Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 ... 106
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Chemtrails-neprirodni tragovi aviona na nebu  (Pročitano 208844 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
Хоћете аргументе?

На аеромитингу је био само један путнички, један војни и неколико цивилних млазњака, све остало су били пропелерни и хелкоптери. На снимцима и сликама ниједан од њих не оставља трагове (ни млазни ни пропелерни). Па да вас чујем, где су се то појављивали кемтрејли на митингу. Да не улазим у чињеницу да ниједан од њих нема ни опрему ни простор (ово је још важније) за "отрове" и да је један део тих авиона приватно власништво.

Значи оно што хоћу јесте: да ви мени лепо докажете (најбоље би било и сликама) да је Београд 2008 био кемтрејл завера.
Ja moram da priznam da ne verujem da je taj aeromiting imao ikakve veze sa ovim o cemu pricamo,ali  ovaj problem u svetu,a od skora i kod nas,svakako postoji....jos samo da saznamo koji je pravi razlog,jer postoje oprecna misljenja i teorije... Smile

Није ни упућено теби, него TaxTex-у, цитирам:

Citat
Tog dana je bilo teškog prašenja odozgo a i ono malo plavog neba nestalo je nakon aero mitinga.Meni lično to deluje kao chemovanje jer nebo je posle njih bilo magla teška.

Када му ја пробам објаснити, он ме једноставно игнорише и да ми животну причу. Исто важи за thug life, који тврди да је тада било силне "паучине".

Тако да нек' ми лепо докажу да је тада било "прскања".
« Poslednja izmena: 23. Okt 2008, 11:26:15 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
  Vidi,bilo je chemova tokom celog dana kao i obično a avioni aeromitinga su kasnije došli.Ne kažeem da su ispuštali hemikalije(daleko bilo jel)ali da su ispuštali dimove razne i u boji i pravili oblike to jeste.Bilo je preleta preko Nbg-a i valjda nisam ćorav jbt-ostavljali su povremeno baš masne,debele tragove koji su posle 15 minuta pobeleli sve gore.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Citat
Није ни упућено теби, него TaxTex-у...
Znam da nije bilo meni upuceno,ali sam izneo svoje misljenje u vezi aeromitinga Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
  Vidi,bilo je chemova tokom celog dana kao i obično a avioni aeromitinga su kasnije došli.Ne kažeem da su ispuštali hemikalije(daleko bilo jel)ali da su ispuštali dimove razne i u boji i pravili oblike to jeste.Bilo je preleta preko Nbg-a i valjda nisam ćorav jbt-ostavljali su povremeno baš masne,debele tragove koji su posle 15 minuta pobeleli sve gore.

Па ти димови су део акробатске тачке. Авиони групе Stars имају димне генераторе монтиране и скоро стално користе дим. То доприноси атрактивности акробатске тачке. Они су и направљени да буду виљиви и остану неко време.

Друго, то што тамо негде високо у току дана летео неки авион, нема везе са Аеромитингом, тако да ми није јасно зашто си сада нашао да повежеш та два.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Ja verujem u to da nas zaprašuju, kao što i verujem u pokušaje da naprave NWO, i jednu sveCku vladu, i da nam ebu kevu tako .... i u to ima Probudiote se ljudi, dok nije kasno ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
  Vidi,bilo je chemova tokom celog dana kao i obično a avioni aeromitinga su kasnije došli.Ne kažeem da su ispuštali hemikalije(daleko bilo jel)ali da su ispuštali dimove razne i u boji i pravili oblike to jeste.Bilo je preleta preko Nbg-a i valjda nisam ćorav jbt-ostavljali su povremeno baš masne,debele tragove koji su posle 15 minuta pobeleli sve gore.

Па ти димови су део акробатске тачке. Авиони групе Stars имају димне генераторе монтиране и скоро стално користе дим. То доприноси атрактивности акробатске тачке. Они су и направљени да буду виљиви и остану неко време.

Друго, то што тамо негде високо у току дана летео неки авион, нема везе са Аеромитингом, тако да ми није јасно зашто си сада нашао да повежеш та два.
Ma u redu je care,pogrešno si me razumeo u onom postu.Rekao sam da su nakon svega i ovi svojim "prašenjem" dobro zabiberili nebo.I stvarno je bilo belo sve samo eto,nismo se razumeli-možda si smatrao da tvdim da su chemovali.Tako je izgledalo apsolutno.Baš sam se čuo sa Sirkanom u vezi toga tada.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
Важи, важи. No harm done.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


* Provokator *

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 25950
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia C3
Nije trebalo da pominjem aeromiting.  Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Everybody lies.The only variable is about what." 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Pirox,naravno da postoje ljudi koji nipodastavaju ovakve price i ideje...a evo sta odgovaraju neki od ljudi na blogu koji si postavio....
Jedna stvar mi samo nije jasna, pa bih ti bio zahvalan da mi to pojasniš. Nikako ne mogu razumjeti zašto nas stavljaš u red paranoika? Nas koji vjerujemo da se nešto iznad naših glava događa, a netko nam je zaboravio reči. Osobno nisam paranoik i pucketa mi lagano. Od nečega moram krepati, a meni osobno je svejedno. Bitno mi je samo da je moj život bio častan, da sam pomogao što većem broju ljudi, na bilo koji način. To je jedino do čega mi je stalo.

