Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đilas: Sramotne pare za Jeremića  (Pročitano 7600 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Postoji imidz i ugled. Covjeka, proizvoda, pojedinca.

Ili kako korporativni gejevi vole da kazu "brand".. to je jedino sto nauce na sega-mega-trendu.

-

I bitan je za privlacenje stranih poslovnih saradnika, turista i da se ne snebivaju ljudi u svijetu.

Zato sto nismo pazili na imidz u toku rata, zato nas i jesu toliko ispinovali uzduz i poprijeko i ispadosmo kreteni.
Mislili smo da ce sva pravda sama da se shvati.

-
Mada da je prioritet popravljanje imidza, nije.

Vuk Jeremic je postigao licni uspjeh jer je covjek ambiciozan koji ce pomalo koristiti i Srbiji, ali mala i siromasna drzava ne moze da izdrzi toliko opterecenje.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Samsung 111111
Strani investitori idu gde ima para..Libija je dojuce ratovala izmedju sebe.Sumnjam da sad zbog njihovog loseg imidza beze investitori
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1

Jebote sjecam se 2002 udjem na server warcraft3, napadaju Evropljani, najgore Nijemci "Ua Srbi fasisti""Napravili ste genocid.. citava evropa je vidjela" jebote ne mogu igricu da igram ko covjek.
Tako da je ugled bitan do u sitnim stvarima.

čekaj, pa mogao si ti njima da kažeš, ne mi smo oni što su vas ostavili na trećem mestu a mi uzeli titulu na svetskom prvenstvu u basketu te iste godine Smile
zamisli da su košarkaši tako razmišljali da ne mogu da igraju tekmu... to što nas pritiskaju je jedna stvar na koju mi ne možemo da utičemo, al što sami imamo komplekse to možemo da promenimo (i ti sa igrice verovatno ni ne znaju ništa o ratu u Bosni, poenta i jeste da te isprovociraju)

Trošenje takvih suma na "predstavljanje" Srbije ili njenih pojedinaca u svetu za mene jeste stvar kompleksa. Zemlja grca u tranziciji, a mi se kurčimo da imamo jednog konja za trku, ko da će nas on lebom naraniti. E takvo nam je stanje i u društvu, nemamo za gaće, al će se prošeta android i nove gilje u strahinjića bana, imidz ne sme da trpi

Strani investitori idu gde ima para...

kod nas nema para, al nema ni konkurencije. Ima jeftine i stručne radne snage, al nema političke stabilnosti. Mnogo je faktora u igri
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47

Jebote sjecam se 2002 udjem na server warcraft3, napadaju Evropljani, najgore Nijemci "Ua Srbi fasisti""Napravili ste genocid.. citava evropa je vidjela" jebote ne mogu igricu da igram ko covjek.
Tako da je ugled bitan do u sitnim stvarima.

čekaj, pa mogao si ti njima da kažeš, ne mi smo oni što su vas ostavili na trećem mestu a mi uzeli titulu na svetskom prvenstvu u basketu te iste godine Smile
zamisli da su košarkaši tako razmišljali da ne mogu da igraju tekmu... to što nas pritiskaju je jedna stvar na koju mi ne možemo da utičemo, al što sami imamo komplekse to možemo da promenimo (i ti sa igrice verovatno ni ne znaju ništa o ratu u Bosni, poenta i jeste da te isprovociraju)

Trošenje takvih suma na "predstavljanje" Srbije ili njenih pojedinaca u svetu za mene jeste stvar kompleksa. Zemlja grca u tranziciji, a mi se kurčimo da imamo jednog konja za trku, ko da će nas on lebom naraniti. E takvo nam je stanje i u društvu, nemamo za gaće, al će se prošeta android i nove gilje u strahinjića bana, imidz ne sme da trpi

Ma znao sam ja odgovorit i bezobrazno i kulturno, zavisi s kim pricam.
Nije to meni uticalo na kvalitet igre, ja igram kako igram.

Fazon je sto nasumicni online kreten nicim izazvan pocne da proziva na chat-kanalu jer se nagledao previse TV-a.
 I to bas Srbe.
Posle 2005,6 nije vise bilo toga.

-
Bravo za ovo podvuceno, tacno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S2
Te pare su trebale da se trose u tu svrhu 1989.

Spoljna politika Srbije, kasni između 25 i 100 godina, uvek.

A sto se Jeremije tiče :

« Poslednja izmena: 04. Jul 2012, 14:27:14 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Samsung SGH-E590
U kapitalizmu se cak i ugled kupuje.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Treba Jeremić da podnese ostavku na mesto predsednika GS UN, koji će nam to matrag, a mogli bismo i ambasadore da povučemo iz stranih država, i to je trošak. I da sve što su dobili na poklon predaju državi...

Krizna vremena zahtevaju radikalne mere.

Đilas sve lepo kaže, iskreno, slatkorečivo, logično, rekao bi čovek kako je to jedan prepametan i prepošten lik, a ispod maske nekoliko lažova, jedan za politiku, jedan za biznis, jedan za starije beogradske gospodže, što mu štuju lik i delo...
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
UN je odavno cista kozmetika.

Ako se vec trose pare na lobiranje, onda lepo odresiti kesu i krenuti po americkom kongresu i senatu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
LG Nexus 5
Zanimljivo je kako tek sada Djilas uvidja enormno trosenje para na Jeremica. Godinama unazad Jeremic obilazi druge drzave o trosku Srbije, pa bio je u vise drzava od onog dede sa sesirom iz Kontikija.

Tada DS nije zalio pare, a sada protiv Jeremica ustaje, niko drugi, nego Djilas, prepametni i preposteni biznismen koji se obogatio do neslucenih razmera za vreme vladavine Borisa Velikog.

I kada se kandidovao Jeremic se znalo da ukoliko pobedi, Srbija snosi troskove njegovog predsedavanja u UN. Zasto Djilas ne zivi u Vranicu, na primer? Cika Djilas ima toliko para da uopste ne lize poklopac od kremica ili jogurta i moze svake nedelje po jedan inkubator za bebe da donira, takav trosak nece ni osetiti.

Jeremic je samo jedan usljivko koji se nasao na pravom mestu, u pravo vreme. Nije se "mucio" kao nas gradonacelnik da teskim umnim i fizickim radom zaradi za leba.

Koliko je para potroseno za univerzijadu u Beogradu 2009-te, Belvil je i danas poluprazan? A za Evroviziju? Tada je bilo: "Jebes pare, bitan je ugled".

Da ne govorim o Djilasovom super mostu, najskupljem duznom metru mosta na svetu. Onda se javi on i kuka protiv Jeremica, njegovog ortaka iz stranke. Smile

Nema veze sto je Djilas bogati intelektualac, uvek na povrsinu ispliva seljacki mentalitet spregnut sa politickim moralisanjem. Onda se dobije nus-proizvod = srpski politicar, od koga je postenija svaka srpska kurva, kamion-stoperka sa dobrom kilometrazom.

P.S.
Malo sale za kraj posta:

Novi naslov u "Alo":

Saric optuzio Kristijana da valja drogu u zatvoru i apeluje na vladu da se to resi, jer dilovanjem droge unistava perspektivnu omladinu.
« Poslednja izmena: 04. Jul 2012, 17:51:45 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
пази кад се јавио Ђилас

еј! Ђилас

Smile Smile  сео си ти на образ драги одавно, сад је мало ред на Јеремића
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.