Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam problem sa antivirus 360 protection centeeeer  (Pročitano 3999 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
Ej hvala,...sve sam to i prosli put odradila, secam se sad, Opera 9.63 bese, mislim,... i brzo i lako uspeh.
Sad mi ne ide nesto, e sto ne ide, ne znam,...probacu sutra opet, hvala ti svakako, imam na "dlanu" objasnjenje.
Ovaj virus, sto pitah za njega, vise mi sad lici sad na urlanje  Smile, cula sam danas da je zeznut.
Ja se nadam da sam ga skinula skroz na skroz  Smile
Mislim, nemam vise problema, ni malo, ni malkice, ali kad sam cula da je takav-kao, jesi uspela da ga skroz eliminises?!-uplasise me.
Ja sam ga nasla kako si mi napisao, eliminisala, evo nemam problema,...a je l' ne moze on da iskoci odjedared? Smile ako sam, a jesam stvarno, izbrisala ga skroz.
I posle sam "ludacki" skenirala, tj. danas, i nema ga  Smile
PoZz  i hvala ti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
skini hijackthis odavde , klikni na do a system scan and save a logfile pa mi taj log daj da pregledam da vidimo sta cuci kod tebe u racunaru...

trenutno, ako si ga izbrisala ne bi trebao da ti iskace i da te muci, ali uvek postoji mogucnost ponovo da se zarazis...ako znas kako si gs pokupila, trudi se da ti se to ne ponovi...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
Je li to to?

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 02:21:44 , on 28.02.09
Platform: Windows XP SP3, v.3311 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP3 (6.00.2900.3311)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgtray.exe
C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE
C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\YourWare Solutions\FreeRAM XP Pro\FreeRAM XP Pro.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgwdsvc.exe
C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe
C:\Program Files\IncrediMail\bin\IMApp.exe
C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgemc.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgrsx.exe
C:\Program Files\AVG\AVG8\avgcsrvx.exe
C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe
C:\Program Files\Vuze\Azureus.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgnsx.exe
C:\WINDOWS\system32\msiexec.exe
C:\Program Files\Opera 10 Preview\opera.exe
C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
O2 - BHO: Adobe PDF Reader Link Helper - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: WormRadar.com IESiteBlocker.NavFilter - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - C:\Program Files\AVG\AVG8\avgssie.dll
O2 - BHO: AVG Security Toolbar - {A057A204-BACC-4D26-9990-79A187E2698E} - C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\AVGTOO~1.DLL
O2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\5.0.926.3450\swg.dll
O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dll
O2 - BHO: JQSIEStartDetectorImpl - {E7E6F031-17CE-4C07-BC86-EABFE594F69C} - C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\ie\jqs_plugin.dll
O3 - Toolbar: AVG Security Toolbar - {A057A204-BACC-4D26-9990-79A187E2698E} - C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\AVGTOO~1.DLL
O4 - HKLM\..\Run: [AVG8_TRAY] C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgtray.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Reader_sl.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install
O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
O4 - HKLM\..\Run: [RemoteControl] "C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKCU\..\Run: [FreeRAM XP] "C:\Program Files\YourWare Solutions\FreeRAM XP Pro\FreeRAM XP Pro.exe" -win
O4 - HKCU\..\Run: [IncrediMail] C:\Program Files\IncrediMail\bin\IncMail.exe /c
O4 - HKCU\..\Run: [Uniblue RegistryBooster 2009] C:\Program Files\Uniblue\RegistryBooster\RegistryBooster.exe /S
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')
O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O18 - Protocol: linkscanner - {F274614C-63F8-47D5-A4D1-FBDDE494F8D1} - C:\Program Files\AVG\AVG8\avgpp.dll
O20 - Winlogon Notify: avgrsstarter - C:\WINDOWS\SYSTEM32\avgrsstx.dll
O23 - Service: AVG Free8 E-mail Scanner (avg8emc) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgemc.exe
O23 - Service: AVG Free8 WatchDog (avg8wd) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgwdsvc.exe
O23 - Service: ?????? Google Update (gupdate1c998d1d3477152) (gupdate1c998d1d3477152) - Google Inc. - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe
O23 - Service: Google Software Updater (gusvc) - Google - C:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exe
O23 - Service: Java Quick Starter (JavaQuickStarterService) - Sun Microsystems, Inc. - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe
O23 - Service: NBService - Nero AG - C:\Program Files\Nero\Nero 7\Nero BackItUp\NBService.exe
O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

