Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:26:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imati na umu i moje misljenje...  (Pročitano 3118 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Ne kapiram ako si veciti opozicionar kako mozes nekome da das pametan predlog za glasanje. I kako ce narod preuzeti vlast ako glasa za nekog ko ce predstavljati narod. A spektar iz kojeg gledas postenje je tuzno s obzirom da smo narod koji je lako prodao vjeru za par dukata. I
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
Veciti opozicionar zbog precizne tacnosti da nepostoji savrseno,dok ja tezim ka savrsenstvu, jer sam kada su u pitanju ozbiljne stvari
pobornik perfekcionizma.
Metaforicki gledano narod uzima vlast tako sto u svim strankama progurava ka vrhu najbolje iz svojih redova koje kasnije bira da vode drzavu.
Neznam o kakvoj prodaji vere govoris ja sam pravoslavne i slavim slavu sa verom u boga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Veciti opozicionar zbog precizne tacnosti da nepostoji savrseno,dok ja tezim ka savrsenstvu, jer sam kada su u pitanju ozbiljne stvari
 pobornik perfekcionizma.
Metaforicki gledano narod uzima vlast tako sto u svim strankama progurava ka vrhu najbolje iz svojih redova koje kasnije bira da vode drzavu.
Neznam o kakvoj prodaji vere govoris ja sam pravoslavne i slavim slavu sa verom u boga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Pa mislio sam da si bolji tumac rijeci posto si ovako stariji, iskusniji bla bla bla. Nisam naglasio da si ti prodao vjeru vec postenje naroda gledas kroz spektar nase proslosti sto je po meni vrlo pogubno. Nasa proslost je toliko crna da crnja ne moze bit svi znamo kakvi smo bili pod turskom robijom a ni novija nam nije nista svjetlija od te. A lijepo si rekao metaforicki gledano vlast dobija narod. U nasoj zemlji koja je vrlo jadna svi koji su dobri ljudi i uhvate se za politiku postaju najveca olos sto postoji. Ja imam neko moje lijepo poredjenje iz zikine dinastije kad kaze "da mu je samo jednom da oseti mrs kidisao bi taj...." e tako je i u politici kad se dohvate fotelje zavrsava se sve dobro u covjeku. I da zaboravih ne kapiram sta ti znaci citiranje samog sebe?
« Poslednja izmena: 30. Mar 2006, 18:24:53 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Ako se sa mislima izjednacim sa tobom i identicno pogledam u nasu proslost kao i sdasnjost, zakljucak stoji da je zapad u pravu da nas kao narod treba resetovati.
Ali cemu tolika kivnja na samoga sebe kad nas narod nikada nije dobrovoljno birao pod kim ce pasti nego zrtvama i patnjom borio se za opstati.
Citiram sebe da se priblizim istini udjem u etar i postanem stvarnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:26:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.