Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:31:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Noćna straža  (Pročitano 13585 puta)
26. Sep 2005, 12:30:42
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Originalni naziv: NOCNOI DOZOR
Režija: Timur Bekmambetov
Scenario: Timur Bekmambetov, Sergei Lukyanenko
Uloge: Konstantin Khabensky, Vladimir Menshov, Valeri Zolotukhin
Premijera: 2005-09-29

Sinopsis:
Smeštena u savremenoj Moskvi, NOĆNA STRAŽA govori o večnoj borbi između dobra i zla, odnosno o poremećenom balansu između sila svetla i tame, što rezultira prekidom dugogodišnjeg primirja. Na strani dobra su pripadnici Noćne straže, super-bića koja patroliraju noću štiteći ljude od stalnih napada vampira, veštica, i ostalih mračnih stvorenja — održavajući Primirje na taj način. Zauzvrat, Dnevna straža brine o miru tokom dana. Ali i pored primirja, postoji konstantni strah od drevnog proročanstva koje bi moglo da se obistini: “Neko drugi” će se pojaviti, nekog ko će pasti pod uticaj sila Mraka, i obnoviti rat između svetla, što će dovesti do katastrofalnih posledica.

Produkcije:
Noćna Straža je prvi deo jedinstvene trilogije filmova zasnovanih na najprodavanijim naučno-fantastičnim romanima Sergeja Lukjanenka. Ovu trilogiju redom čine “Noćna straža”, “Dnevna straža” i “Straža sumraka”. Srbija i Crna Gora će se nakon Rusije, Španije, Češke i Poljske naći među prvim teritorijama koje će pustiti ovaj film u bioskope. Film je ostavio veliku utisak na Kventina Tarantina i Deni Bojla. U nastavku se nalaze njihove reakcije koje su odobrene za plasman:


Noćna straža: Za one koji vole gotski film, razočarani Konstantinom, nek obrate pažnju na Noćnu stražu, film koji pomera sve granice. Sada Gospodar prstenova i Matrix imaju istinskog sledbenika. Film je ispunjen izvanrednom imaginacijom, pogotovo u prvom delu. Noćna straža je film sa najvećom zaradom u rodnoj Rusiji. Zbog njega će se Tarkovski prevrnuti u grobu - ili je on beše kremiran?. Bez obzira, on će saznati, kao što gledaoci Noćne straže sada spoznaju da smo mi obični ljudi u svetu anđela svetla i tame u večnoj borbi koja nas okružuje. Od samog starta filma otkrićete potpuno novi stil u modernom filmu. Moraćete da pričekate do premijere, ali ćete tada otkriti najkorisniju upotrebu tiganja u modernoj kinematografiji - Danny Boyle

Tek što se završila trilogija Gospodar prstenova i kad smo pomislili da se još dugo neće pojaviti takav film koji će nas očarati, pojavilo se remek delo, fantazija Timura Bekmambetova. Poput Ridlija Skota, Timur je režiser zapanjujućih vizija, a Noćna straža je izvanredno moćan ep. - Quentin Tarantino

tuck
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
obavezno cu da odem da odgledam
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
odgledao...i kao vecina koje znam da su gledali...ne znam sta da kazem.....nisam ostao bez texta, nego jednostavno ne znam sta da mislim o filmu.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ja sam ostala bez teksta. Hiljadu puta je bolji film, što se tiče animacije, od svih delova Gospodara Prstena i Matrixa zajedno Smile
Gledala sam ga pre otprilike godinu dana.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
ovo moram da odgledam
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Ja sam ostala bez teksta. Hiljadu puta je bolji film, što se tiče animacije, od svih delova Gospodara Prstena i Matrixa zajedno Smile
Gledala sam ga pre otprilike godinu dana.

Moz` bit`, moz` bit`...ali nije sve u animacijama i spec. efektima.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
Bas sam veceras gledala film, iskreno ocekivlaa sam mnoooooooooogooooo akcije kao u Underworld-u ili Blade-u
al nije to.........  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Film je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....... (izvinjavam se svima na histeriji) apsolutno fenomenalan Smile
Jeste, efekti su malo nategnuti, oni na pocetku.. vidi se da su imali samo sacicu kaskadera... Ali ostatak, ostala sam bez teksta... Oduvao mi je mozak... I def.. nije sve u efektima.. Ovaj film, za razliku od americkih ima nesto... slovensku dusu.. mislim da se to tako zove.. Film je mnogo bolji od Matrixa... mnogo...
Hocu u Moskvu... Smile Hocu nastavak! Smile

BTW. Mouce da je kod mene utisak pojacan zbog toga sto sam pasionirani ljubitelj filmova radjenih po ruskim bajkama... tako da..  Smile 
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
apsolutno fenomenalan na kub.. mislim, jebote, nisam fan ruskih filmova, ali ono je.. majko.. posle filma sam pola sata blenuo u monitor.. ideje u filmu su extra..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Malo je konfuzan ali i na mene je ostavio prilicno dobar utisak Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:31:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.