Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:27:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hitler - patriota ili monstrum  (Pročitano 17533 puta)
22. Jul 2003, 01:38:48
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Stvar je da istoriju pise pobednik, a Hitler to nije bio pa se po njemu srucilo i ono za sta je kriv kao i ono za sta nije

Slicno nasoj situaciji danas, znaci srba...j*** ga kad su 90 % srba ubedili da su srbi sami ratni zlocinci, a svi znaju da je bio gradjanski rat, sta onda da se prica ?

Ali da se vratimo Hitleru: O Hitleru se danas i te kako slobodnije govori nego pre desetak godina kad je to bilo sve tabu - danas se pisu knjige o njemu i snimaju dokumentarci o njegovom zivotu - sto je pre recimo par godina bilo nezamislivo

Uvek sam govorio da vreme leci sve rane i hitler da ce za recimo 50 godina biti samo jedna jako vazna istorijska licnost, pecat "monstruma" ce se manje vise izgubiti, dakle bice nesto kao Napoleon sto je danas

A da je lik interesanatan - to je van svake sumnje...ima kod njega nesto "ono", pa pogledaj samo kako je zaludeo toliki narod, i sve ih doveo pod konac...drzava i armija pod disciplinom kakva se ne pamti u istoriji, sa izuzetkom mozda Sparte, ali sparta je bila daleko manja po broju ljudi tako da je svakako bilo lakse tu zavesti bilo koju disciplinu

J*** ga ja sam realan, a sad nek me mrze Jevreji - sta cu im ja...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
..meni je on vishe interesantan u psiholoskom smislu./.ta njegova ogorcenost na ceo svet..zbog neuspeha u slikarstvu..te konvertovanje tog nezadovoljstva u neku mrznju prema nekim narodima..kao i recimo..zasto su tada neki ljudi..vetjina prihvatili takve ideje u Nemackoj....kako je mogutje da je vetjina bila za tako nesto ?....to zahteva dublju naucnu analizu...ali da pocnemo razmatranje....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Ovo što Djindjic kaže. A zanimljivo je i to kako su uspjeli njega napraviti jedinim krivcem za sve. Al dobro na početku smo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2268
mob
LG 
J*** ga  genije i ludak u jednoj reci psihopata
moje misljenje za hileta  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
On je jedini vladar u novijoj istoriji sveta koji je sam dosao na vlast! Isao je od grada do grada 10 godina drzao govore i pobedio! Nije imao ledja! Nije imao nekog da ga povuce gore, sve je sam uradio!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Hm...jes' ti pročitao onaj kilometarski post ili si samo iskopirao?
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Naravno da sam procitao... ono je zvanicno... a ovo moje misljenje iz nekih drugih knjiga Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Citat: SerbianFighter
On je jedini vladar u novijoj istoriji sveta koji je sam dosao na vlast! Isao je od grada do grada 10 godina drzao govore i pobedio! Nije imao ledja! Nije imao nekog da ga povuce gore, sve je sam uradio!


..sam je radio...veoma vredno na putu ka vrhu..ali da je situacija u Nemackoj drzavi bila drugacija on ne da ne bi uspeo..vetj bio ostao na margini drustva kao josh jedan sociopata u nizu..Nemacki narod..tada nalezetji se u veoma teskom stanju finansijskom, zivotnom uopste..opteretjen proslostju i negativnim posledicama I sv. rata..koji je, sve cesce se pricalo,rezultirao preostrim kaznama za Nemacku..sad bio spreman na jedan sistem..koji bi ih ucinio vishe vrednima..znacajnijima..a to automatski apostrofira degradiranje nekih drugih...mada je sistem imao i materijalno finansijsku podlogu..zapocinjanjem razvoja ratne industrije..koja je i dovela do boljitka u izvesnom vidu..u zivotu prosecnih Nemaca toga vremena....Nemacki narod ..bar u izvesnoj vetjini ..nadjen u teskoj situaciji..zivotnoj..svakodnevnoj..pribegava necemu sto je za normalne uslove nezamislivo..prihvata tako jedan nakaradan sistem ...koji im na licnom planu donosi izvesnu sigurnost da oni nisu krivci nego su oni pravi gradjani te zemlje...sa nadom u boljitak u smislu standarda koji je i krenuo razvojem ratne industrije...ostalo je slicno kao i kod komunizma..sistem uzima ljude pod svoje...oni sami pocinju da razmisljaju na taj nacin..i nema nazad...spremni su na sve....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
..sam je radio...veoma vredno na putu ka vrhu..ali da je situacija u Nemackoj drzavi bila drugacija on ne da ne bi uspeo..vetj bio ostao na margini drustva kao josh jedan sociopata u nizu..

Ali nije. Da je u nasoj zemlji malo drugacije bilo tito ne bi dosao na vlast i tamo bio 50 godina. ali nije.
U svakom slucaju nasao je najbolji nacin kako da dodje do vlasti, bio je uporan i vredan i uspeo je.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
pa da...u pravu si....ali mislim da je imao sretje u okolnostima...jer da h nije bilo ne bi uspeo..u smislu ne bi se prilagodio drugim uslovima..nego su se neke stvari poklopile....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:27:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.