Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:27:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evo, malo i humora za kliniku 2 ....  (Pročitano 7079 puta)
12. Jun 2007, 21:11:00
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4


Nastavite ovde...  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
ovo kad sam video znaci ....  Smile

"Pre dve godine radio sam u jednoj od nasih vecih distributerskih kuca za IT opremu ali u delu koji se bavio samo krajnjim kupcima.
Tada sam od firme dobio na koriscenje Apple-ov notebook. U kancelariji nas je sedelo 4-oro i svi smo zauzimali po jedan cosak (necija genijalna ideja o rasporedu stolova). I sedim ja tako i cukam nesto na laptopu a kolega imao neke stranke. Izmedju ostalih bila je tu i neka gospoja koja je direktor u nekoj firmi. I razglabaju oni o kupovini opreme i vidim ja zagledala se ona u mene. Sad ona jabuka svetli li svetli dok ja cvakam i gospodja mrtva hladna pita kolegu: A jel imate isti ovakav samo sa breskvicom? ... i pokaze na moj laptop.
Otisao sam kuci iz momenta."

lik sa NN foruma

R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
breskvice su extra  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
 Smile Smile ma ima i sumska jagodica Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6280
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
e a ne secam se sta je bilo,ovde na bureku, uglavnom lik se javlja sa nekim problemom na kompu i sad ga Bg pita : "pa e si ulogovan kao administrator?" naravno misleci na nalog na racunaru.
tek lik : "ma odkud znam,ako jesam ti me banuj!" misleci na forum verovatno ...
muuuuuuuk  Smile
posle krace pauze pao sam sa stolice,i posle sam morao da bacim par ofova,koji su naravno reciklirani,al nisam mogao da se suzdrzim ....
Smile Smile


R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Ja jos ne mogu zaboraviti ono od pre neki dan sa seckanjem graficke. Haos. I sada kada se setim pocnem da se kikocem.
A evo i jedne dogodovstine prijatelja. Otiso kod komsije na poziv da caste za nov komp. Ovaj razgledao video rezac i napalio komsiju kako nije dobio i fiokicu u kojoj se sakupljaju opiljci od rezanja. dasa sutra ode u radnju pretio inspekcijom, a prijatelj nekoliko dana nije smeo izaci.
Mozda sam negde ovo vec napisao ali mislim da vredi ponoviti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
 bio ja 7-8 razred,odem da kupim hd (80 giga ! ) i drazim drajver uz njega ,a ovaj me prodavac gleda pravise lik da me nije cuo ...
ja kao opet : "izvini a cd sa drajverima... " ,a on : "izvini decko tako nesto sto ti trazis ne postoji ". samo sam  Smile ,okrenuo se i sve nogama u dupe sto dalje

takodje bio mladji i sad ortak kupio novi komp,i zasta ce se uvati on za antivirus....  Smile
kao moj antivirus ovo,moj antivirus ono (a ja ga ni tada hvala Bogu nisam koristio),i tako se svima popeo sa ti av-om na glavu ....
"znas ja ga apdejtujem svakog petka u 8 uvece ... ",reko:"ej Slino(tako smo ga zvali) e imas ti uopste net?" ...a on kao : "pa nemam ,sto?",reko:"pa odakle vuces definicije?" ... i sad je on  Smile Smile

R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
LG Nexus 5
1. Najjaci burek biser potice od jednog clana (starija ekipa zna o kome pricam) kada je rekao da je maznuo komsiji user i pass za dial up internet, pa poceo da se hvali kako ce mu racun za telefon biti manji. (a pritom isti provajder i njemu i komsiji)


A sad za one bisere za koje sam cuo od drugih:

2. Vecina nas se seca vremena kada su programi i igre bili na disketama. Elem, dolazi lik u servis, psuje sve redom i kaze kako ne moze da instalira program jer ne moze da ubaci disketu u floppy-drive. Serviser uzima kuciste, gleda i ne veruje. Pametnjakovic je ugurao dve diskete i jos komentarise "kaze on meni insert next disk, a jedva su dva stala...


3. Zove lik servis i kaze da je prolio kafu po tastaturi. Serviser mu kaze da ne brine, nego da tastaturu ispere mlakom vodom, ostavi 24 h da se osusi i nakon toga ce sve biti OK. Sutradan zove lik ponovo servis i jebe im sve po spisku i kaze da mu je crko ceo racunar zbog njihovog saveta. Serviser ga pita koji racunar je u pitanju i dobija odgovor - lap top.


4. Jedna zena je zvala sluzbu za tehnicku podrsku firme "Canon" jer je imala problem sa stampacem. Tehnicar sa druge strane ju je pitao da li "radi pod Windowsom (prozorima)". Zena mu je odgovorila: "Ne, moj sto je pored vrata, ali to je dobar predlog. Covek u sobi do mene sedi pod prozorom, i stampac mu radi perfektno".

5. Musterija: "Vasa zvucna karta je neispravna i hocu da mi je zamenite."
Tehnicar: "A u cemu je problem?"
Musterija: "Balans je naopacke. Levi kanal dopire iz desnog zvucnika i obrnuto. Neispravna je."
Tehnicar: "Mozete resiti problem tako sto cete pomeriti levi zvucnik na desnu stranu i obrnuto."
« Poslednja izmena: 13. Jun 2007, 09:59:31 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
A jel znate za ono sa stranih servisa za tehnicku podrsku.
Zalio se tip serviseru kako je okretao monitor prema stampacu, donosio stampac ispred monitora, ali mu komp i dalje prijavljuje kako ne vidi stampac.
Neki tip uspeo da ugura 3 cd-a u drajv ali komp i dalje cita samo onaj sto je sto je stavio prvi. Zalio se da cetvrti ne moze staviti kako bi proverio dali ce isto biti.
A neka zenska se zalila da joj je pukao drzac za casu, fioka drajva.

@ Crowz haos za laptop, poskocih od stolice od vriska
« Poslednja izmena: 13. Jun 2007, 10:04:22 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:27:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.