Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:59:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hummer.......obavezno pogledati!!  (Pročitano 10442 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
@pg/niks-ti si bio na nosacu aviona?
aaa,daaaajjj,niiiijjeee feeerrr!!!! 
ne brini,znam ja da ti ne branis vladu i podrzavam te sto uvek zelis da ostanes objektivan,ali mnoge stvari se namerno postavljaju i objavljuju na nacin na koji amere zele,tako da uvek ispadne kako su oni dobri andjeli,koji eto,uvek bez razloga stradaju,sto je naravno cista suprotnost od istine...no dobro,nekad zaista stradaju neduzni i to je lose,ali niko nije terao ni Busa matororg,ni Busa mongoloida da salju trupe tamo dva puta,niti je iko terao ove da idu tamo i umiru radi nafte i sumanutih ideja dve budale(isti princip i objasnjenje se moze primeniti i kod svih konflikata koje je amerika imala tokom istorije...)
jednomrecju-ti su sasvim u pravu,ali smucili su mi se vise ameri,i njihova vlada i oni sami,i samo cekam trenutak kada ce u svojoj nepresusnoj pohlepi i gluposti zakaciti neku od velikih mecki,i sledeceg dana se probuditi u bunkeru ili u mrtvacnici.i tako im i treba.da osete malo i kod kuce paranoju,sirene,bombe,haos,paniku...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Pa osjetili su u New Orleansu.  Smile
Mada je sramota radovati se tudjoj bijedi jer je tamo upravo ista i stradala, ko u Alan Fordu: Plaza za siromahe i plaza za botakune
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Linux
Browser
Mozilla (Debian-2.0.0.3-1
mob
Nokia 1800
Uf...kako dodjete do zivotne filozofije samo gledajuci snimak dizanja u vazduh Americkih vojnika.... Smile
Prvo:
Citat
niko nije terao ni Busa matororg,ni Busa mongoloida da salju trupe tamo dva puta,niti je iko terao ove da idu tamo i umiru radi nafte i sumanutih ideja dve budale
naravno da ih je terao, ali nije to ono kad majka tera dete da se okupa vec postepeno usadjivanje ideja (koje prerastaju u nesto ozbiljnije) kako se oni ne bore za naftu i profit vec protiv istih onih terorista koji se prikazuju u americkim filmovima kao neko ko je dosao na njihovu zemlju ugrozivsi njihovu porodicu pa sad oni moraju da brane sebe (na foru: idite u rat i zivecete bolje i vi i vasa deca). I zar stvarno mislis da je Bush (bilo koji) puppet master? Pa ti koji stvarno drze sve konce u rukama se nikad nece pojaviti u javnosti.
Drugo: sto se americke filmske industrije tice, pa to nema nigde...genijalno. Uopste ideja da se na propagandi (pored ljudi) zaradi i novac a ne potrosi, tu skidam kapu. Tih filmova (u kojima se slavi amerika) ima na tone i gledaju ih od malena, a sto je najgore prikazuju se i kod nas  i to sve ucestalije. Po mom misljenju, vise se isplati dati pare za, navodno obican, a u stvari propagantni film, nego za usavrsavanje nekog super oruzija,lasera,neprobojnog odela... dobijes vise ljudi kojima mozes da uvalis sugave polovne m16-ice iz proslih ratova.
Trece: ovde sam video sjajne postove od svih i pozdravljam to  Smile Smile Smile
Sto se snimka tice... pa naravno da nisu oni krivi sto su ....nacija zombija (hteo sam da kazem da su glupi ali kad im se ispiru mozgovi od malena onda to nije glupoca). Ali realno kakvu drugu sudbinu zamisljate za njih? Naravno da svaki rat ima zrtve. Pa nije sve "kao na filmu", nemojmo se zavaravati. Naravno, ne treba ni ismevati tudju sudbinu jer moze da postane tvoja. Treba zadrzati objektivnost, to je barem moje misljenje.  Smile
ako hocete jos americkih bahanalija (nije preporucljivo za osetljive): http://forum.burek.com/index.php?topic=320389
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Uf...kako dodjete do zivotne filozofije samo gledajuci snimak dizanja u vazduh Americkih vojnika.... Smile
Prvo:
Citat
niko nije terao ni Busa matororg,ni Busa mongoloida da salju trupe tamo dva puta,niti je iko terao ove da idu tamo i umiru radi nafte i sumanutih ideja dve budale
naravno da ih je terao, ali nije to ono kad majka tera dete da se okupa vec postepeno usadjivanje ideja (koje prerastaju u nesto ozbiljnije) kako se oni ne bore za naftu i profit vec protiv istih onih terorista koji se prikazuju u americkim filmovima kao neko ko je dosao na njihovu zemlju ugrozivsi njihovu porodicu pa sad oni moraju da brane sebe (na foru: idite u rat i zivecete bolje i vi i vasa deca). I zar stvarno mislis da je Bush (bilo koji) puppet master? Pa ti koji stvarno drze sve konce u rukama se nikad nece pojaviti u javnosti.
Drugo: sto se americke filmske industrije tice, pa to nema nigde...genijalno. Uopste ideja da se na propagandi (pored ljudi) zaradi i novac a ne potrosi, tu skidam kapu. Tih filmova (u kojima se slavi amerika) ima na tone i gledaju ih od malena, a sto je najgore prikazuju se i kod nas  i to sve ucestalije. Po mom misljenju, vise se isplati dati pare za, navodno obican, a u stvari propagantni film, nego za usavrsavanje nekog super oruzija,lasera,neprobojnog odela... dobijes vise ljudi kojima mozes da uvalis sugave polovne m16-ice iz proslih ratova.

