Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:32:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Republika Srpska + Srbija  (Pročitano 16439 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
R.Srpska se brani samo i jedino u Beogradu, ko to nije shvatio je glup.
Ali kako sacuvati R.S., kad ovde su na vlasti ljudi koji se samo bore za svoju vlast, t.j. da sto duze ostanu u toj fotelji.
Zasto ?
Pa plase se priliva novih radikalskih glasova u bliskoj buducnosti, plase se da bi R.S. ekonomski i intelektualno usporilo nas "napredak" i najvaznije plase se mardelja, jer mnoge afere ce isplivati na povrsinu, a neke ce biti resene, kada izgube vlast.
Tako je bilo i sa Milosevicem, ocigledno da nisu ucili na njegovim greskama, jer veruju da ako im E.U. dozvolila da kradu, ne znaci da ih ruka pravde nece nikada stici, pa nista nije vecno.
Kako su sacuvali CG, videli smo izgubili je za 150 glasova, a neke partije u vladi koje drze neka ministarstva su otvoreno podrzavale nezavisnost CG, i to ne samo verbalno.
Najjadniji su oni koji su formalno bili za zajednicu, a onda potrcali prvi Djukanu na noge.

p.s. ako cemo bolje ziveti bez ekonomski slabih regiona, ajde odmah da proglasimo beogradski pasaluk, ja se ne budim tu sam ... na sigurnom.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC DESIRE S
Zasto bi pripajanje RS usporilo razvoj Srbije??? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
Jel, se obr
e tek ovaj iznad je "simpa".
jeli gusteru, kako ti se pradeda zvao i prezivao, da nije nesto Dragoljub Jovanovic ili slicno.
shvatas li koliko su mizerne sanse da nije imao cisto srpsko prezime? Smile
i sad se on kao kurci da voli (od nedavno) svog alaha i majku bosnu i hercegovnu Smile
stvarno...sta ovde sve necu videti. strasno

Jel se obracas meni? (sta ces moj IQ je 0.0065)
evo, najtipicnije...
ja ga indirektno upitam kako ga nije sramota da sam sa sobom zivi i zna da su mu svi preci srbi, a javno ih pljuje i sl. a njego odgovor glasi: moj IQ je izuzetno mali.
i onda ocekuje da neo njegovo misljenje uzme za ozbiljno...
da ponovim, ovakvi izlaze na videlo jedino na politickim forumima.
al to je verovatno zato sto ja to "ne razumem" i sl. al zato kad bih sad nacrtao onog njihovog muameda odma gradjanski rat Smiley
eto koliko su oni inferiorni


Najjadniji su oni koji su formalno bili za zajednicu, a onda potrcali prvi Djukanu na noge.
nikom u srbiji nije drago sto drzava raspala, mnogi glume. zasto bi bilo drago? mi smo 2 najslicnija naroda. ko jos sem srba slavi slavu?? na celom svetu samo crnogorci. kroz celu istoriju smo zajedno, ali to je njihovo pravo.
a to sto je tadic uradio je politicki neponovljivo dobar potez.
ne budite kratkovidi.
sta bi nam mrtvac dok je bio ziv uradio??? mozda poslao cetu i sravnio je? i to bi bilo super jel da?? ma ajte bre. nas nacionalizam i radikalizam je isuvise blizu fasizma.

pola evrope je pozdravilo tadicev gest. to je jos jedan jako bitan poen u spoljnoj politici DS-a i Srbije
« Poslednja izmena: 30. Maj 2006, 16:10:37 od Kraljevicu Marko »
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
evo, najtipicnije...
ja ga indirektno upitam kako ga nije sramota da sam sa sobom zivi i zna da su mu svi preci srbi, a javno ih pljuje i sl. a njego odgovor glasi: moj IQ je izuzetno mali.
i onda ocekuje da neo njegovo misljenje uzme za ozbiljno...
da ponovim, ovakvi izlaze na videlo jedino na politickim forumima.
al to je verovatno zato sto ja to "ne razumem" i sl. al zato kad bih sad nacrtao onog njihovog muameda odma gradjanski rat Smiley
eto koliko su oni inferiorni
Koji oni?
Ti mora da si nesto pobrkao...
Sad, ili si troll, ili si pogresio?
U svakom slucaju da ti odgovorim za ono o mojim pretcima:
Moji pretci su se prezivali na IC i kao sto se prezivaju danas, i bili su Srbi, kao i sto sam ja danas. Pazljivije citaj poslove da opet nebi pogresio.
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
"oni" su oni koji se osecaju prozvanim.
izvini ako sam tebe u "te" svrstao. ali bitna je poenta, a ne ti kao pojedinac.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
"oni" su oni koji se osecaju prozvanim.
izvini ako sam tebe u "te" svrstao. ali bitna je poenta, a ne ti kao pojedinac.
Nema veze, bitna je poenta, samo me malo pogodi kad me mesaju sa njima,
Pozdrav.
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Lock

Preselite se u nacionalizmu imate ovakvih 10 tema ovdje se samo bespotrebno prepucavate.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:32:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.