Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: И таксисти штрајкују  (Pročitano 6295 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Oni koji koriste usluge Taxija imaju puno pravo na kvalitet usluge, a to znači fiskalni račun, kvalitet vozila, čistoća i ljubaznost. Kome je od taksista to problem nek napusti taxi službu.

U jednom gradu, npr Beogradu treba da postoji samo jedna Taxi služba pod kontrolom uprave grada, slično kao za busove.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5

U jednom gradu, npr Beogradu treba da postoji samo jedna Taxi služba pod kontrolom uprave grada, slično kao za busove.

da ,da , to je to chuveno slobodno trzishte ,kapitalizam ,konkurencija ....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
HTC Tattoo
Oni koji koriste usluge Taxija imaju puno pravo na kvalitet usluge, a to znači fiskalni račun, kvalitet vozila, čistoća i ljubaznost. Kome je od taksista to problem nek napusti taxi službu.

U jednom gradu, npr Beogradu treba da postoji samo jedna Taxi služba pod kontrolom uprave grada, slično kao za busove.
Prvi deo je skroz ok,a za drugi deo,to nije dobro,konkurencja mora da postoji da bi bio dobar kvalitet usluga,drugo,Beo taxi je državna firma,a Armuš je direktor Beo taxi-ja,inače on je bivši taksista,a iz Beotaxija uvek kreću inicijative za opstuiranje svega što im traže,i jebe se njima i za kvalitet usluga i za Beograđane,samo daj što više povlastica,a ništa da ne plaćaju i to je osnova njihove borbe,bruka. Smile


Taksista u Beogradu dnevno,ako pošteno radi 8-10 sati,zaradi čisto,oko 5000 dinara,kad odbije sve troškove,čak i više zarade,a mesečni porez im je 15000-20000 dinara,oslobođeni su poreza na uvoz automobila,imaju umanjenu registraciju,šta hoće više bre,da još mogu da jebu putnike ako im se svide. Smile
Ranije su u jednom momentu od grada tražili da ih mesečno dotira sa 150 evra,ili subvencioniše,ne znam kako je prava reč za to,ali je bezobrazluk nad bezobrazlukom. Smile

Sve u svemu,najviše od ove njihove zajebancije ispaštaju putnici od kojih žive ti isti taksisti.Sramota

Treba narod da organizuje 10 dnevni bojkot taksi usluga,to je prava kontra mera.Kako bi posle toga smekšali kao pamuk,kad ne bi bilo pazara nekoliko dana osvestili bi se brzo. Smile
« Poslednja izmena: 18. Dec 2009, 18:12:11 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Oni koji koriste usluge Taxija imaju puno pravo na kvalitet usluge, a to znači fiskalni račun, kvalitet vozila, čistoća i ljubaznost. Kome je od taksista to problem nek napusti taxi službu.

U jednom gradu, npr Beogradu treba da postoji samo jedna Taxi služba pod kontrolom uprave grada, slično kao za busove.

Ja sam pre za resenje kakvo je u Ljubljani... grad uopste nema veze sa regulativom cena, to je na taksistima... i ima (pretvaram u dinare ofrlje) start od 100 pa do 500 dinara, kilometar od 50 pa do 300 dinara, zna se ko kakvu uslugu pruza a ne znaci da su skuplji i bolji... i biras koju firmu ces da koristiti a oni odredjuju cene koje smatraju njima isplativim.

Ali, znaju se minimalni kriterijumi kao i fiskalni racuni  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
увек подржавам све могуће облике протеста који загорчавају живот маси....тренутно правим неку моју интерну студију којој је наслов:"докле стока може да издржи?" Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
HTC Tattoo
Oni koji koriste usluge Taxija imaju puno pravo na kvalitet usluge, a to znači fiskalni račun, kvalitet vozila, čistoća i ljubaznost. Kome je od taksista to problem nek napusti taxi službu.

U jednom gradu, npr Beogradu treba da postoji samo jedna Taxi služba pod kontrolom uprave grada, slično kao za busove.

Ja sam pre za resenje kakvo je u Ljubljani... grad uopste nema veze sa regulativom cena, to je na taksistima... i ima (pretvaram u dinare ofrlje) start od 100 pa do 500 dinara, kilometar od 50 pa do 300 dinara, zna se ko kakvu uslugu pruza a ne znaci da su skuplji i bolji... i biras koju firmu ces da koristiti a oni odredjuju cene koje smatraju njima isplativim.

