Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Maj 2024, 22:16:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kastriran prilikom napada  (Pročitano 1941 puta)
19. Feb 2009, 09:57:38
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Pljačka u subotičkom naselju Aleksandrovo
Kastriran prilikom napada
Autor: Beta | 18.02.2009. - 13:53

Četrdesettrogodišnji P.K. iz Oroma primljen je sinoć u Subotičku opštu bolnicu, nakon napada nepoznatih razbojnika u kojem je kastriran.

P.K. su sinoć u naselju Aleksandrovo napale i opljačkale nepoznate osobe. U saopštenju MUP-a se dodaje da policija intenzivno radi na otkrivanju identiteta napadača.
U subotičkoj bolnici je rečeno da je pacijent juče nakon napada sam došao do bolnice, da je bio svestan, kao i da je tvrdio da su ga napali i tražili mu novac. Bolnica je saopštila da je P.K. najpre ukazana pomoć na urgentnom odeljenju, nakon čega je i operisan.
"Stanje pacijenta je stabilno i on je smešten na Urologiji", navodi se u saopštenju.
Doktor Andor Šejmeši je za kazao da da će pacijentu muški polni hormoni biti nadomeštani.
"Iznenađenje je bilo da je kastracija urađena kao da je obavilo stručno lice", rekao je Šejmeši.

Dačić: Policija će ispuniti svoj deo posla
Nakon što je posle niza incidenata u Subotici gradonačelnik Saša Vučinić zatražio sastanak sa predstavnicima Ministarstva unutrašnjih poslova, tužilaštva i suda, kako bi razgovarali o pogoršanju nivoa bezbednosti u tom gradu, ministar policije Ivica Dačić kaže da je policija otkrila počinioce skoro svih krivičnih dela i deo odgovornosti prebacuje na pravosuđe.
"Drugo je pitanje prevencije, odnosno obezbeđivanja uslova da se takve stvari ne dešavaju. O tome smo spremni da razgovaramo", kazao je Dačić.
"Policija hapsi, ali procesuiranje je u rukama pravosudnih organa. Neke od tih primedbi se sigurno odnose i na pravosudne organe. Što se tiče policije, mi ćemo ispuniti svoj deo posla", naveo je ministar.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia E50
Subotičanin se sam kastrirao
19. februar 2009. | 17:49 -> 21:32 | Izvor: B92, Beta

Subotica -- K.P. (43) iz Subotice kastrirao se sam kod kuće, a potom je lažno prijavio da su ga nepoznate osobe napale i opljačkale, saopštila je subotička policija.

U saopštenju se navodi da je K.P. sam sebi zarezao mošnice i izvadio oba testisa i da je koristio dezinfekciono sredstvo. Pošto je počeo obilno da krvari objasnio je supruzi šta je uradio, koja ga u strahu da ne iskrvari odvezla do bolnice gde je prijavljeno krivično delo razbojništva, dodala je subotička policija.

K.P. je kao razlog samopovređivanja naveo zdravstvene probleme koje je imao duže vreme.

On je u subotičkoj bolnici saslušan u prisustvu advokata i zamenika javnog tužioca i protiv njega će sutra biti podneta krivična prijava zbog sumnje da je izvršio lažno prijavljivanje, piše u saopštenju subotičke policije.

Kako nezvanično saznaje B92, K.P je rekao supruzi da je to učinio da bi joj dokazao da je voli. Preciznost kojom se K. P. samopovredio objašnjava se time što se bavio kastriranjem prasadi, saznaje B92.

MUP: Bezbednosna situacija stabilna

Načelnik Policijske uprave Subotica Borivoj Mucalj je posle sastanka gradonačelnika Subotice s predstavnicima pravosuđa i policije ocenio da je bezbednosna situacija u gradu stabilna uprkos poslednjim zločinima.

Načelnik Uprave je rekao da policija radi svoj posao i da je u januaru i februaru rasvetljeno 65 odsto krivičnih dela s nepoznatim počiniocem.

"Što se tiče poslednjeg slučaja, ne mogu da vam otkrivam detalje istrage kako bismo posao obavili do kraja onako kako to od nas očekuju građani Subotice", rekao je Mucalj komentarišući povređivanje K.P.

Na sastanku je ocenjeno da je nužno primeniti restriktivniju kaznenu politiku.

Dogovoreno je formiranje interventne policijske stanice, kao i realizacija projekta video-nadzora u gradu.

"Razmotrili smo i mogućnost da se uvede dežurstvo prekršajnih sudija, koji bi onda u zakonom propisanih 12 sati mogli donositi presude. Tu posebno mislim na one koji su ponovili prekršaj", rekao je Vučinić.

Gradonačelnik je najavio da će se do formiranja saveta za bezbednost grada bar jednom mesečno sastajati s predstavnicima pravosuđa i policije.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Kastrirao
sam sebe!





