Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:43:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ima li granice falsifikovanje istorije  (Pročitano 8670 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Vi kao da niste  shvatili poruku klipa a ona nije da dokazujete sebi ko je u  pravu
Kao sto vjerovatno taj albanac zna da je propaganda najmocnije oruzije a ima li sladje pobjede nego kada ovaj klip ugleda neki mladi Srbin koji je izmrcvaren raznim verzijama dogadjaja u zadnjih 15 godina da covijek vise ne zna sta je istina pa ce mu ovo doci kao slag na tortu da pocne da misli da je kao pripadnik srpskog naroda bezvrijedan i da zivi u lazi da je njegova istorija falsifikat da je tacno ono sto kazu drugi a oni kazu svasta
I kako ce se osjecati prevaren i ponizen osecace sramotu i gnjev prema sopstvenom narodu sto se sluzi lazima i propagandom
A zasto pa zato sto na tv ili bolje reci na razim televizijama istorijske filmove dokumentarce ljude koji ce ga edukovati o njegovoj istoriji moze gledati samo preko kablovske i to preko nekog stranog kanala o nekoj stranoj istoriji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Опет шитпари сањају да су неки стари народ.

Oprosti ali koliko ja znam svi istoricari se uglavnom slazu da Albanci vode porijeklo od Ilira a oni su su naseljavali podrucje balkana vijekovima prije dolaska juznih slavena?

"The name Albanian itself was first mentioned in the 2nd century BCE by Polybius (Arbanios, Arbanitai with their city Arbon), the 1st century CE by Pliny (Olbonensis), and the 2nd century CE by geographer and astronomer Ptolemy (Albanoi), as one of the important Illyrian tribes situated where is now Central Albania with Albanopolis as their main city."  Wikipedia
Definitivno stariji nego Srbi Smile
« Poslednja izmena: 26. Feb 2008, 23:38:06 od no403 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1.3
mob
LG Nexus 5
Опет шитпари сањају да су неки стари народ.

Oprosti ali koliko ja znam svi istoricari se uglavnom slazu da Albanci vode porijeklo od Ilira a oni su su naseljavali podrucje balkana vijekovima prije dolaska juznih slavena?

"The name Albanian itself was first mentioned in the 2nd century BCE by Polybius (Arbanios, Arbanitai with their city Arbon), the 1st century CE by Pliny (Olbonensis), and the 2nd century CE by geographer and astronomer Ptolemy (Albanoi), as one of the important Illyrian tribes situated where is now Central Albania with Albanopolis as their main city."  Wikipedia
Definitivno stariji nego Srbi Smile

Samo idiot uci koristeci wikipediu...

Wikipediu moze da uredjuje svako, pocev od Mileta ciganina, pa do Artura Klarka.
« Poslednja izmena: 26. Feb 2008, 23:50:28 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@no403

Apsolutno netačno! Teza o šiptarima kao potomcima ilira počinje tek od kraja 19.veka.Svu istoričari,filolozi,lingvisti do 19.veka se slažu u jedome...sloveni su starosedeoci balkana...naravno naći ćemo nas pod raznim imenima(ne zaboravite da se pojam "sloveni"javlja prvi put u 6.veku za oznaku saveza plemena kao i za jedan ogranak tih,nazovimo ih,proto-slovenima)Tračana,tribala,geta ,japoda,ilira,dalmata,besa,korala i td.Tit Livije čak i otkriva pojedine reči ilirskog(posle skoro 1950 godina ja te reči savršeno razumem sa aspekta samo mog jezika).Šiptarski jezik je najmladji u Evropi,u tome se slažu svi jezikoslovci,što direktno dokazuje da ne mogu biti potomci jednog ite kako starog plemena.
da dodam...Ptolomejeva Albanija je na Području Kavkaza,(pogledajte njegovu kartu)samo da se zna.Istorija se mora poznavati da bi se moglo o njoj govoriti.
« Poslednja izmena: 26. Feb 2008, 23:51:02 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Sony xperia
Citat
Oprosti ali koliko ja znam svi istoricari se uglavnom slazu da Albanci vode porijeklo od Ilira a oni su su naseljavali podrucje balkana vijekovima prije dolaska juznih slavena?

E fazon je u tome sto se jos ne zna tacno poreklo Srba.

Ime je izvuceno iz osnove Srb, a njega imas svugde u Evropi i Aziji. Zato i postoje nekoliko teorija, o poreklu Srba. Neke se zasnivaju na poreklu i pojavljivanju imena, a neke na genetskom i antropoloskim nalazima. Tako da ima i teorija da Srbi vode poreklo i od Vincanske kulture, iz Irana, Indije,....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Опет шитпари сањају да су неки стари народ.

Oprosti ali koliko ja znam svi istoricari se uglavnom slazu da Albanci vode porijeklo od Ilira a oni su su naseljavali podrucje balkana vijekovima prije dolaska juznih slavena?

"The name Albanian itself was first mentioned in the 2nd century BCE by Polybius (Arbanios, Arbanitai with their city Arbon), the 1st century CE by Pliny (Olbonensis), and the 2nd century CE by geographer and astronomer Ptolemy (Albanoi), as one of the important Illyrian tribes situated where is now Central Albania with Albanopolis as their main city."  Wikipedia
Definitivno stariji nego Srbi Smile

Samo idiot uci i veruje wikipediji...

Ups, zaboravio sam da vi imate vlastitu istoriju po kojoj ste najstariji narod na balkanu i po kojoj su drugi narodi nastajali od vas Smile
Ja cu, idiot, i dalje vise vjerovati wikipediji nego vasem falsificiranju istorije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Prvo su postojali Albanci, pa su se tek onda (pre oko 3,6 milijardi godina) pojavile arhibakterije ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pa tu si negde sa Miletom ciganinom ko sto kaze crowz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1.3
mob
LG Nexus 5
Ups, zaboravio sam da vi imate vlastitu istoriju po kojoj ste najstariji narod na balkanu i po kojoj su drugi narodi nastajali od vas Smile
Ja cu, idiot, i dalje vise vjerovati wikipediji nego vasem falsificiranju istorije...

Ma veruj ti da su Bosnjaci starosedeoci na Balkanu. To takodje pise na wikipediji. Ako nemas svoju (h)istoriju, pa naravno da ces verovati wikipediji. Razumem ja tebe. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ja cu, idiot, i dalje vise vjerovati wikipediji nego vasem falsificiranju istorije...

Ti bi poverovao i da cujes da je Samiru iz Donjeg Vakufa na dupetu izrasla sekvoja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:43:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.