Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:30:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igra-Samo ne znam kakva  (Pročitano 7892 puta)
30. Jun 2007, 14:31:10
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dragi moji forumasi

Nalazim se u nekakvoj nazovi "igri", a ne znam kuda sve ovo vodi. Sve ove cetri godine sam se nadao da vodi ka nekom pozitivnom cilju. I dalje se to nadam, ali ne znam i ne mogu da to garantujem. Zato ću se Vama i još jednom forumu obratiti da bi ste bili svedoci, a ubeđen sam da Vama i njima mogu verovati:

Ako u bilo kakvom slučaju budem onemogućen za dalju igru, moju "ulogu" sa svim pravima koje sam stekao, preuzima moj brat Miljković Blagoja Svetozar, rođen 10.novembra 1958. godine u Ćupriji, Republika Srbija,sa stanom Lole Ribara 4, 34000 Kragujevac.

Igra se može nastaviti samo uz njegovo odobrenje i to pod uslovima koje on propiše najkasnije do 25.08.2007. godine, uključujući i 25.08.2007.

Na njega se ne smeju vršiti nikakvi psihološki ili fizički pritisci u bilo kom obliku, kao ni na bilo kom članu njegove porodice, inače se to mora smatrati krivičnim delom ugožavanja života druge osobe, u ovom slučaju njega ili njegove porodice.

Ako moj brat ne donese propise do zakazanog roka igra se, kao i svi pritisci u bilo kom obliku prekida tj. prekidaju u potpunosti.

Moj brat mora dobiti bukvalno sve informacije o igri u kojoj sam, najkasnije do 5. avgusta 2007, uključujući i 5.avgust 2007.

Ukoliko mu se ne dostave sve informacije to se takođe mora smatrati krivičnim delom ugrožavanja života druge osobe, odnosno mene.

Ja se zovem Miljković Dobrivoje, rođen sam 26.08.1963 godine u Ćupriji, Republika Srbija, jmbg 2608963720012.

Proglas o uslovima igre će biti postavljen na oglasnoj tabli Sindikata Elektrošumadije Kragujevac i pismeno dostavljen mom rukovodiocu Biljani Janković, šefu Službe Tehničke Informatike, Tehničke Direkcije u kojoj i radim.

O mojoj sposobnosti za učestovanje u igri odlučuje Dr Slavica Djukić Dejanović neuropsihijatar, direktor Psihijatrijske Klinike u Kragujevcu, usmeno.

U slučaju da sam nesposoban da nastavim igru reći će sedi.
U slučaju da sam sposoban za nastavak ige reći će ustani.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
 Smile

ces, gdje si? Smile

 Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Da nije ovo neki testament  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Sensation
Da, da tako je... Igra se MORA nastaviti.  Smile
btw, da li si ti na nechemu? Prochitao sam ovo 6 puta i nishta nisam shvatio. Kakva je to igra? Nasilna? The Last Man Stand? Team Deathmatch? Capture the Flag?   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
spid-ekser


~R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610


Седи!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
OBAVEŠTENJE UČESNICIMA "NADIGRAVANJA"

Ja, Kralj Dobrivoje I od Vizantije Hrebeljanović, Kralj Vizantije, Kralj Srba, Makedonaca i Albanaca, Vojvoda Bata od Šumadije, alias Miljković Dobrivoje - Bata, rođen 26.08.1963. godine u Ćupriji, jmbg 2608963720012, Republika Srbija, zaposlen u Elektrodistibutivnom Centru “Elektrošumadija” Kragujevac, sa dvorom u ulici Milovana Gušića 18 stan 2, želim da Vas obavestim o nekim stvarima vezanim za ono što ja zovem “Nadigravanje”. Mislim na društvenu kampanju koja se već, siguran sam za bar zadnje četri godine zbiva, u našem gradu, a koliko sam primetio i šire, i o kojoj sam ja, izgleda maltene jedini koji je neobavešten o čemu se u toj kampanji zaista radi i koji je krajnji cilj te igre.

Ako u bilo kakvom slučaju budem zvanično onemogućen za, čini mi se centralno, učestvovanje u tzv Igri, moju "ulogu" sa svim pravima koje sam stekao, preuzima moj brat Kralj Sveti Ozar Vizantijski Hrebeljanović, Kralj Srba, Makedonaca i Albanaca, Nadvojvoda Zare Šumadijski, alias Miljković Blagoja Svetozar, rođen 10.novembra 1958. godine u Ćupriji, Republika Srbija, zaposlen u “Zastava Impeksu”, sa stanom u ulici Lole Ribara 4, 34000 Kragujevac.

