Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Имају ли Срби своја права у Србији  (Pročitano 19166 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
ma to i nije toliko bitno, bitniji je ovaj deo:

ja se secam samo jednog perioda kad su nam prava uskracivana.
1. pravo na slobodu i zivot.
pocetkom devedesetih su hvatali ljude kod moje bivse skole i silom ih vodili na ratiste.
2. pravo na svoje misljenje, gomila studenata je ubijano od batina kada su protestvovali protiv vlasti.
sad nam ni jedno ljudsko pravo nije uskraceno.

IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Mozda tebi nije ali meni jeste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Onaj ko je ugrozen, slobodno moze da se preseli na Kosmet i tamo stvori "srbsku" drzavu...
Ali.. cvrc... lako je biti patriota iz tople sobe... posebno ako si daleko.. daleko od kuce.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
joj cekaj, sad sam tek na ovo obratio paznju
  Педери и лезбијке имају своја права – Срби немају!
      Наркомани и секташи имају своја права – Срби немају!
  
da li ti nekad padne na pamet da su neki srbi pederi i lezbejke, ili ni oni nisu ljudi?
mislis li da u srbiji nema sekti i narkomana?
upravo si sam sebi odgovorio- srbi imaju podjednaka prava kao i ostali u ovoj zemlji.
srbi sektasi i narkomani i sektasi imaju ista prava kao i normalni ljudi(sto ne znaci da su oni nenormalni)
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
 A sta ako ja i jesam na Kosovu.To sto je na kosovu bilo 81 i pre dolazi danas ovde.Ako se ne opametimo imacemo i siuaciju kao na kosovu samo u tvom dvoristu.Onda ces valjda znati kako je njima bilo kada se tebi zadesi.Polje spreciti neko posle kuku lele.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
A sta ako ja i jesam na Kosovu.To sto je na kosovu bilo 81 i pre dolazi danas ovde.Ako se ne opametimo imacemo i siuaciju kao na kosovu samo u tvom dvoristu.Onda ces valjda znati kako je njima bilo kada se tebi zadesi.Polje spreciti neko posle kuku lele.

Tvoj idealni Srbin je belac, pravoslavac, paranoik..
Moj idalni Srbin je covek...
I to je to... THE END...

Inace, zivo me zanima kakva to posebna prava imaju narkomani...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Ne i moj idealan Srbin je COVEK.A dali smo mi ljudi pokusavam da razjasnim u nekim drugim temama i sta znaci biti covek.A dobar pravoslavac ne moze da nebude i dobar covek.Samo sto mi nismo ni dobri pravoslavci.A dali je beo to nista ne znaci.Ja postujem svaku naciju veru i opredeljenje i molim da se isto tako i moje postuje.A ne da se pljuje po Crkvi,da se kovori svasta o nama i da nam se Crkve pale i grobovi.O odnosima prema vernicima da i ne govorim.Ja ne podrzavam skinse i rasiste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
i pravi katolik ne moze da bude los covek. slazes se?
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Jedna stvar koja mi je potpuno nejasna: Po cemu se to Srbi razlikuju od ostalih ljudi, pa to nesto posebno zele da ostvare, ovde u Srbiji?? Imati stan ili kucu, raditi i od toga podmirivati porebe koje imas - hrana, odeca, dobra knjiga, kafa i kisela u omiljenom lokalu... To je zaista tesko obezbediti u Srbiji opustosenoj dugogodisnjom pljackom, ali, avaj, Srbi se zbog toga uopste ne bune (to rade samo "izdajnici" i "prodane duse") Sloboda veroispovesti postoji i mozes ici u pravoslavnu crkvu, a da te ne sikaniraju zbog toga kao u vremenima UDBE. Razvoj srpske kulture kome mozes doprinositi na razne nacine, barem kao dobra publika koja iskljuci mobilni kad je u pozoristu/crkvi/koncertu. Doprinos jacanju drzave mozes dati policajac/oficir/dobar vojnik/DBovac ili angazmanom u nekoj od stranaka bilo da su vlast ili opozicija. Raditi pozrtvovano kao drzavni sluzbenik iako su plate male a ne daju ni stanove kao pre. To nesto posebno sto imaju samo Srbi ja ne vidim, dve glave i tri ruke ili tome slicno - pa im to neki zlotvori ne daju, avaj i kuku nama!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
i pravi katolik ne moze da bude los covek. slazes se?
Naravno i musliman i bilo koje druge vere i cak moze i ateista.Ja to ne osporavam.Jedino je problem sto onaj koji razmislja kako mu vera nalaze bude proglasavan ludim.Niko ne kaze za mslimanke da su lude sto nose marame ili za bilo koju drugu veru da su ludi.A problem je jos veci.Tu je i muzika,koja se ukida.Postavio sam i temu za to.Dali pravoslavac moze da uzme nedelju kao na primer subotar ili bilo koji drugi venik.Problem je u privatanju od strane drustva nas pravoslavne vernike.Ne zalim se ja zbog mene bas me briga za mene.Ali ima mnogih koji to isto osecaju ali nisu dovoljno ludi kao ja da isto to kazu.Mnogi se samnom slazu u mnogim temama ali se boje da to kazu.Neznam zasto.Smem li ja da prodjem ulicom sa majcom moje vere ili oznakom Srbije.Smem li da pustim izvornu muziku i da mi neko ne kaze da sam seljak.Smem li da se uopste izjasnim da sam Srbin.Jos malo ce da mi zabrane da pricam srpski.Ali to teze,jer drugi neznam a da ucim necu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.