Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dajte ljudi neku dijetu!  (Pročitano 10521 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
U pravu si Sanjice...,ali ipak karakter je presudan u svakoj dijeti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Sto jest' jest'  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jemcim da vredi zrtvovati se.

Dijetalna ishrana bez ugljenih hidrata
 
Ovom dijetom isključujemo unos ugljenih hidrata u organizam, kako bismo mu pomogli da se očisti od naslaga sala. Bit dijete je u tome da skuvate povrće koje najviše volite, stavite u to meso koje najviše volite, sve to začinite, i skuvate malo veću količinu koju možete jesti celoga dana. Kada ste gladni, možete jesti sve dok ne ostetite da ste siti. Tako kreirate obrok za svaki dan od hrane koja se smenjuje.
 
Za prvih šest dana gubite pet kilograma, a svakog sledećeg dana lakši ste za po jedan kilogram. No, oprez! Ako samo jednog dana uzmete makar i jedan zalogaj hrane koja sadrži ugljene hidrate (od one hrane koju smo naveli da ne smete jesti), organizam će automatski blokirati topljenje vaših masnih naslaga.
 
Ovu dijetu možete držati onoliko dana koliko kilograma želite da smršate. Dokazano je da je osoba koja je smršala za mesec dana 20 kilograma počela da dobija na težini tek posle dve godine. Dakle, ova dijeta nije opasna po zdravlje ukoliko se pridržavate svih uputstava, već je, naprotiv, korisna, jer organizmu pomaže da se oslobodi i očisti od masnih naslaga.
HRANA KOJU NE SMETE JESTI
 
Hleb, krompir, brašno (nijedno jelo ne sme se spremati sa zaprškom), pirinač, sočivo, pasulj, grašak, mrvice, tj. prezle, pohovano meso, kikiriki, boranija, lešnik, viršle.
 
Nijedna vrsta mlečnih proizvoda (mleko, jogurt, kisela ili slatka pavlaka, sirevi, kajmak, kefir, razni pudinzi, margarin, šlag).
 
Nijedna vrsta kolača niti bilo šta sa šećerom, čokolada, razne grickalice (slatke ili slane), sladoled, kao ni bilo koje voće.
 
Da biste nadoknadili potrebu za vitaminima i mineralima, neophodno je piti vitamin C (jedna tableta dnevno), vitamin E (jedna tableta dnevno), kalcijum, magnezijum i cink (po jedna tableta dnevno).
HRANA KOJU SMETE JESTI
 
Sve vrste mesa (piletina, junetina, teletina, svinjetina, jagnjetina, guščje, pačje i ćureće meso) spremljenog na sve načine, osim pohovanja - dakle, kuvano, pečeno, na roštilju. Možete jesti čak i čvarke, ali bez hleba, kao i sušeno meso i suhomesnate proizvode (osim viršli).
 
Sve vrste ribe (morske i slatkovodne), kao i sve vrste riba iz konzervi (tunjevina, skuše, sardine sa povrćem ili bez njega).
 
Sve vrste salata (sveže zelene salate, paprike sveže ili pečene, ajvar, paradajz, krastavci, svež ili kiseo kupus, cvekla, salata od morskih plodova, salata od luka, radič zeleni ili crveni, svež spanać kao salata). Sve salate možete začiniti uljem, sirćetom, solju i biberom.
 
Jaja na sve načine.
 
Sve vrste povrća (karfiol, blitva, spanać, praziluk, kelj, kupus, špargle, artičoke, patlidžan, keleraba, šargarepa, peršun, celer, rotkva i prokelj).
 
Možete piti mineralnu vodu, tonik, crnu kafu i sve vrste čaja bez šećera ili sa veštačkim zaslađivačem. Limunada i limun takođe su dozvoljeni.
 
VAŽNA NAPOMENA: Ne preporučujemo Vam korišćenje bilo kakve dijete bez prethodne konsultacije sa doktorom. Nismo odgovorni za neuspeh dijete, njenu moguću štetnost po zdravlje, niti za druge posledice koje njena primena može izazvati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
slanina  
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
To je zaista super dijeta i rezultati su vidljivi - znam jer sam probala.
Mada meni je jako teško da se odreknem mlečnih proizvoda i voća tako da u zadnje vreme nisam ni na kakvoj dijeti već pazim o načinu ishrane i često idem na bazen. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bogami i meni je bilo tesko dok nisam shvatio da mogu da pojedem 50 cevapa i da ne krsim dijetu Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
zanimljiva vaga Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

qq.jpg
(26.36 KB, 400x422)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Valjalo bi imati tako nesto za crne dane Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 248
Serbianu, pokusavala sam ranije s tom dijetom ali mi je tesko pala pa sam odustala. Pridrzavam se jedne dijete s foruma(hvala Bogu) i za nedelju dana skinula sam 2,5 kg.Jupi!!!Al' zato svo vreme mislim na palacinke sa nutelom, lesnikom i bananom(65 dindzi ovde kod mene u kraju).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
SF, sve kapiram, ali malo mi cudno da se izbacuje voce? Ipak je organizmu potrebna fruktoza?
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.