Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:45:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: yugo?  (Pročitano 7691 puta)
16. Maj 2006, 12:36:45
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia N95-2 & 5800
da li mozete da mi kazete koliko od prilike moze da me kosta da sredim yugizarda u bg-u?
znaci ono osnovno:neke felnice,nove gume,da ga spustim...nesto oko motora koliko moze za male pare,muzika...onako odokativno koliko para.
p.s. trabam da dobijem yuga za 18. rodjendan,pa da se informisem unapred...
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu seljackih opanaka

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1861
Zastava Majka Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC S730
Bilo je u jednom broju SAT-plusa gde su ga extra nabudzili za 2.500
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 42
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Po meni je mnogo dati 2.500 evra za prvi auto koji će ti služiti za učenje... Cenim entuzijaste i volim da vidim lep i utegnut jugo, ali ako si tek dobio dozvolu bolje startuj od neke jeftine varijante pa i da ga (daleko bilo) razbiješ neće biti katastrofa. Nisam direktno upetljan ali ljudi oko mene jesu i rade to vrlo uspešno. Sve zavisi šta hoćeš ali za sitne pare zaboravi motor.

Eksterijer je smešan - na Bubnju možeš naći sve što ti padne na pamet (klasika tipa pragovi, spojleri, maska i uopšte sve od plastike) i da te izađe ispod 50 evra + farbanje. Spuštanje ista priča: većini su fabričke opruge jednostavno sasečene ili u (valjda) boljem slučaju sabijene... Meni se ne sviđa mi se ništa, naročito ne ideja o sečenju. Polovne 13" felne možeš naći džabe... Cifra za standardne alu "koralke" (polumesec dizajn) je oko 50 evrića za set u super stanju. Neke bolje realno 100 + gume koje opet biraš šta ćeš (neka ti tigar program bude reper). Muzika opet po ukusu i parama koje ti ostanu. Plejer koji će ti puštati i mp3 moćeš uzeti za 80-ak evra (npr. neki najjeftiniji Pioneer), zvučnike hvala Bogu možeš naći gde hoćeš pa se raspitaj za cene.

PS ako si rešio da ga sređuješ odluči unapred šta želiš. Meni je recimo lepši diskretan jugić od onog sa gomilom plastike i najvećim mogućim spojerom na krovu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia N95-2 & 5800
pa nije mi to pocetak. prvi tezi udes imao sam sa 16 godina sa renaultom 4 gtl,udario sam sa nekih 60-70kmh,imao sam par ogrebotina,nista strasno. inace vozim od 13g. prvih godinu dana sam samo vozio po kraju i parkingu,pa malo po malo stigao sam do grada. tako da nisam bash pocetnik. ja sam isto za diskretnog yugica ali da ispod haube krije neku zver koja bi oprala bilo koga na semaforu. znaci sve sto bi mu uradio uradio bi mu zbog performansi a ne zbog izgleda. yoopie ako mozes i hoces,pomozi mi od prilike za sta da se odlucim unapred. ok? p0z  Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia N95-2 & 5800
Zna li neko gde mogu naci i za koliko najjeftinije felne za yuga???
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1835
Zastava Nish
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Da li je istina da ne treba da se stavljaju felne na prednja 2 tocka kod juga. Negde sam cuo na to nije bas preporucljivo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Ako hoces jugica sa zverkom ispod haube, onda uzmi model sa motorom 1.3i, ide kao metak, a mozes da uzmes pod uslovom da nadjes stari fijatov motor koji se ugradjivao na keca 1300 specijal, i da ga friziras, pa ti vidi sta ti se vise svidja! Tpliko od mene! Pozzz!

P.S. Ovu drugu varijantu ti nikako ne preporucujem, jer ce te skupljati lopaticom! Smile  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Zivot je nekom majka, a nekom maceha!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Ako imas mogucnost da biras onda kupi Yugo Ciao 1.3i.On ti je fabricki spusten,unutrasnjost je uradjena u sportskom fazonu,alu papucice itd.Kasnije obavezno stavi ojacanja na karoseriji "sanke" i "kosku".Da bi malo olaksao rad motoru neka ti neko ugradi izduvnu granu od keca(deo koji spaja dve cevi u jednu),posto je od keca duza nego kod juga,mozes staviti i sportski filter za vazduh.Skuplja varijanta je da uradis i Chip Tuning ili da stavis motor od Lancie,ali mislim da je taj motor prejak za njegovu karoseriju.Ovo su neke minimalne prepravke koje ne bi trebale da budu skupe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Mislim da ne moze da se stavi izduvna grana od keca na juga sa motorom sa direktnim ubrizgavanjem, zbog drugacijeg sistema izduva, i emisije stetnih gasova!
IP sačuvana
social share
Zivot je nekom majka, a nekom maceha!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Moguce,treba proveriti.Ja imam Yugo sa Italijanskim motorom iz Keca Mediteran 1978. 1300ccm.Uspeo sam da uklopim tu granu uz neke prepravke.Treba iseci kraj koji ulazi u cev koja vodi prema srednjem loncu i zavariti ga pod drugim uglom.Dobija se bolji protok izduvnih gasova motora i lepsi zvuk.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:45:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.