Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:09:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1 pica i 7 ubica  (Pročitano 27620 puta)
11. Jun 2006, 21:42:35
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
        pažnja:unapred bih zamolio sve zainetesovane  koji  budu želeli  da se uključe u ovu temu da prvo pročitaju tekst do kraja (eventualno pogledaju filmić) pa tek onda da lepo malo popričamo!

-mi  muškarci maštamo (bar većina od nas) da u isto vreme budemo „golišavi” sa više lepih  devojaka i da svakoj od njih bar na trenutak pružimo malo požude,strasti i dobrog seksa,nažalost iz ličnog iskustva znam,a i iz priča drugih "potentnih"  švalera da je cifra od dve devojke u isto vreme maximum-maximuma koji muškarac može da pruži u jednom trenutku  (a da on netraje  duže od dva sata) ,  kako sebi tako i devojkama,naravno uvek će biti onih koje će se hvaliti svojim sexsualnim poduhvatima sa mnogo više devojaka od broja 2 u isto vreme,ali svi koji se na taj način hvale mislim (lično mišljenje)  da uveliko  samo"drkaju" i da još nisu imali niti jednu devojku u stvarnosti,ali zato mnogo devojaka u svojoj mašti, što baš I nije isto.
                -toliko o nama muškarcima,moja tema bi trebalo da se pozabavi ženama tj.devojkama  I pitanjem za njih koliko im  je potrebno muškaraca za dobar seks.
                -temu bih bazirao na činjenici da muškarci u najvećem broju slučajeva (kada im se ona stvar digne) i svrše,tj. dožive orgazam) i nebih ovu  temu  opterećivao sa ljubavlju i pričama vezanim za temu "ako ga volim, on neka uvek svrši,a ja ću samo da se smeškam i uzdišem"ili “dovoljan je I jedan muškarac ,samo ako je pravi” I sl. jer me zanima da li "vi" devojke možete u isto vreme da uživate sa više muškaraca,  a da vam to nebude tabu tema. 
                - po mome mišljenju sama priroda je napravila takvu selekciju,jer mi muškarci posle jednog ili dva-tri svršavanja u toku jednog ljubavnog čina uglavnom padamo u melanholiju i spavamo posle toga  kao male bebe...takođe svaki deo seksualnih organa  kod muškarca  ima svoju svrhu i ulogu u razmnožavanju dok je klitoris jedini seksualni organ koji nema poznatu reproduktivnu funkciju(ulogu u razmnožavanju ), da li to znači da su žene stvorene za neku vrstu ljubavi koja im je do sada bila zabranjivana,zašto se toliko godina ćutalo o „g tački“, da li  je  devojkama za orgazam i seksualno zadovoljstvo uvek potreban samo jedan muškarac ili  su to godine I vekovi napravili od njih,da li je jedno uvreženo mišljenje koje je nametala crkva tokom vekova,a kasnije razni lažni  moralisti I kompleksaši otuđilo ženu kao deo univerzuma I kao biće koje ima pravo na svoju seksualnu slobodu,a da se nestidi svojih potreba I svojih želja, da li je ženama važnije da se za njih priča da su nevine,dobre,poslušne,nego da su kurve,bogohulke,veštice itd. ,a sve u cilju da bi se ženi oduzelo pravo da bude svesno biće sa svim svojim potrebama  ,a ne da im ceo  život prođe u pranju I peglanju,a da od života osete samo delove iz života glumica dok gledaju”španske serije”,mislim da samo žena koja je sposobna da se oslobodi uvraženih životnih normi I ponašanja može da doživi sebe kao pravo ljudsko biće,a ne da ceo život podredi muškarcu I njegovim željama I stremljenjima!
                   p.s mi muškarci u seksu volimo da radimo sve ono što branimo  svojim devojkama I ženama,I često to I radimo,samo sa nekim drugim ženama-sa svojima nikad!
                veliki  pozdrav za   “mc stephanie“

                 1.kao  uvod u ovu temu postavljam jedan filmić gde glavna glumica u isto vreme  ( punih 65 minuta ) "uživa"   sa sedam muškara ,unapred znam da će mnogi od vas da devojku u filmu prozovu „fuksom“,“kuravom“  itd. da  kažu da treba „stvarno biti bolestan pa raditi to što ona radi“,ali budite iskreni i zamislite sebe sa sedam prelepih požudnih devojaka, I kako bi mi muškarci nazvali sebe da smo na njenom mestu? (naravno kada bi bili u stanju da izdržimo to što je ona izdržala)
                   žao mi je onih sa sporim netom pošto snimak ima 119 mb!uživajte/odgovarajte I nemojte lažno moralisati!
              Takođe  pozivam i vas da postavljate filmiće sa ovakvom tematikom!


 evo i aderse od filmića-   http://www.megaupload.com/?d=JM9B5B1E
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
evo i par klipova iz filma za one sa sporim netom

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
pica 01.wmv (1896.15 KB)
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Siemens c55
ma da ona kao uziva tu. Daj molimte i zasto mislis da je devojkama lepse sa vise muskaraca. Jedan dobar i kvalitetan je dovoljan
IP sačuvana
social share
molila bih muskarce da me ne smaraju na pm. devojke naravno to mogu uciniti kad god pozele !
kiss
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
FreeBSD
Browser
Mozilla
mob
Samsung Galaxy S10
Jedan dobar i kvalitetan je dovoljan

 Smile Smile
Sve si rekla  Smile
A šta kad je nekvalitetan?  Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
pa neznam  da li uživa,to ćemo morati nju da pitamo,ja sam zbog neznanja u toj oblasti i postavio temu, čisto da neživim u zabludi!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
dva u picu.wmv (1904 KB)
*
dva u guzu.wmv (1982.77 KB)
« Poslednja izmena: 11. Jun 2006, 23:41:32 od Dutch »
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Preskocio si jednu bitnu stvar... zene seks dozivljaju mnogo vise emotivnije nego muskarci, tj. izmedju nje i partnera mora da postoji emocionalna veza. Da ga poznaje, da mu veruje ...
Dok je kod muskaraca drugacije, mi mozemo da kresnemo i devojku sa kojm pre toga ni rec nismo progovorili i budemo zadovoljni  Smile
Tako da ne mora da znaci da ce svaka devojka uzivati sa vise muskaraca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
1. Devojka, barem moja nemoze i nesme ni da pomisli da "uziva" sa vise muskaraca, nema ni potrebe, jer sam ja najbolju jebac na svetu.

2. Kao takav ja naravno imam pravo da "uzivam" sa vise devojaka u isto vreme, sve dok devojka zato ne sazna.

3. Ne mogu ni da zamislim sebe kako zamisljam sebe kako predlazem svojoj devojci sex utroje. Naravno zato  to i  nikada nisam iskusio, ali mozda i hocu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung Galaxy S10
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


T 95 LXL

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 24
Zastava Bosnia and Herzegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson Z-800i
Tema je dobra,prosle godine sam bio sa tri djevojke za jednu noc,ne u isto vrijeme vec jedna za drugom.Sjedio sam u stanu a one su dolazile i odlazile.A sto se tice toga dvije ili vise "neostvareni san"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia E
Sto se tice grupnog sexa nemam nekih predrasuda ko voli nek izvoli ali ovi double-deckeri mi nesto ne pasu, pa ne mogu dva srafa u istu maticu istovremeno ne ide to nekako mi je 'neprirodno'!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:09:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.358 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.