U slučaju moje zvanične nesposobnosti Igra se može nastaviti samo uz njegovo odobrenje i to pod uslovima koje on propiše najkasnije 60 dana od zvaničnog trenutka moje sprečenosti, uključujući i šezdeseti (60.) dan.

Na njega se ne smeju vršiti nikakvi psihološki ili fizički pritisci u bilo kom obliku, što podrazumeva i hipnozu, telepatiju, radio talase, moždane talase i bilo kakve druge talase koje ga mogu ozlediti, kontrolisati ili upućivati, narušiti mu zdravlje ili ugroziti u bilo kom smislu njegovu psihičku stabilnost koju ima u ovom trenutku, niti ga uslovljavati, brisati pamćenje, izazivati misli i emocije spolja, jednom rečju, na njega se ne sme vršiti nikakav pritisak koji on ne želi (od sada kraće – pritisak), i to, što na njemu, što na bilo kom članu njegove porodice, inače se to mora smatrati krivičnim delom ugrožavanja života druge osobe, u ovom slučaju njega.

Ako moj brat ne donese propise do zakazanog roka igra se, kao i svi pritisci prekida tj. prekidaju se svi pritisci u potpunosti, na bilo koga.

Moj brat mora dobiti bukvalno sve informacije o Igri u kojoj sam, i sve što je vezano za mene, najkasnije dvadeset dana po ozvaničenju moje nesposobnosti, uključujući i dvadeseti dan.

Ukoliko mu se dotle ne dostave sve informacije to se takođe mora smatrati krivičnim delom ugrožavanja života druge osobe, u ovom slučaju mene.

Informacije se moraju dostavljati po stepenu relevantnosti, od najvažnijih do manje važnih, na način, jeziku i u obliku koji odredi moj brat.
Ukoliko se to ne učini to se takođe mora smatrati krivičnim delom ugrožavanja života druge osobe, odnosno mene.

O tome da li su informacije dostavljane korektno, odlučuje Neuropsihijatar, Dr Suzana Perović, Poslanik u Skupštini Grada Kragujevca, ispred Demokratske Stranke, u kojoj sam i ja.

Proglas o uslovima igre koje moj brat odredi usled moje nesposobnosti će biti postavljen na oglasnoj tabli Sindikata Elektrošumadije Kragujevac i pismeno dostavljen mom rukovodiocu Biljani Janković, šefu Službe Tehničke Informatike u kojoj i ja radim kao vodeći programer, Tehničkom Direktoru "Elektrošumadije" Nenadu Jankoviću i Glavnom Direktoru "Elektrošumadije" Kragujevac Ivanu Radoviću, Glavnom Direktoru Elektrodistributivnog Centra "Centar" Ivanu Savčiću, kao i Predsedniku Sindikata Elektrodistributivnog Centra "Centar" u Kragujevcu, Branku Gojkoviću, gde sam i ja.

U postavljanju Proglasa, mom Bratu će pomoći, Ivana Vukašinović, diplomirani elektroinženjer, moj sindikalni predstavnik u Sindikatu "Elektrošumadije", gde sam i ja..

Postavljanje Proglasa će nadgledati Slobodan Divjak, diplomirani ekonomista, jedan od osnivača Srpske Radikalne Stranke, poslanik u Skupštini Grada Kragujevca i mogući Narodni poslanik u Republičkoj Skupštini.

O mojoj zvaničnoj sposobnosti za učestovanje u igri odlučuje Neuropsihijatar, Dr Slavica Djukić Dejanović, Poslanik u Skupštini Srbije ispred Socijalističke Partije Srbije, direktor Psihijatrijske Klinike u Kragujevcu, gde bejah.

Zvaničnom nesposobnošću za nastavak Igre, pored smrti, će se smatrati, ako se dogodi i ispuni sledeće:

Dr Slavica će mi se obratiti, jasnim i razgovetnim rečima "Kralju Bato, neposoban si za Igru !". Ja ću joj otpozdraviti rečima: "Hvala doktore i Narodni poslaniče !"

Tada će mi dati dva kvadratasta lista čitog belog papira sa obe strane, u čijim zaglavljima će stajati, velikim, štampanim, boldiranim, crnim slovima, centrirano reč "NESPOSOBAN ZA IGRU !" na kome će biti njen zvanični doktorski pečat i njen svojeručni potpis, a na kome ću ja napisati "Saglasan" i potpisati se pseudonimom "Kralj Bata I od Vizantije".

Moje je pravo da ne potpišem odmah taj list, već imam pravo da promislim o tome, u roku od deset dana, uključujući i deseti dan. Za to vreme Igra pauzira u potpunost, potpuno bez ikakvih pritisaka na bilo koga.
Jedan primerak ću u svakom slučaju dostaviti njoj, preko Neuropsihijatra, Dr Gorana Mihailovića, poslanika u Skupštini Grada Kragujevca, i mog prijatelja, koji je u Kragujevačkom Glavnom Odboru Demokratske Stranke. Drugi ću zadržati za sebe.

