Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:50:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neprijatelj (2011) domaci film  (Pročitano 51089 puta)
14. Feb 2011, 23:46:03
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 1580
Zastava San Pedro de Macorís
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung 
Trejler za novi film Dejana Zečevića čija je premijera zakazana za februar 2011. godine.

U "Neprijatelju" igraju Aleksandar Stojković, Tihomir Stanić, Slavko Štimac, Vuk Kostić, Ljubomir Bandović, Stefan Bundalo, Marija Pikić, Dragan Marinković Maca, Goran Jokić i Vladimir Đorđević, a većina glumaca dolazi iz Republike Srpske. Film, čiji je budžet oko 1,2 miliona evra, sniman je osam sedmica na području Kozare, Mrakovice, Mrkonjić Grada i Beograda, a prati sudbinu jedinice za demontažu mina koja u jednoj fabrici, posle zaključenja Dejtonskog sporazuma, pronađe zazidanog, živog čoveka.

"Taj čovek, kojeg tumači Arsić, zazidan je u podrumu. A kada ga vojnici nađu, svaki član ekipe počinje da ga 'čita' na drugačiji način. Jedan, koji je duboko religiozan, u njemu vidi demona, drugi vidi ludaka, a za vojnika Federacije koji ga je tamo zazidao, on je - šejtan", izjavio je Zečević.

Scenario za film je još 1999. godine napisao Đorđe Milosavljević, i projekat je, kako je on rekao, u međuvremenu promenio četiri produkcijske kuće, da bi ga sada koprodukcijski radili "Biberče" iz Beograda i "Balkan film" iz Banja Luke.

"Film govori o posledicama rata, o onom iracinalnom što rat izaziva u ljudima, i nudi galeriju kompleksnih likova", rekao je Milosavljević, a Zečević je kazao da on, iako ga vezuju za pojam žanrovskog reditelja, ne može da odredi "Neprijateljev" žanr.
IP sačuvana
social share
Све сто сад хоћемо је да будеш опет она права Звезда као некад пре, у нама и даље тече крв црвено бела сто се лила за тебе, ајмо сад гласније за оно због чега се зиви због чега се умире.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
RAT, RAt, Rat, raT, rAT.... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 1580
Zastava San Pedro de Macorís
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung 
RAT, RAt, Rat, raT, rAT.... Smile
Nema veze bice zanimljev film nadam se
IP sačuvana
social share
Све сто сад хоћемо је да будеш опет она права Звезда као некад пре, у нама и даље тече крв црвено бела сто се лила за тебе, ајмо сад гласније за оно због чега се зиви због чега се умире.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mesavina sejtanovog ratnika i cetvrtog coveka obican shit
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ne znam sta ljudi imaju protiv ratne tematike u filmovima. Neki od najboljih filma svih vremena upravo govore o ratu, koji je, hteli mi to ili ne, realnost ovog sveta. Licno bih uvek radije gledao los film o ratu nego visoko rangiranu romanticnu komediju. U ovom filmu mi za sad jedino smeta prisustvo Vuka Kostica u glumackoj postavi, sto je promasaj u startu. Taj covek ne bi umeo sebe da glumi kad bi ga neko mochugom terao.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Apple iPhone SE 2020
Jos jedan pokusaj horora... ovaj put smesten u Bosnu...

Oh... jolly good...

Dodje mi da placem...  Smile
Citat
Ne znam sta ljudi imaju protiv ratne tematike u filmovima.

Osim sto je to okosnica srpske kinematografije... i bar 40% jugoslovenske...

Dosadi ljudima da gledaju reprizu Bitke na Neretvi...
« Poslednja izmena: 15. Feb 2011, 12:33:42 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 1580
Zastava San Pedro de Macorís
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung 
U ovom filmu mi za sad jedino smeta prisustvo Vuka Kostica u glumackoj postavi, sto je promasaj u startu. Taj covek ne bi umeo sebe da glumi kad bi ga neko mochugom terao.
Dobro glumi Vuk Kostic po meni ukusi su razliciti Smiley
IP sačuvana
social share
Све сто сад хоћемо је да будеш опет она права Звезда као некад пре, у нама и даље тече крв црвено бела сто се лила за тебе, ајмо сад гласније за оно због чега се зиви због чега се умире.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Jos jedan pokusaj horora... ovaj put smesten u Bosnu...

Oh... jolly good...

Dodje mi da placem...  Smile
Citat
Ne znam sta ljudi imaju protiv ratne tematike u filmovima.

Osim sto je to okosnica srpske kinematografije... i bar 40% jugoslovenske...

Dosadi ljudima da gledaju reprizu Bitke na Neretvi...


Ipak, malo je dobrih filmova sa tom tematikom. Turneja se na neki nacin bavi ratom, ali je poprilicno sirov i prazan film. O ovom filmu se necu usuditi da sudim dok ga ne odgledam.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Vuk Kostic i Maca  Smile

Ja volim ratne filmove, ali nasi ratni filmovi od 90 do danas su tesko djubre. Ako vec pravis ratni, istorijski film onda moras dobro da znas i razumes istoriju, a ako pravis ratni film koji govori o nekom svezem ratu onda moras mnogo dobro da razumes i politiku i istoriju i jos hiljadu drugih stvari. Ljudi koji su pravili takve filmove kod nas ocigledno pojma nemaju ni o cemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
po traileru mi se čini da nije loš. ali Maca Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:50:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.