Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Имају ли Срби своја права ?  (Pročitano 13530 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Srbi imaju najmanja prava u Srbiji, to je porazavajuca cinjenica koju svi vrlo rado izbegavamo Smile

U pravu si. Evo danas je zabranjena parada ponosa, dobro znam da ce sada neki reci da je vec najavljeno da ce se sutra precizirati nov datum za povorku, ali dokle tako?
« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 20:06:58 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Srbi imaju najmanja prava u Srbiji, to je porazavajuca cinjenica koju svi vrlo rado izbegavamo Smile

U pravu si. Evo danas je zabranjena parada ponosa, dobro znam da ce sada neki reci da je vec najavljeno da ce se sutra precizirati nov datum za povorku, ali dokle tako?

Pa ti idi onda i paradiraj sam,sutra..sta?
Sloboda svima,pa i tebi  Smile
« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 20:47:19 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Srbi imaju najmanja prava u Srbiji, to je porazavajuca cinjenica koju svi vrlo rado izbegavamo Smile

U pravu si. Evo danas je zabranjena parada ponosa, dobro znam da ce sada neki reci da je vec najavljeno da ce se sutra precizirati nov datum za povorku, ali dokle tako?

Šteta nećeš paradirat. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Hrvackoj?


Шта није јасно?Ако ниси знала у Хрвацкој има Срба?
Zaista ne znam gde se nalazi ta imagnarna zemlja.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3954
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Много је лакше се изборити за своја права, ако ниси Србин. Рецимо Ранко Панић је убијен од стране режима и градоначелник га никада није споменуо, није посетио његов гроб, његови медији нису снимили његово тело, као што су сада потрчали да сниме овог несрећног Француза.




Bas tako.U ovoj drzavi vise se posveti paznje jednom prebijenom Francuzu,nego svim Srbima koji su dali zivot za ovu zemlju a koje su svi zaboravili.O ratnim vojnim invalidima glupo je i pricati,njih su svi zaboravili kao da su se borili za neku tamo Africku zemlju a ne za ovu nesrecnu Srbiju. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Šteta nećeš paradirat. Smile

http://forum.burek.com/apsolutno-nenasilna-zurka-t461073.msg7542208.html#msg7542208   Smile  Smile  Smile

Citat
Bas tako.U ovoj drzavi vise se posveti paznje jednom prebijenom Francuzu,nego svim Srbima koji su dali zivot za ovu zemlju a koje su svi zaboravili.O ratnim vojnim invalidima glupo je i pricati,njih su svi zaboravili kao da su se borili za neku tamo Africku zemlju a ne za ovu nesrecnu Srbiju

pa da, zar cemo da brinemo za jednog francuza koji je i onako - stranac.
a junaci koji su uhapseni - treba ih osloboditi ipak su srbi, sada ce zbog francuza da robijaju  Smile

« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 21:16:55 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k310i
Citat
pa da, zar cemo da brinemo za jednog francuza koji je i onako - stranac.
Prvo treba da se brinemo o svojim drzavljanima pa tek onda o ostalima.
Licemerno je zapostavljati svoje gradjane a paznju posvecivati drugima..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
nemojte i ovde o tome, ko Boga vas molim .. Joco, ako si otvorio ovu temu kao odgovor na nemili dogaadjaj, bolje da se prebacite na temu o huliganima, tamo se i ovako prica bas o pravima Srba u Srbiji .. ali ajde .. necu da te zatvaram, pisite .. samo nemojte o Francuzu vise, dusa me boli zbog tog mucenika  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
nemojte i ovde o tome, ko Boga vas molim .. Joco, ako si otvorio ovu temu kao odgovor na nemili dogaadjaj, bolje da se prebacite na temu o huliganima, tamo se i ovako prica bas o pravima Srba u Srbiji .. ali ajde .. necu da te zatvaram, pisite .. samo nemojte o Francuzu vise, dusa me boli zbog tog mucenika  Smile

a meni si zatvorila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 396
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Srbi nazalost kao pripadnici vecine u savremenom drustvu ne mogu imati puno prava .
Ustalom sva ta prava na koja se neko poziva predstavljaju pozitivna kolektivna prava po pravilu rezervisana za posebne drustvene grupe .
Karakteristika svih pojavnih oblika marksizma je od pocetka bila da statusna jednakost ( u smislu pravnog statusa ) koju je kao odgovor na feudalnu drzavu nudila gradjanska drzava nije bila dovoljna . Zahtevano je uspostavljanje posebnog privilegovanog statusa za "slabije" kako bi se pravno birokratskim putem ispravljale fakticke razlike koje objektivno postoje u populaciji . Posledica ovog zahteva je razvijanje raznoraznih manjinskih prava .
Feministkinje , seksualne manjine , nacionalne i verske manjine , sve one se u ostvarivanju svojih prava ne oslanjaju na individualna ljudska prava vec na posebna statusna kolektivna prava .

Dakle ... umesto feudalnog drustva u kome su vladali vlastela i popovi neki zele da razviju drustvo u kome vladaju manjine i homoseksualci .
IP sačuvana
social share
Predsedniče Obama, okreni se ka nama.                    Mi smo se kuražili, sami k***c tražili.
Pogledaj nas, garavi, mi smo dobre naravi.                 Molimo te, leba ti, nemoj nas i ti j****i.  
Nas su Srbe jebali i kad nisu trebali.                           Vi ste, crnci, kurati, nećemo izdržati!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.