Supruga kastriranog čoveka
SUBOTICA - Kastriranje Karolja P. (43) iz Oroma šokiralo je Vojvodinu, ali je policija utvrdila da je testise isekao sam sebi! Tokom istrage operativci su utvrdili da ga nisu napala trojica razbojnika u utorak oko 19.30, u neposrednoj blizini auto-salona "Mercedes-benz" u subotičkom naselju Aleksandrovo, i tražila mu da im preda 50 evra.
Karolj P. se kastrirao sam jer je supruzi J. A. želeo da dokaže da je ne vera. Ona ga je prethodno optužila da se viđa sa drugim ženama.
Sve se dogodilo u kući na salašu u zaseoku Doline kod Oroma. Supružnici su se dogovorili i inscenirali pljačku, a J. A. ga je kolima i dovezla do subotičke bolnice.
I supruga je sve laži ponovila za "Novosti" žaleći zbog brutalnog napada. Sumnje su se pojavile odmah po prijemu u bolnicu. Hirurzima je bilo sumnjivo kako je kastriranje urađeno. Na kraju će se utvrditi i da Karolj P. štroji životinje!
- Pacijent je odmah po prijemu operisan i uspešno se oporavlja - kaže dr Nandor Šeljmeši, urolog u Opštoj bolnici u Subotici, ističući da je i sam zaprepašćen "stručnošću" sa kojom je Karolj P. kastriran. - Koža nije odsečena, već su na dva mala reza izvađeni testisi. Bili smo zatečeni i nismo mogli da verujemo da je napadač izveo stručan i precizan hirurški zahvat! Zato pretpostavljamo da je to učinio neko ko je vešt u štrojenju životinja. Pacijent se uspešno oporavlja od hirurškog zahvata, a biće mu nadomešten hormon testosterona.
I tako je nezapamćeni slučaj kastriranja dobio potpuni novi i neočekivani obrt, u kome je žrtva postala i počinilac, a Subotičani dobili pravo da se čude umesto da strahuju.
Istovremeno, Vedran L. (20) nalazi se u Okružnom zatvoru zbog istrage da je 14. februara pokušao da ubije košarkaša Spartaka Miladina Krstića (28). Prethodno, u Gornjem Tavankutu je ubijen Josipa Milunovića (76).

HITAN SASTANAK
ZBOG uznemirenosti građana zbog tri krvava događaja, gradonačelnik Subotice Saša Vučinić održao je u četvrtak sastanak sa predstavnicima policije, suda, tužilaštva i opštinskog organa za prekršaje. Dogovoreno je da se sva lica procesuiraju brže i da bude formirana interventna policijska stanica. Ponovo je pokrenuto i pitanje uspostavljanja video-nadzora u Subotici.



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Taj je stvarno imao muda Smile
« Poslednja izmena: 20. Feb 2009, 12:30:36 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 3220
Taj je stvarno imao muda Smile

Sad ih vise nema. Smile

IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
postavljene su vec ove vesti u okviru crne hronike Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Meštani Oroma kod Subotice još u neverici
Komšije ne veruju da se sam kastrirao
Autor: B. Vukčević | Foto:B. Vučković | 21.02.2009. - 05:00


SUBOTICA - Posle priznanja Karolja P. (43) da ga nisu napala i kastrirala trojica muškaraca, već da je to učinio sam u svojoj štali na salašu, njega je juče pregledao i psihijatar u Subotici. Dr Lajoš Feher, načelnik Odeljenja urologije, rekao je da je njegov kolega utvrdio da „Karolj P. nije psihotičan da je objasnio da se kastrirao jer je osećao nepodnošljiv bol u testisima”.

- Ispričao je da se već lečio u Mađarskoj i da su mu tamo radili punktiranje testisa. Tražio sam da se premesti na Odeljenje psihijatrije, ali pošto je kolega utvrdio da to nije potrebno, na Urologiji ostaće do ponedeljka - kaže dr Lajoš Feher.
Opštinsko tužilaštvo je protiv Karolja P. juče podnelo krivičnu prijavu zbog sumnje da je lažno prijavio razbojništvo, a Agneš J., njegova nevenčana supruga, rekla je da nju nisu kontaktirali ni policija, ni tužilaštvo.
- Ne znam da se on sam kastrirao. Znam da su ga boleli testisi, ali ne znam ko mu je to uradio. O tome sam slušala u vestima i niko me iz policije i suda nije zvao - tvrdi Agneš.
Komšije Karolja P. kažu da je ne znaju šta se tačno dogodilo.
- Sve što znamo čuli smo na TV. On je dobar i miran čovek i ne možemo da verujemo da je to učinio sebi. Pitamo se šta je istina jer, ako ga nisu napali, zašto nije otišao kod lekara, već je sebe kastrirao - kažu komšije.
Robert Kovač iz Dolina Karolja poznaje ga dugo godina.
- On je dobar čovek, ne znam šta da mislim. Možda je poludeo, ali nikada nije pokazivao znake da nešto nije u redu - kaže Kovač.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Maj 2024, 22:16:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.