Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:49:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam 12 godina i planiram da ucim C++  (Pročitano 5322 puta)
20. Okt 2011, 19:14:05
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
Browser
Chrome 14.0.835.202
Neznam da li sam izabrao odgovarajuci podforum za ovu temu, ako nisam kazite mi gde da je postavim.  Dakle odlucio sam da ucim C++ od vas trazim da mi kazete da li da ga ucim ili ne i zasto i ako mi nesto preporucujete  :D :D :D


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 20. Oct 2011, 23:08:11)



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora lightsoft (Vreme: 20. Oct 2011, 23:10:49)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


All excess is rooted in emptiness.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 357
Zastava Northern BiH
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
mob
LG L9
Zorane jeste pogresan podforum, ja ti predlazem da pitanje postavis npr. u podforum: http://forum.burek.com/pc-klinika-doktori-za-vas-kompjuter-b36/


Inace, polako sa ucenjem, mlad si jos a programiranje je slozena stvar. Hocu reci uzivaj u zivotu, imaces vremena na pretek da naucis sve sto zelis. Wink I pretpostavljam da ce ti ljudi savjetovati da prvo ucis nesto jednostavnije, npr. VB.

Inace (drugi put), predlazem ti da neka izuzetno tehnicka pitanja postavis na killed by MunkaZe, tamo ces naci veci broj strucnih osoba.

Pozdrav



[Edit by MunkaZe: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 20. Okt 2011, 22:11:17 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Apple iPhone SE 2020
@Dane

Putnica ti je jednom lepo objasnila ... ne bih da ponavljam...

Take a hike...

Selim temu u Webdevelopment deo....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Sony xperia
Mora li se vecina tema svesti, ako nisi jeb'o nisi ni ziveo, ako hoces nesto da naucis ... prvo nauci da je*bes ?

@ZoranHacker
Jebo ne jebo, kurcu vreme ide. Znao ne znao, zivot prolazi. Mozes ga uciniti kvalitetnijim ako znas kako. Zenu zadovoljiti, ako znas kako. Sebe uciniti covekom, ako znas kako. Imati srecan zivot, ako znas kako.

Znanje i umece vladati sobom su najvece moci. Znaj da bi znao, uci da bi znao. Vladaj sobom da bi bolje "video".

Uci sinko sada. Jos si mlad za neke druge stvari. Nista ti nece pobeci ako uzmes kada ti bude pruzeno.

Ziv bio mali i neka te znanje prati.  Smile


Selim temu.

====================================================

Molio bih Celavog, ako ne budem tu, kada se da kvalitetan odgovor, zakljucaj. Bacio bih je na Blablaonicu. Ali decko pita nesto lepo, nesto sto ce mozda u zivotu raditi ili bar imati moguci uticaj na daljnji zivot. Iz tog razloga je necu baciti na Blablaonicu da bi s epunila raznim glupostima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Tema ostaje.

Svaki glup odgovor trazite u kanti za smece.

Pitanje je postavljeno, ko misli da savetuje neka to radi...
Ko misli da se pravi pametan i ubija dosadu...neka to radi negde drugde...

Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.51
mob
Samsung SGH-E630
Počni pa ćeš sam najbolje da vidiš kako će da ide. Da li će da te zainteresuje još više, ili da te smori Smile

Zašto si izabrao baš C++? Nije primedba na izbor, samo me interesuje zašto si se odlučio baš za C++ Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Sensation
Ako se odlucis za tako nesto, imaj u vidu C++, C# i Javu. To su svi slicni jezici. C# je .net, a Java ti je za web programiranje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
Odlucio sam se za C++ misleci da je najbolji programski jezik ako vi mislite ili znate za neki bolji, slobodno kazite meni bi to jos bolje bilo  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.51
mob
Samsung SGH-E630
Dobar je, ali imaj u vidu da sa njim (u čistom obliku) ne mogu da se prave šareni programi sa dugmićima nego samo konzolni, ali može da posluži kao dobra osnova za "nadgradnju" kasnije. Ako hoćeš prozore sada i odmah, promeni izbor.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Sensation
Ja verujem da je mislio na Visual C++, koji ima GUI. Nego ja mislim da je kod C jezika zeznuto sto kompajler ne proverava semantiku, samo sintaksu. Zbog toga mozes da radis operacije sa najrazlicitijim tipovima, da saberes babe i zabe. Ko zaista zna da radi ovo je mozda i olaksica jer ne mora da se smara sa typecastovima, ali ti kao amater ces uspeti da kompajliras razne neuspehe i onda ce ti pucati za medalju u runtime-u. Zato smo mi u skoli ucili basic i paskal. Na fakultetu sam kao prvi programski jezik imao Modula-2 programski jezik. Ona je jako tipizirana i stroga prilikom kompajliranja. Valjda sve sto kompajliras ce i da radi. Ali ona samo sluzi da naucis osnove programiranja. Sa njom neces nista pametno napraviti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:49:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.