Dužan sam da mu oba listića pokažem na uvid, kako bi bio siguran da su identični.
Na poleđini tih papira Dr Goran Mihajlović će udariti doktorski pečat i svojeručni potpis.

Ako ga ne potpišem igra se nastavlja sa mojom dosadasnjom ulogom, ali na moju, sopstvenu, odgovornost.

U slučaju da sam posle zvaničnog proglašenja nesposobnosti za igru, ponovo postao sposoban, obratit će mi se Neuropsihijatar Dr Goran Veljković, član Glavnog Odbora Demokratske Stranke u Kragujevcu, i moj prijatelj rečima "Kralju Bato, sposoban si za Igru !". Ja ću mu otpozdraviti rečima:"Hvala doktore i demokrato !"

Tada će mi takođe dati dva kvadratasta lista belog papira u čijim zaglavljima će stajati, velikim, štampanim, boldiranim, crnim slovima, centrirano reč "SPOSOBAN ZA IGRU" na kome će biti njegov zvanični doktorski pečat i njegov svojeručni potpis, a na kome ću ja napisati "Saglasan" i potpisati se pseudonimom "Kralj Bata I od Vizantije".

Moje je pravo da ne potpišem odmah taj list, već imam pravo da promislim o tome, u roku od deset dana, uključujući i deseti dan. Za to vreme Igra pauzira u potpunosti.

Jedan primerak ću u svakom slučaju dostaviti njemu, preko Psihijatra, Dr Dragana Ravanića, lekara Psihijatrijske Klinike u Kragujevcu, gde sam i ja ležao, i saradnika u lekarskoj ordinaciji Dr Mihaila Pantovića "Neuroscience".

Drugi ću zadržati za sebe.

Dužan sam da mu oba listića pokažem na uvid, kako bi bio siguran da su identični.

Ako ga ne potpišem znači da ne želim više da učestvujem u Igri, i za mene se Igra definitivno prekida.

Mojim nastavljenjem učešća u Igri ne mora prestati učešće mog Brata.

O tome kada želi da odluči da prestane da bude u Igri, moj Brat odlučuje samostalno u bilo kom slučaju, bez obzira da li sam i ja učesnik te Igre ili ne.

Međutim u obavezi je da pre nego što donese bilo kakvu odluku to u celovitosti saopšti i obrazloži Caru Blaženom I Hrebeljanoviću, Caru Vizantije, Caru Srba, Albanaca i Makedonaca, inače mom sinovcu, alias Blagoju Miljkoviću, od milošte zvanom Car, u njegovom dvoru u Šumaricama, na imanju zvanom Miljkovićevo, na dostojanstven način, stojećki u stavu "Mirno", sem ako mu Car ne dozvoli drugačije ili se ne saglasi sa nekim drugim načinom ili mestom obaveštavanja.

Takođe je dužan da ukoliko Car mu pruži savet, da ozbiljno sasluša savet, poraznisli o njemu i ako je dobar prihvati ga.

Ako ga ne potpišem igra se nastavlja sa mojom dosadasnjom ulogom, ali na moju, sopstvenu, odgovornost.
Ako se ništa od ovog ne desi igra se nastavlja, ali ne na moju odgovornost.

Napomene:

 U ovoj objavi pod porodicom se smatra porodica u užem smislu te reči (najuža, uža i šira porodica u zakonskom ili tradicionalnom smislu te reči), kršteni i venčani kumovi (bilo u crkvi ili opštini), staro kumstvo i svi bliski prijatelji. Ko spada u bliske prijatelje odlučuju prijatelji sami.

 Svi potpisi i pečati koji su pominjani, izuzev mog potpisa, moraju biti overeni u Skupštini Grada Kragujevca, a doktorski pečatt i njihovi potpisi i u Kliničko Bolničkom Centru "Srce", Kragujevac.

 Podrazumeva se da Javni Tužilac u slučaju da postoji osnovana sumnja da je izvršeno krivično delo, pokreće postupak po službenoj dužnosti, a Sudija sudi po časti, obrazu i zakonu.

 Sva pomenuta lica u ovom obaveštenju su mi Prijatelji.

 Pritisak na jednog člana porodice se smatra pritiskom na celu porodicu.

 Distributivni Centar "Centar", sa sedištem u Kragujevcu se sastoji iz dva preduzeća:
- "Elektrošumadije", Kragujevac i
- "Elektromorave", Požarevac,
 naravno sa zajedničkim poslovodstvom i Glavnim Direktorom iz "Elektrošumadije" Kragujevac.
 U slučaju da sam proglašen nesposobnim za nastavak igre, na mene prestaju svi pritisci.