Trece: ovde sam video sjajne postove od svih i pozdravljam to  Smile Smile Smile
Sto se snimka tice... pa naravno da nisu oni krivi sto su ....nacija zombija (hteo sam da kazem da su glupi ali kad im se ispiru mozgovi od malena onda to nije glupoca). Ali realno kakvu drugu sudbinu zamisljate za njih? Naravno da svaki rat ima zrtve. Pa nije sve "kao na filmu", nemojmo se zavaravati. Naravno, ne treba ni ismevati tudju sudbinu jer moze da postane tvoja. Treba zadrzati objektivnost, to je barem moje misljenje.  Smile
ako hocete jos americkih bahanalija (nije preporucljivo za osetljive): http://forum.burek.com/index.php?topic=320389
pa,sta ces...  Smile jos samo da je Luka tu,i taman...  Smile  gde si bre dosad?ja te zvao,ti nista...
pa,kad sam ja rekao da je Mongoloid onaj koji upravlja amerikom?mozda sam se pogresno izrazio...mislio sam na to da Bus matori posto  nije mogo da ostvari svoj sumanuti plan,nije mogao da se pomiri sa time,pa je uzeo svog retardiranog sina da on to "ucini"za njega...
ti koji drze konce u rukama su smrdljivi Jevreji,kao i uvek,u kooperaciji sa bogatasima,naravno...pa,samo pogledaj dosadasnji vrh NATOa kroz istoriju,i videces da su sve bili sami Jevreji.najbolji primer jeste ono debelo kopile Olbrajtova.tu su i stari drugari Solana,Holbruk,Klark...sve sami creme de la creme...
sto se filmova tice,ja sam ubedjen,mogu da potpisem,da u americi ima neki biro ili agencija koja sluzi da kontrolise politicki sadrzaj filmova i koja strogo kontrolise sta se plasira od filmova,a sta unistava...mislim,siguran sam u to.jer ne mogu da verujem da bi iko ubacivao ovoliku kolicinu lupetanja,laganja,propagande i slicnih podmuklosti koje se mogu naci u amerskim filmovima,vestima,dokumentarcima,naucnim programima,novinama,sajtovima...itd.
imao sam i drugih primera,ali ne mogu sad da se setim(najvise iz filmova).kazem vam,,siguran sam da ima neki biro koji se bavi time i koji se stara da najgore moguce bljuvotine se ubacuju sto je vise moguce kada se radi o americi,a da se sto vise redukuju hvale i dostignuca kada se radi o drugim nacijama...
« Poslednja izmena: 01. Apr 2008, 23:33:07 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Eh, sad, "Top Gun" i "Rambo" propagandni filmovi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


nisam ljubitelj moderatora....grrrr

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
SonyEricsson z1010
prvi deo RAMBO je snimljen po knjizi koja je pisana po istinitom dogadjaju...onda je napisana drugi deo knjige,ali ovog puta kao izmisljena radnja,pa su napravili i film...e vec treci deo filma je snimljen kao propaganda protiv Rusa u Afghanistanu...a sad o ovom 4. delu da i ne pricam...rambo dolazi iz starackog doma da se bije sa zlim azijatima koji inace u svojoj zemlji pokusavaju da zavedu red... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 7710
pa necu da kazem tako im i treba steta je tih ljudi i oni nisu mozda cak ni hteli da idu u ovaj rat ali oni su dosli u tudju zemlju i okupirali je sta su trebali ocekivati cvece i "piite od jabuka"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Mozda u Iraku ne znaju praviti pite od jabuka? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


nisam ljubitelj moderatora....grrrr

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
SonyEricsson z1010
ali vrlo dobro zanju da prave IED
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
ali vrlo dobro zanju da prave IED
hehehe...
jebu amere samo tako.hteo sam i temu o tim improvizovanim oruzjima i napadima da napravim.bilo dosta reci o tome u Odbrani.strasno-sama evolucija i uvezbanost tih zaseda...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:59:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.