Ne. Nisam paranoičan, ali znatiželjan jesam. Dokle got me moja intuicija služi, ja ću istraživati. Ne samo "paranoičnu" stranu, nego i onu "hladnu" znanstvenu. U ovom slučaju, jasno mi je i ti si lijepo u cijelom svom izlaganju objasnio, kako nastaju mlaznice. OK. Hladan dan, ja puhnem…stvori se maglica i ona nestane. Sve 5. To je valjda sada i vrapcima jasno. Ali, što ja moram napraviti i kako puhnuti da ta maglica ostane 30 sekundi?

Naime, malo sam stariji i sjećam se kako je nekada nebo izgledalo. Ne iznad Zagreba, nego iznad grada u EU koji je tada vjerojatno imao preleta koliko ih danas ima Zagreb. Nikada, ali nikada nisam vidio išarano nebo. Volio sam avione kao klinac i često bih gledao u nebo, nadajući se da ću kojeg ugledati. I često bih ga ugledao. Preletio bi, ostavljajući trag za sobom, koji bi jako brzo nestajao kako bi on prolazio. Promijenilo se nešto. Nešto nije u redu. Koliko god se mi trudili na ovaj ili onaj način sebi objasniti što to zapravo jest, tema je i dalje otvorena. Ja nisam prvo naletio na chemtrailse kao takve na net-u, niti mi je netko za njih rekao, a primjećivao sam ih i pitao se što se događa. Tek nakon nekog vremena naletio sam na net-u na iste. I nisam jedini koji je prvo primijetio, a onda saznao. Ima nas puno takvih.

I nismo paranoici…nego znatiželjnici.
....zanimljivo,jel da Smile Ovo je odgovor na blog koji je Pirox prezentovao ....link
« Poslednja izmena: 23. Okt 2008, 17:53:37 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Sirkan
Od znatiželje nema ništa.Ako je to nešto otrovno i neka zavera,valjda mora postojati nešto na crno na belo kao dokaz,i tu su neke organizacije ili Green Peace da se čovek bori protiv toga i da protestuje.Ako ove organizacije ne reaguju na takve stvari,znači da nemaju dokaza i da je sve izmišljeno u cilju širenja epidemije paranoje kao nečija igra.Ako nema dokaza već nagađanja,ostaje samo da izmišljamo nešto što ne shvatamo ili ne razumemo.A od toga nema nikakve vajde i koristi, samo štete.Čovek na sajtu lepo i jasno objasnio šta je šta,što ima logike i vrlo je jasno,dok odgovor ovog što si citirao nikakve kontraargumente nije imao već samo mišljenje i ubeđenje,što nikako ne može da se uzme kao dokaz.

Evo našao i tekst jednog školovanog pilota koji postavio post na jednom Forumu.

Dragi forumaši,

chemtrailovi ne postoje. To je obična prigodna izmišljotina škvadre koja nema što pametnije u životu za raditi i koji nemaju pojma o avijaciji. Ja kao pilot koji leti već 25 godina bih trebao znati ponešto o tome valjda. Radi se o najobičnijoj kristalizaciji vodene pare iz mlaznog motora koja se ledi pri određenim uvjetima. Normalno da u toj zaleđenoj pari ima i ostataka gorenja mlaznog goriva, ali to je normalno zagađenje koje se zasad ne može izbjeći. Zagađenje atmosfere od zrakoplova ukupno iznosi oko 2% u ukupnom zagađenju nastalom od prometa. Na visinama gdje obično lete putnički mlazni avioni (9-11km) contrailovi su uobičajena pojava, a to što se neki polako, a neki brzo rasprše stvar je stanja atmosfere, koja se ili kreće ili ne. Zanima me samo na koji je način onaj tip Clifford izmjerio sastav chemtraila, kako ih on naziva, na visini od 11km.


Valjda taj koga citiraš nije pametniji,i nema više iskustva sa avionima od jedanog starog pilota koji vozi te avione koji prave te tragove za neke ljude nejasne.
« Poslednja izmena: 23. Okt 2008, 22:41:36 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 ... 106
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.