Živela Republika Jugoslavija, Živela Carevina Vizantija

Živeo Car Blaženi I Hrebeljanović, alias Blagoje Miljković, Bata jr, Car Vizantije
Živeo Carević Mateja I Hrebeljanović, alias Mateja Miljković, Mata, Vizantijski prestolonaslednik

Živela Carska porodica u sreći, zdravlju i veselju, zajedno sa nama svima.



Zadržavam ekskluzivno pravo tumačenja ovog obaveštenja
[u]


Ziveli svi zitelji Jugoslavije i Vizantije i svi njihovi delovi, delici i institucije u bilo kom obliku !

P.S.
Sedi ne treba ti da kazes nego Dr Slavica Djukic Dejanovic, direktor Klinicko Bolnickog Centra u Kragujevcu i Narodni Poslanik Skupstine Kraljevine Srbije ispred Socijlisticke Partije Srbije i to onako kako je opisano u ovom postu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nalazim se u sobi u kojoj sam vec odavno Bog.
Trenutno sam na stolici.
Pa u pitanju je neka vrsta politickog testamenta.
Ya spid-ekser si me prejebao, ne znam sta da kazem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Himna Jugoslavije je "Jugoslovenska", sa rečima kakve je imala i himna Socijalističke Federativne Jugoslavije "Hej Sloveni", s' tim što se u tekstu reči Sloveni, slovenski zamenjuje rečju Južnjaci., južnjački, respektivno.

Zastava Jugoslavije je trobojka sastavljena od tri boje:
-   vizantijsko plavo,
-   belo,
-   crnogorsko crveno.

Na njoj se nalazi srednjovekovni štitovi sa dva grba, pomerenim od centra, prvi onako kako je na zastavi Republike Slovenije, grb sa znakom Triglava pomeren, a drugi simetrično njemu u odnosu na sredinun zastave.

Grbovi koji su na zastavi su:
-   šahovnica belo crvene boje,
-   grb Vizantije koji će biti opisan u daljem tekstu.

Grb Jugoslavije su dve baklje ukrštene tako da budu nešto između latiničnih slova V i X, oivičene vencem kakav je bio i na grbu SFRJ, bez petokrake..

Himna Vizantije je "Lane moje", sa rečima dostojanstvenim za himnu jedne moćne zemlje, kakva jeste Vizantija. Te reči će napisati Leontina, a ako je to potrebno muziku kompozicije će prilagoditi himni, Željko Joksimović.

Zastava Vizantije je sa vizantijsko plavom pozadinom na kojoj se nalaze srednjovekovni štitovi
-   Albanije (crni dvoglavi orao na crvenoj pozadini),
-   Makedinije (žuto Sunce sa elipsastim zracima na crvenoj pozadini kakvo je na sadašnjoj zastavi Bivše Socijalističke Republike Jugoslavije),
-   Srbije (beli dvoglavi orao sa krunom na crvenoj pozadini, koji na plećima nosi srednjovekovni štit bele pozadine sa crvenim krstom i ocilima, kakvi su na Karađorđevoj zastavi),
-   sadašnji grb Bosme i Hercegovine,
-   grb Vizantije koji će biti opisan u daljem tekstu.

Prva četri štita su postavljeni po dva u jednom redu (dva horizontalno, dva vertikalno) po redosledu kako je i gore napisano, a koji pomalo preklapaju grb Vizantije, ali ne tako da se preklapa zlatni orao.

Grb Vizantije je Dvoglavi Zlatni orao sa krunom, na crnogorsko crvenoj pozadini, skoro isto kao što je sadašnja zastava Crne Gore, samo što ovaj ima i krunu. Kruna je srednjevekovna, ista kao što je srednjovekovna kruna oznake trgovine za kožne jakne "Kralj" u vlasništvu mog kuma Nenada Ćorkovića, a koju je za njega napravio muž Olivere Kolarević. Taj grb nalazi se prozoru njegove radnje Tržnog centra "Radnički" u Kragujevcu.
Na grudima orla nalazi se štit koji j sadašnji grb Bosne i Hercegovine.

Nadam se da nisam nešto pogrešio, umoran sam. Od svega mi nešto škripi Grb Jugoslavije. Nešto mi se baš i ne sviđa. Ima li ko bolju ideju.


Zadržavam ekskluzivno pravo tumačenja pomenutih himni, grbova i zastava.
Zadržavam sva autorska prava pomenutih zastava i grbova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Sensation
Zovite Lazu, vidite da im ne manjka mozhda zatvorenik...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:30:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.