Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:07:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imum Coeli - vrh IV kuce(IC)  (Pročitano 60015 puta)
Ucesnik diskusija


Put do pakla poplocan je dobrim namerama!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 180
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A gde ti je u svemu tome jupiter, valjda je on kao vladar tvoje 4. kuce jako bitan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Per Aspera ad Astra

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
On je u V kuci.u Vodoliji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Ericsson T-68
Označava majku u muškom horoskopu, a u ženskom oca, i obrnuto,mada se pojedini astrolozi spore,koja je kuca oca koja majke.

E da to sam i ja primetio. Gledam neki natal i ne mogu da se setim svih nekih losih aspekta oko cetvrte kuce koju sam video... i ja prognoziram neki roditelj, strog, los.. posto je bio zenski horoskop pozovem se da je to otac. Kad ono medjutim Majka...

Izgleda da postoji neki izuzetak u pravilu Otac - Majka IV kuca.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Put do pakla poplocan je dobrim namerama!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 180
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Četvrta kuća – porodica, roditelji i dom. Emotivno iskustvo

ovo polje je najintimniji deo nas samih koga nismo svesni i koga treba da razvijemo, opis našeg doma, stambeni uslovi, stvari u kojima nalazimo sigurnost roditelj suprotnog pola, starost, intuicija koja se odnosi na nas same, osećaj kojim možemo da se rukovodimo u životu, starost i kraj života. Dakle, četvrta kuća se odnosi na intimno okruženje: roditelji, porodica, emocionalna atmosfera u domu-kući. Planete smeštene ovde opisaće vrstu doma i porodice iz koje potičemo, i kakvu privlačimo i vrstu naših aktivnosti u kući. Tu je prikazanu naše poreklo, koreni i preci s oceve strane. Planete smeštene u njoj se iskazuju na intimnom planu pokazujući čime je porodica sputana. Teški položaji planeta pokazaće koje probleme imamo u porodici. Znači možemo saznati da li se osećamo sigurno u kući ili ne, ili u državi gde se naš dom nalazi.

naglašena cetvrta kuća: ukazuje da će u životu biti naglašena pitanja doma, porodice, ili, nekretnina, zavičaja.



[Edit by Makishon: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 03. Maj 2007, 13:20:46 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav svima! Konacno tema za mene! Naime cetvrta kuca mi pocinje u Djevici na samom IC je Sunce u konjukciji sa Jupiterom. Uzgred u njoj je masa planeta Saturn koji takodje pravi jaku konjukciju sa suncem i Jupoterom,a pored njih i Merkurom (Merkur mi je u VAgi a Saturn, Jupiter i Sunce u Djevici) , zatim Mjesec i Pluton u konjukciji takodje u cetvrtoj kuci u Vagi , a tacno na mom Mjesecu je Lilit. Uzgred u podznku sam Rak pa mi je Mjesec itekako bitna planeta. Sad vas molim za tumacenje , ako je potrebna natalna ubacila sam je medju natalne karte clanova! Odgovorite, please!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
ja imam sunce i veneru u jarcu u 4.kuci. Bezveze mi je ovo jer kao citav zivot najvise energije trosis na kucni zivot, porodicu i bla, bla. ne pronalazim se bas u ovome. Veoma sam ambiciozna, sto nije karakteristika ljudi koji imaju ovaj polozaj sunca. inace, ova kuca mi je u jarcu, saturn u strelcu u 3.kuci. Pa neka neko prokomentarise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
ja imam sunce i veneru u jarcu u 4.kuci. Bezveze mi je ovo jer kao citav zivot najvise energije trosis na kucni zivot, porodicu i bla, bla. ne pronalazim se bas u ovome. Veoma sam ambiciozna, sto nije karakteristika ljudi koji imaju ovaj polozaj sunca. inace, ova kuca mi je u jarcu, saturn u strelcu u 3.kuci. Pa neka neko prokomentarise

Saturn u trećoj kući

U trećoj kući, dubok odnos sa bliskim rođacima, često trzavice i problemi, problemi u prometu.
Saturn u Strijelcu
Saturn potiče Strijelca na introspekciju, meditaciju.

Sunce u 4. kući

Veoma ste vezani za dom i porodicu. Imate dobre odnose sa svojim roditeljima i oni vam pomažu u životu i vrše pozitivan uticaj na vas. Veliki ste patriota i volite svoj zavičaj, svoju domovinu i svoj narod. Volite lepo uređen stan, kuću, dvorište. Sunce u četvrtoj kući donosi lepo detinjstvo, ali i lepe stare dane. Signal je da ćete imati uspeha u privatnom biznisu. Ukoliko je Sunce ugroženo lošim planetarnim uticajima onda donosi svađu u porodici i loše odnose sa roditeljima. porodici i loše odnose sa roditeljima.

Sunce u Jarcu

Ovo je dobar znak sa æe se osoba uzdignuti u životu s pomoæu dobre volje ljudi na višim položajima od njega; pokazuje da æe zaslužiti njihovo povjerenje i držati se dobro na mjestu odgovornosti i povjerenja; èini ga opreznim, razboritim, vjernim i iskrenim. Suci s ovim položajem ne mogu se kupiti, nego æe pravdu krojiti kako je vide, svima. Osoba voli fair-play i u svome krugu zaslužuje poštovanje i cijenjenje.

Venera u četvrtoj kući
U četvrtoj kući, snažna veza sa majkom, ugodno kućno okruženje.
Retrogradna ili aflicirana, potreba za stvaranjem ugodnog i konstruktivnog okruženja.

Venera u Jarcu
Lojalni partneri, često seksualna hladnoća ali i duboka prožimanja kada se nadiđe egocentričnost

Eto !Nadam se da sam ti pomogla!!






 Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
meni je cetvrta kuca pocinje u devici merkur je otisao u 12. kucu i sunce je u 12-toj u konjukciji su, u kvadratu je jos sa jupiterom(10) i opoziciji sa uranom(6)..moze li neko da mi objasni ovo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonW200i R4HA
Moj IC u znaku Ovna,pa to znaci da sam brzo rodjena posle  proslog zivota. Samo Hiron u 4.polju i to u konj. sa IC ,vladar polja  Mars u  Vodoliji. Tata je bio Vod.,a ako je Hiron nasa Ahilova peta tj. mesto blokada, sve se uklopi, tezak odnos sa tatom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 139
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ic u raku, na siriusu, na njemu je i lilith. sta bi to trebalo da znaci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:07:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.