Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:08:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mad Men  (Pročitano 14045 puta)
08. Avg 2010, 14:10:44
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 4
MAD MEN


A drama about one of New York's most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s,
focusing on one of the firm's most mysterious but extremely talented ad executives, Donald Draper.


http://www.imdb.com/title/tt0804503/

http://www.amctv.com/originals/madmen/

« Poslednja izmena: 08. Avg 2010, 14:13:14 od DraskoSix »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 4
Погледао сам 4 епизоде и много ми се свидјела серија, па је ево препоручујем.  Smile


(ако сам добро претражио, ова тема не постоји већ)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson W610
Samo cu reci: Kristina Hendriks.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Samo cu reci: Kristina Hendriks.  Smile
Ooooo da  Smile
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Apple 5
Nekako sam se namucio da pogledam 2 sezone,pri cemu sam svaku epizodu pogledao iz 5 puta,jel sam se uspavao uvek  Smile Kristina Hendriks je dobra riba ali je serija govno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 4
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Apple 5
Smile Nevidjeno govno  Smile Ko je pogleda nek mu crkne komp  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
@Drasko,nemoj toliko da se zacudjujes,kada budes poceo aktivno da je gledas,shvatices zasto ljudi tako reaguju.

serija je i za mene nazalost jedna od najvecih razocarenja ikada.ne u smislu da je jedna od najgorih serija koje sam gledao,ne to.dobra je,solidna,ali daaaaleeeko od onoga sto sam ocekivao.

kada sam video najave i inserte,i kada sam cuo da su je radili isti ljudi koji su pravili i cuvenu,po meni jednu od najboljih serija ikada,Sopranove,zaista sam se bio odusevio.jos kad sam video u koje je vreme serija smestena,u 60te,koje su mi se uvek svidjale,i kako su verno docarali to vreme u kojem se prica odvija,i to prica o pravim ljudima,i pravim firmama,ciji je jedini cilj bio smisljanje dobre reklame.
takodje,odabir glumaca je isto odlican.
no,ono sto me razocarava jeste monotonost i ustajalost serije.
odgledao sam celu prvu,i pola druge sezone.
za tih-kolko bese...? oko 30 epizoda-ja nisam video nista posebno,nista novo,nista zanimljivo.
stalno sam gledao jedne te iste ljude,kako rade iste stvari,pricaju iste stvari,i sto je najgore-rade sve to na jednom istom mestu od 200 kvadrata! buduci da znam ko je pravio seriju,ocekivao sam da ce detaljno docarati tadasnji zivot.da cu videti Njujork 60ih,da cu videti kako je tada izgledao zivot,kako su stvoreni neki od najcuvenijih brendova,da vidim jednostavno-kako je to sve izgledalo.
a za svih 30 epizoda,osim njihove kancelarije,iz koje po svemu sudeci nikada ne izlaze,video sam samo Donovu kucu,njegovu porodicu,nesto maaaalo od Njujorka,uglavnom ulaze i fasade zgrada,par automobila,i to je uglavnom to.
jednostavno-smorila me je serija.ocekivao sam sve i svasta,a dobio monotonu repetativnu pricu o nekim banalnim stvarima.
necu da ti kvarim uzitak,i razumem tvoje misljenje,ali ja verujem da ces i ti isto osecati za samo nekoliko epizoda,kad vidis da u sustini nije daleko od jedne sapunice.
« Poslednja izmena: 09. Avg 2010, 16:45:41 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 4
Поштујем ја свачије мишљење.
Погледао сам 5 епизода и даље ми је добра, видићемо даље.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
@Drasko,nemoj toliko da se zacudjujes,kada budes poceo aktivno da je gledas,shvatices zasto ljudi tako reaguju.

serija je i za mene nazalost jedna od najvecih razocarenja ikada.ne u smislu da je jedna od najgorih serija koje sam gledao,ne to.dobra je,solidna,ali daaaaleeeko od onoga sto sam ocekivao.

kada sam video najave i inserte,i kada sam cuo da su je radili isti ljudi koji su pravili i cuvenu,po meni jednu od najboljih serija ikada,Sopranove,zaista sam se bio odusevio.jos kad sam video u koje je vreme serija smestena,u 60te,koje su mi se uvek svidjale,i kako su verno docarali to vreme u kojem se prica odvija,i to prica o pravim ljudima,i pravim firmama,ciji je jedini cilj bio smisljanje dobre reklame.
takodje,odabir glumaca je isto odlican.
no,ono sto me razocarava jeste monotonost i ustajalost serije.
odgledao sam celu prvu,i pola druge sezone.
za tih-kolko bese...? oko 30 epizoda-ja nisam video nista posebno,nista novo,nista zanimljivo.
stalno sam gledao jedne te iste ljude,kako rade iste stvari,pricaju iste stvari,i sto je najgore-rade sve to na jednom istom mestu od 200 kvadrata! buduci da znam ko je pravio seriju,ocekivao sam da ce detaljno docarati tadasnji zivot.da cu videti Njujork 60ih,da cu videti kako je tada izgledao zivot,kako su stvoreni neki od najcuvenijih brendova,da vidim jednostavno-kako je to sve izgledalo.
a za svih 30 epizoda,osim njihove kancelarije,iz koje po svemu sudeci nikada ne izlaze,video sam samo Donovu kucu,njegovu porodicu,nesto maaaalo od Njujorka,uglavnom ulaze i fasade zgrada,par automobila,i to je uglavnom to.

Nisam gledao seriju al izgleda posle citanja i necu. Jedan od razloga sto se tako malo vidi predpostavljam da su rekviziti koji su sve samo ne jeftini, a da opremis jednu ulicu da izgleda kao 60-tih je mnogo skupo. Cak da su to uradili, opet bi dosadilo da se gleda jedna te ista ulica. Dosta stvari se danas odradi u pozadini digitalno, ali ono sto je blize mora biti originalno.
Cak na insertu se vidi kako guraju neki TV iz 60-tih, cisto da pokazu da imaju eto pare za rekvizite (mogli su sezdesete i drugacije da prikazu)
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:08:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.