Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za sve clanove: Dozovite se pameti!  (Pročitano 8154 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hahahahahaha ajde niksa batko malo prosetaj...vidim da ti se smucilo dizanje teskih predmeta....

Koliko dizes iz bendza?  Smile

« Poslednja izmena: 04. Jan 2007, 17:07:26 od niksa517 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
jos si homo...svasta!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Kaze se "bench".  Smile
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Apple iPhone SE 2020
E,deco... oladite malo... Mrzi me da palim komp i lokujem temu zbog idiotskog prepucavanja... Ponovo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
E ljudi stvarno smirite se malo  Smile
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Svaka cast samo mogu izreci SerbianFighteru na ovom temi....napokon nekoga tko zeli da se normalizuje komunikacija izmedju nas clanova na ovoj temi...

Ja ljudi shvatam Srpski Nacionalisticki forum kao jedan dio foruma gdje bi ljudi koji stvarno vole Srbiju trebali pricati o njoj kao naprimjer sto je Vlado napravio ono Serbian ~ Finest country ... to je meni nacionalizam ne ruzan poput onoga gdje se pljuje po drugima nego bas ono da kada dodjes na ovaj forum da vidis zasto su Srbi ponosni na svoju zemlju...to je meni lijepo.

Ovdje ocekujem da moderatori su tu da ljude upozoravaju na bilo kakav ispad na nacionalnoj osnovi i da nema sirenja mrznje ili vrijedanja...

pa nacionalizam po definiciji nije mrzhnja prema drugim nacijama vec ljubav prema svojoj, samo shto neki ( iz ovih ili onih razloga) sebe ili druge nazivaju nacionalistima iako su shovinisti. Smiley
inache se slazhem sa SF po pitanju ove teme, prosto narodima EX YU ne treba dozvoliti nikakav vid demokratije jer smo za tako neshto nezreli, nama treba jasno i detaljno odrediti shta se sme a shta ne u suprotnom dolazi do haosa. nezreli smo za demokratiju i to je chinjenica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Slazem se sa Twiceom... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
Ja ljudi shvatam Srpski Nacionalisticki forum kao jedan dio foruma gdje bi ljudi koji stvarno vole Srbiju trebali pricati o njoj kao naprimjer sto je Vlado napravio ono Serbian ~ Finest country ... to je meni nacionalizam ne ruzan poput onoga gdje se pljuje po drugima nego bas ono da kada dodjes na ovaj forum da vidis zasto su Srbi ponosni na svoju zemlju...to je meni lijepo.
Da, forum upravo uplivava u te vode i mnogo mi je zao sto ne mogu da vas bockam...  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jan 2007, 23:08:58 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Svaka cast samo mogu izreci SerbianFighteru na ovom temi....napokon nekoga tko zeli da se normalizuje komunikacija izmedju nas clanova na ovoj temi...

Ja ljudi shvatam Srpski Nacionalisticki forum kao jedan dio foruma gdje bi ljudi koji stvarno vole Srbiju trebali pricati o njoj kao naprimjer sto je Vlado napravio ono Serbian ~ Finest country ... to je meni nacionalizam ne ruzan poput onoga gdje se pljuje po drugima nego bas ono da kada dodjes na ovaj forum da vidis zasto su Srbi ponosni na svoju zemlju...to je meni lijepo.

Ovdje ocekujem da moderatori su tu da ljude upozoravaju na bilo kakav ispad na nacionalnoj osnovi i da nema sirenja mrznje ili vrijedanja...
Smile Smile Smile Smile

Samo bih dodao jos da pored toga sto volis svoju drzavu da ti treba da volis i svoj narod, a nacionalizam je isto sto i rodoljublje. Sama rec govori za sebe. Zato je normalna stvar da se i isprave neke granice na Balkanu koje su postavljene vestacki, ciji se cilj ne zna, a te promene bi isle u prilog svima i u bolje buduce stanje Balkana. Zato treba ispraviti greske iz proslosti i time dobiti kao sto rekoh bolje buduce stanje celog Balkana. To se naziva nacionalni interes i to ispoljava svaki narod i drzava da okupi svoje zemljake iz neposredne blizine u jednu celinu. To je Srbija htela da postigne ali nije uspela dostici. Najbolji primer za promenu granica je BiH kojom nijedan od tri nacionalna cinioca nisu zadovoljna postojecom situacijom i svi bi je rado promenili. Srbi iz RS bi zeleli uz Srbiju ili bar da budu nezavisni, hrvati cini mi se da budu nezavisni ili sa mozda hrvatskom, a ni muslimani ne odgovara da zive u ovakvoj tvorevini sa nekim sa kime se ne podnose.
Toliko od mene...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Ako je nacionalizam ljubav prema svojoj naciji a sovinizam mrznja prema drugima onda smo svi nacionalisti. Ko to ne voli svoju naciju?
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: pameti clanove
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.