--
End of file - 5195 bytes


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
to je to...log je cist...nema tragova zaraze Smile

ne koristis firewall ili koristis win-ov?
ako ne koristis, topla preporuka da razmislis o nekom...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
E, al' si brz nemam reci, svaka cast  Smile
O cemu da razmislim? haha Smile Ozbiljno pitam, mislim, razumem, ali daj te tople prepouke, kako se tacno zovu?
Vidi, kad vec imas volje, a da ne otvaram temu imam problem, onako "glupav" dosta.Smoran.
Mislila sam svakako da se obratim, ali i kao laik znam da ce mi trebati paznja da sledim uputsva, a nisam imala vremena nesto, i sad vec spavam, ali da pitam...pa kad bude odgovora, bicu zahvalna.
Imala sam problem sa grafickom, na srpskom-nije htela da prepozna tv.
Stavi se druga graficka, super, prepozna ga, pozdravi se sa njim, i sad eto, ne lezi vraze, opet da bude dinamicno.
Ikonice ogromne, nikom naocale ne trebaju ko ovde sedne, gde god odem, sta god citam, a citam kao sumanuta, sve ogromno, sto puta dore, dole, levo desno, umorih se.
Znam kako se podesavaju ikonice i slova, ali to ovde nije moguce, imam dve opcije kod podesavanja, ovu ogromnu i jos vecu, trece nema  Smile
I sad, meni nije problem da istrazujem, ali sam se debelo opekla prosli put sa proslom grafickom, uvecala, da mi pola zida nije bilo dovoljno, i opet drugar, i drz ne daj, nekako ga dovede u red. Nisam ja kriva, prosto je ludela sa tv-om.
Ako sad krenem, otici ce slika kod komsije,...
A ne bih da sad tv opet proglasim neprijateljem.
Ima li sanse na nekakav jednostavan nacin srediti to, a da ostane sve ok, tv i ja  Smile
Odlicno sto je komp cist, juce mi je opet bio izbacio tog skota,...
Hvala uanpred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
oprosti za kasnjenje...nisam video poruku, pa nisam ni odgovarao...
sto se tice firewall-a tu ti predlazem ili zone alarm ili comodo
sto se tice tv-a ili probaj da podesis tv format (odaberi PAL)


ili vidi da promenis rezoluciju na tv-u u podesavanjima graficke



zadnja opcija...reinstalacija drajvera graficke, pa da vidimo kakvo stanje bude posle toga...

(ovde su ti podesavanja nVidie cisto da vidis otprilike sta ti treba...)
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
Nije problem, nema potrebe za sorry.
Vidi, takva podesavanja su bila sa proslom grafickom, identicna, i nije htela da prepozna tv, hoce, nece, iskljuci, cuda.
Sad je kod mene druga graficka, odnosno, drugacija su podesavanja, drugi drajveri.
TV sad super radi, ali kad povecam rezoluciju na osnovnom podesavanju, poveca mi sve, ne da smanji.
Kod  opcije setingss 1 i 2 su iste velicine, samo je zatamnjen broj 1,... Display-Default monitor on nvidia geforce fx 5200, i rezolucija 800x600 piksela. I postoji jos jedna opcija samo, do 1024x868 i tad je sve jos vece, napisala sam to.
A kad odem na advanced, pa, nvidia control panel, kod opcije da biram koju zelim podesiti rezoluciju, TV, ili monitor, daje samo opciju da se kod TV moze podesiti rezolucija. I kad je povecam, sve se poveca,...isto, ne smanjuje.
1.The same on both displays (clone)
2. TV+MCM171V
3. Da selektujem primarni displej, ne mogu, ne daje tu opciju.
Inace stoji TV u polju.
Napisala sam onako srpski, verujem da ces razumeti,...ja ne vidim ovde ni kao amater drugacije resenje sem...to treba neko ko zna da kaze, hah.
PoZz i hajde vidi sta je sad ovo, ima li sanse, ili traziti nove drajvere,...a ne mili mi se.
Jer smo se debelo pomucili da tv proradi, ne bih da to zeznem, a sad opet ova slova, ajde ikone, manje vise, ali to sto je sve uvecano vec me nervira, kad otvorim neku stranicu, nema kraja, levo desno.
Hvala ti
PoZz
p.s. jos i da dodam da je sad usporeniji rad, jer je sve ogromno, pa dok ucita,...
ima li neko ideju? Ili stvarno trebaju novi drajveri?
I ikonice su mi u levom uglu desktopa, svoj posao vode, ne mogu da ih poslazem. Vracaju se.
« Poslednja izmena: 01. Mar 2009, 19:08:57 od ljiljanact »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
probaj sa novim drajverima, nista te ne kosta.jednostavno postojece uninstalliraj, pa instaliraj nove (u safe modu po mogucstvu)

ako ne znas kako i gde da skines, javi, skinucemo ti mi, ili ti dati link.
mislim da ce ti to pomoci...mislim... Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
Pa ne znam da cu ih ja bas skinuti, mislim ne kosta dok ne probam  Smile
Mogla bih ja da skinem, ali problem je ovde sto i kad neko ko zna bolje i dodje, ima plan a, koji nikad ne upali, pa plan b, i onda neki plan f napokon,...ovde je sa ovim drajverima i tom novom grafickom upalio plan a. sto se tice tv-a.
Znaci i skidanje novih drajvera, pa ako ne uspe sa slikom na tv-u eto mi problema jos.
Ko ce to onda sve zajedno sredjivati. Ja? Smile
Nisam pesimista, ovde malo vise pisem, mislim na glas  Smile
Ako su drajveri cekacu drugara, dovuci cu ga. Mislila sam moci cu sama, nesto i jesam, ali ovo ne smem.
Hvala svakako
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
ako u podesavanjima imas samo to od opcija, onda je 90% do drajvera. ako nisi sigurna, svakako sacekaj drugara, pa neka on pokusa...tu nemas sta da izgubis...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.