Ali, znaju se minimalni kriterijumi kao i fiskalni racuni  Smile
Po meni bi grad kod nas morao da odredi neku maksimalnu cenu,preko koje ne sme da idu.da ih ograniči samo u tom delu,i da im propiše euro 4 norme,da daju datum do kad mora da se ispoštuje,isto i fiskalna kasa i gps,i tu polemike nema,i još nešto,da im da datum do kada svi mora da izmire zaostale poreze,ili ostaješ bez dozvole,jer,ima masa njih koji godinama duguju za porez,pa tako ima dužnika koji duguju u više miliona dinara. Smile

Vlast je mnogo popustljiva prema njima,balansira,a sve na štetu korisnika usluga. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Nisam bio dovoljno detaljan. Svaki taksista bi morao kod gradske uprave da dobija dozvolu za rad, pa bi se ta dozvola svake godine produžavala, naravno ako nema kaznene poene. Time bi bili odgovorni gradu kao jedan od servisa grada, a ne svojim  mnogobrojnim udruženjima.

Obična vozačka se overava kod policije, a taxi dozvola kod nekakvog udruženja, nedopustivo kao rešenje.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
HTC Tattoo
Nisam bio dovoljno detaljan. Svaki taksista bi morao kod gradske uprave da dobija dozvolu za rad, pa bi se ta dozvola svake godine produžavala, naravno ako nema kaznene poene. Time bi bili odgovorni gradu kao jedan od servisa grada, a ne svojim  mnogobrojnim udruženjima.

Obična vozačka se overava kod policije, a taxi dozvola kod nekakvog udruženja, nedopustivo kao rešenje.
Ne,taksi dozvolu dobijaš od sekretarijata za saobraćaj,a to je deo gradske uprave,i ne znam da li se dozvola produžava,i na koliko,to ne znam,a za sve oko dozvole se ide u Agustina Neta na NBG,tamo je i depo GSP-a,pa ima jedan deo i za taksiste,tamo obavljaju estetske preglede i sve završavaju,a taksi udruženja nnemaju nikave veze sa dozvolama,nego taksisti dolaze sa dozvolom i učlane se u udruženje,a ako im se ne sviđa mogu da idu kad hoće,njihova stvar,taksisti sa dozvolom imaju prava da rade i van udruženja,samostalno.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung S4
Strasno... Kako se kojoj budali digne k...c tako izadje i blokira centar grada...

pa  ? da nece valjda da trazi pravdu preko sudova  Smile ili da se zali ministarstvu za ped ljudska prava ?  Smile

 samo budala moze da misli da ce u ovoj "drzavi" neshto uraditi na zakonit nachin .
O kakvoj crnoj pravdi ti pricas?
Ko je njima ista lose ucinio? Kakva je vecina taskista u Beogradu cudo je da uopste i imaju bilo kakve povlastice.
Njima smeta uvodjenje fiskalnih racuna jer nece moci da kradu kao sto to naveliko rade, a o tome kako deru turiste necu ni da pricam. Voze kao ludaci po gradu, k'o da je grad njihov.
Jos nesto, cuo sam da se zale sto ima toliko "divljaka" na ulici, a svi oni tacno znaju ko vozi divlji taksi i cute o tome dok na drugoj strani sernjaju kako ih je mnogo i kako je to problem.
Inace, poenta mog proslog posta je bila da kazem da mi ide na zivce vise to sto ko god da odluci da strajkuje doce u centar grada i blokira ga za sve ostale stanovnike. Nek lepo idu pred SIV na onaj plato pa nek strajukuju do mile volje sto se mene tice, a ne da kad hoces sa Banovog brda da stignes na Vozdovac provedes u prevozu preko dva sata, kao da ides iz druge drzave, a ne iz drugog dela grada...
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6

O kakvoj crnoj pravdi ti pricas?
Ko je njima ista lose ucinio?

 kao shto rekoh ja uopshte ne ulazim u pravednost njihovih zahteva . samo kazem shta je potrebno da bi te neko iz vlasti doziveo ozbiljno  Smile .

Citat
. Nek lepo idu pred SIV na onaj plato pa nek strajukuju do mile volje sto se mene tice


 Smile Smile Smile pa cela poenta  i jeste u tome da se zatvori grad . onaj ko je fin,poshten ,poshtuje zakone .... u ovoj zemlji nece daleko da dogura .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.