Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: И име мењају да би избегли плаћање алиментације  (Pročitano 13058 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.133
mob
Samsung 111111
vidim ja tu pravdu gore u statistici..sa brojem deteta koje pripadaju majkama
« Poslednja izmena: 14. Mar 2011, 16:49:36 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ali njima je tako uglavnom bolje,biti razveden otac ili majka..nikako nije isto,te majke  se itekako bore..a često očevima i odgovara tako.
a tebi svaka čadt ako tu iskačeš iz šablona,u manjini si kojoj skidam kapu za to. samo što su tu odnosi manje-više jasni
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson C902
Ja sam inače dete razvedenih roditelja samo s tim da sam dobro upoznata sa zakonom tako da sam tuzio oca i mora da mi plati inače ide zaplena. Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Sofi,

razumijem o cemu pricas...ne kazem da dio istine nije u tvojim rijecima.

vidis, da ne daj Boze, dodjem u tu situaciju, a da se on koprca ( sto mi je tesko da zamislim iz ove perspektive )...a bas zato, jer se koprca i pizderise...uzela bih.

i to ne bi bila stvar novca, sume koja je meni smijesna, vec principa.

" ljubav za ljubav, sir za pare."

sin ti je sir?

okej.

toliko i toliko kosta taj sir...po aktuelnom zakonu.

posteno...i jeftino.
ispod svake cijene.

dovidjenja...prijatno!
« Poslednja izmena: 14. Mar 2011, 16:58:06 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
on prema tebi ima obavezu(zakonsku) valjda samo dok se školuješ,na stranu dobrovoljna novčana podrška.

vjeruj mi da te razumijem Šeširčić Smile i normalno,prpradi princip,neka ljutnja...jer te neko mnogo razočarao i briga ga za nešto što je svakom normalnom čovjeku dar od boga
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
pogresno...nije samo i iskljucivo stvar principa. Smile

klinci...ovo je jako ruzno...ali istinito...kostaju!!!

ne postoji nacin drugaciji, a da sam direktna...pa da kazem. Smile

prema tome...moras i treba da ucestvujes...pa cak i sa tom mizerijom.

mislim, pa to je zakon!

nisam to ja izmislila Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
kad već nema drugog načina..naravno Smile
znam baš dosta primjera. e sad,kod jednog,nakon toliko godina,tata je počeo da pomaže i zanima se za sina. mali je neki sportista,dobro mu ide. i još je počeo da ga okreće protiv majke,a nigdje veze sa realnim Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Алиментација наравно треба да се плаћа... Слажемо се ту потпуно..

Али настаје један проблем.. У развоју детета/деце, оба родитеља треба да учествују, дакле не само финансијски, него и у погледу васпитања...

Тако да, са аспекта две нормалне особе, од којих ниједна није "криминалац", нити би вршила некакав негативан утицај на дете, не видим логику да судија каже :
-"Дете ће бити код мајке, она ће га гајити, она ће га васпитати како жели, и мисли да треба, а сваког другог викенда, дете ће бити код оца, да се мало испричају. Новчано, оба родитеља морају доприносити исто, у трошковима везаним за то дете..."

Глупо је децу поредити са било чим.. Али ово би рецимо било као да нас двоје желимо да купимо аутомобил, и дајемо исту количину новца за њега, а жена/друг/сестра/брат бира и модел и боју, и звучни систем и опрему, све, а ја ето, могу да изаберем патоснице, ето, просто да би било фер... Дал сам ја онда ретардиран ако и даље дајем исти новац, или сам паметан ако кажем -"Може све тако, само ти дајеш 15,000 евра, а ја дајем 15 евра, а када будем ја све бирао, није проблем даћу ја 15,000 евра, а ти дај 15, никакав проблем..."


Дакле, не причам о томе кад отац/мајка не жели дете, и не жели да учествује у васпитању, не причам ни о томе када је неко од родитеља проблематичан, па је и логично да није способан да подиже дете, сам не, свакако..
Причам о свађи, разводу, релативно нормалним родитељима, и давању свих "повластица" ( ма како израз био неадекватан, јер подизати дете је тешко), једном родитељу, а трошкови морају да се деле, а и други родитељ такође жели да учествује, е то не може, можеш само новчано да учествујеш...

Ова прича изнад, била је на конто онога што jasikasi каже, и није тотално без основа, у неким ситуацијама.. али смао у неким, специфичним...


Иначе, о некоме ко не жели да призна своје дете, и прави се да исто не постоји, избегава да било шта плати.. свакако немам ниједну лепу реч....

« Poslednja izmena: 14. Mar 2011, 17:43:37 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
pa jeste tako,gdje  je sreće..i nažalost u rijetkim slučajevima. mislim na to da su oba roditelja dobra,misle dobro klincima..a ne da..rade šta rade
« Poslednja izmena: 14. Mar 2011, 17:55:09 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Realno ni ja ne bih placao da dete ne pripadne meni

I ne bi ti blo žao da ti dete bude gladno?
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.