Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ono kao ljubav ~ TV sitcom na RTS-u  (Pročitano 27582 puta)
29. Avg 2009, 07:46:11
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
TV sitkom „Ono kao ljubav” na RTS-u
Tri ljubavne priče
Autor: M. M. | Foto: m. perić, v. mitić | 29.08.2009. - 05:00

Nova televizijska serija „Ono kao ljubav”, koju je režirao Gorčin Stojanović, počinje da se prikazuje od 6. septembra na RTS-u. Serija, u formi sitkoma, u prvom serijalu će imati dvadeset epizoda, kroz koje će proći više od 70 glumaca, dok centralnu ulogu imaju tri para koje tumače Nataša Marković i Ljubomir Bandović, Bojana Stefanović i Nikola Kojo, kao i Sergej Trifunović i Sonja Kolačarić.

Ova romantična ljubavna komedija prati živote, zgode i nezgode tri para od kojih je jedan u braku, drugi u dugogodišnjoj vezi koja treba da bude krunisana brakom, a treći je na pragu stupanja u vezu. Ono što povezuje ova tri para je mesto stanovanja i jedan lokalni kafić. Zanimljivo je takođe i da će u svakoj epizodi gostovati po jedna poznata ličnost iz raznih profesija poput sportista, voditelja, muzičara i glumaca, koji će zapravo glumiti sebe. Među njima su naš teniser Janko Tipsarević, muzičari Kemal Monteno, Masimo Savić, Đule „Van Gog”, Srđan Gojković Gile, grupa „Bjuti kvins”, voditelji Dušica Spasić, Đorđe Maričić, Đorđe Mićić i manekenka Jelena Trninić.
- Pojaviću se u novoj seriji „Ono kao ljubav” u kojoj su mi partneri glumci Nikola Kojo i Đuza Stojiljković. Kojo je u seriji vlasnik jednog noćnog kluba u koji dovodi popularne goste pevače. Tako dovodi i mene. Snimili smo tu epizodu i bilo mi je baš prijatno da sarađujem s njima, a sama gluma nije bila teška jer sam igrao sebe - prepričao je za „Blic” Kemal Monteno, jedan od gostujućih muzičara u seriji.
 
Pored Srđana Miletića, koji igra glavnog „blejača” u kraju, u seriji „Ono kao ljubav” u sporednim ulogama pojavljuju se i Vesna Trivalić, Branka Petrić, Dragan Nikolić, Danica Maksimović, Svetlana Bojković, Feđa Stojanović, Branko Cvejić, Branislav Trifunović, Đuza Stojiljković, Dragan Jovanović i Gordan Kičić.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Smrdi mi na dobro  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
SonyEricsson K800i
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia E72
hm...gde smo ovo već videli? prijatelji? parovi?...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
LG 
Битанге и принцезе... Опет кафић... Сценарио празан... Осим Које остали као да први пут глуме... Ето закључака до првих реклама.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Meni se serija svidja.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
LG 
А о чему се ради, ја ево одгледах епизоду и нисам закључио. Мислим свиђају се и мени неке реплике Које али то је то.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC Tattoo
Meni se serija svidja.  Smile
I šta ti se svidelo u ovoj prvoj epizodi???

Ova prva epizoda je obično đubre,tuga. Smile

А о чему се ради, ја ево одгледах епизоду и нисам закључио. Мислим свиђају се и мени неке реплике Које али то је то.
Ovo je pravo pitanje,neka neko objasni šta se desilo u prvoj epizodi,sa tim da su meni i replike,plitke,onako,nije me ni jedna nasmejala. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Serija je skroz ok  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Odlicna prva epizoda  Smile Smile , za razliku od vec vidjenih bezuspesnih pokusaja pravljenja llight serija ( na ruzicastim kanalima ) ova je bila pravo osvezenje , nisam ni sumnjao u Koju i Sergeja jednostavno sa njima retko ima greske... ali naravno sada ocekujem gomilu komentara da je serija 'djubre' ,promasaj  itd... zar na to vec nismo navikli cim je nesto nase odmah se pojave inteligentni "filmski obrazovani " forumasi ( sveznalice )  koji se utrkuju ko ce pre i zesce da pljune  sve ono sto je nase ! Jos jedanput ovo nije serija tipa Selo gori a baba se ceslja ili Seljaci koja ce prikupiti siroke narodne mase uz TV i primitivnim humorom prikupiti ogroman rejting ovo je hrabar pokusaj da se nesto drugacije i kod nas prikaze ( naravno da ova serija lici na Prijatelje .. Bitanjge i princeze ... ali ne mislim uopste da je to lose , cak naprotiv )... ova serija je okrenuta nekoj mnogo mladjoj populaciji koja mnogoo mnogo manje sedi nedeljom uvece pored TV ekrana za razliku od publike gore pomenutih serija ali se ipak nadam da ce biti uspesna i jos jednom  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.