Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:02:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hummer.......obavezno pogledati!!  (Pročitano 10443 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno da ne mozes da mirno spavas, zato, beste od tog sranja. Niko ne zeli da prasta ili zaboravlja zlocine. Ja samo kazem da ne zelim biti kao oni i radovati se kada nekoga sprzis. Nema tu nista radosno, sve je to pakao, pa zato ako nisam u ratu, necu da se lozim. Onog trenutka kada budem morao biti u takvoj situaciji, voleo bih da mogu to uraditi sa sto manje strasti - obaviti proces profesionalno. Vojnik vojnika - bum, to je veliko sranje i tako, jer radi se o ljudima. O ubijanju neduznih (civila itd) necu ni da govorim, to je sramotno. Takvi nisu vojnici, i ti koji su pucali (iz bilo cega, aviona, puske, tenka, satelita...) a pri tome se smejali i odusevljavali pogotkom, to je bagra bez casti.
"Gde zivis, znasli koji je ovo vek, kakva cast?" reci cete sada Vi, a ja vam kazem prijatelji da cast uvek postoji i jednog dana sve necasno ce izbiti na videlo i sramota ce ostati na imenima takvih. "Svaka sila za vremena" je stara poslovica. I mnogo vece sile su propale a imena onih necasnih ostala su zabelezena kao takva i djaba im sve lazi sto su pricali dok su besneli i pravila zla po svetu.
Nemojmo biti glupi da prihvatimo tvrdnja da hiljadu puta ponovljena laz postaje istina. Nema sanse. Laz je uvek laz, a istina ispliva kad tad. Jedan ljudski zivot je malo vremena, jedan vek isto, milenijum - ni to nije neko vreme.
Leonida je mnooogo davno napravio podvig koji ce ostati zapamcen za vecnost, a Spartanci se nisu radovali smrti neprijatelja, oni su ih samo ubijali, jer ratnik ubija ratnika.
Sta ce ostati zapamceno za vecnost u vezi tog mosta i voza koji je spaljen - sigurno ne veliki podvig americkog pilota i sta ti ja znam, vec sramotni cin bahatih zlikovaca. Od nas zavisi. Zato ne zaboravljajmo, ne prastajmo (onima koji su to pocinili, ne njihovim kasnijim potomcima koji sa tim nece imati nikakve veze), ne prastajmo onima koji su taj rat stvorili i svim silama se trudili da se ostvari. Pa oni su ti kojima je trebalo pucnjave, akcije, ulozili toliku lovu u avione, rakete itd, oni su ti koji se raduju kada drugi eksplodira. Oni ne Mi. Oni su sakali. Mi ne bismo trebali biti.
Ne cinite gresku.
Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2008, 00:23:10 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
da nas rusi vole na takav nacin,od nas ne bi ostala travka...  Smile
Ma ostalo bi, eto, u Groznome ima dan danas zivih ljudi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Naravno da ne mozes da mirno spavas, zato, beste od tog sranja. Niko ne zeli da prasta ili zaboravlja zlocine. Ja samo kazem da ne zelim biti kao oni i radovati se kada nekoga sprzis. Nema tu nista radosno, sve je to pakao, pa zato ako nisam u ratu, necu da se lozim. Onog trenutka kada budem morao biti u takvoj situaciji, voleo bih da mogu to uraditi sa sto manje strasti - obaviti proces profesionalno. Vojnik vojnika - bum, to je veliko sranje i tako, jer radi se o ljudima. O ubijanju neduznih (civila itd) necu ni da govorim, to je sramotno. Takvi nisu vojnici, i ti koji su pucali (iz bilo cega, aviona, puske, tenka, satelita...) a pri tome se smejali i odusevljavali pogotkom, to je bagra bez casti.
"Gde zivis, znasli koji je ovo vek, kakva cast?" reci cete sada Vi, a ja vam kazem prijatelji da cast uvek postoji i jednog dana sve necasno ce izbiti na videlo i sramota ce ostati na imenima takvih. "Svaka sila za vremena" je stara poslovica. I mnogo vece sile su propale a imena onih necasnih ostala su zabelezena kao takva i djaba im sve lazi sto su pricali dok su besneli i pravila zla po svetu.
Nemojmo biti glupi da prihvatimo tvrdnja da hiljadu puta ponovljena laz postaje istina. Nema sanse. Laz je uvek laz, a istina ispliva kad tad. Jedan ljudski zivot je malo vremena, jedan vek isto, milenijum - ni to nije neko vreme.
Leonida je mnooogo davno napravio podvig koji ce ostati zapamcen za vecnost, a Spartanci se nisu radovali smrti neprijatelja, oni su ih samo ubijali, jer ratnik ubija ratnika.
Sta ce ostati zapamceno za vecnost u vezi tog mosta i voza koji je spaljen - sigurno ne veliki podvig americkog pilota i sta ti ja znam, vec sramotni cin bahatih zlikovaca. Od nas zavisi. Zato ne zaboravljajmo, ne prastajmo (onima koji su to pocinili, ne njihovim kasnijim potomcima koji sa tim nece imati nikakve veze), ne prastajmo onima koji su taj rat stvorili i svim silama se trudili da se ostvari. Pa oni su ti kojima je trebalo pucnjave, akcije, ulozili toliku lovu u avione, rakete itd, oni su ti koji se raduju kada drugi eksplodira. Oni ne Mi. Oni su sakali. Mi ne bismo trebali biti.
Ne cinite gresku.
 Smile
Pa nagadjali su se oni i svoji kao i saveznika, protivnik bar zalegne kad vidi Americke avione dok Ameri nastupaju ko na svadbi pa kad ih tada dokaci kazetna, eto veselja
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
da nas rusi vole na takav nacin,od nas ne bi ostala travka...  Smile
Ma ostalo bi, eto, u Groznome ima dan danas zivih ljudi  Smile
da,kao i u Iraku...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Dobro, u Iraku trenutno vlada sportska igra: Ko ce kome srusiti vise dzamija, Ameri su samo sudije za fair play  Smile
« Poslednja izmena: 29. Mar 2008, 22:40:14 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Dobro, u Iraku trenutno vlada sportska igra: Ko ce kome srusiti vise dzamija, Ameri su samo sudije za fair play  Smile
koje s vremena na vreme sve cesce ubacuju i saveznike u igru...
vise od 150 britanskih vojnika je do sada poginulo samo zahvaljujuci americkoj "prijateljskoj" vatri...
cuo sam da je bilo i ostrih sukoba i tuca izmedju cinovnika i vojnika oko toga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Dobro, u Iraku trenutno vlada sportska igra: Ko ce kome srusiti vise dzamija, Ameri su samo sudije za fair play  Smile
koje s vremena na vreme sve cesce ubacuju i saveznike u igru...
vise od 150 britanskih vojnika je do sada poginulo samo zahvaljujuci americkoj "prijateljskoj" vatri...
cuo sam da je bilo i ostrih sukoba i tuca izmedju cinovnika i vojnika oko toga...
Pa bude po koja tuca, ko na svakoj dobroj utakmici  Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2008, 00:48:25 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Dobro, u Iraku trenutno vlada sportska igra: Ko ce kome srusiti vise dzamija, Ameri su samo sudije za fair play  Smile
koje s vremena na vreme sve cesce ubacuju i saveznike u igru...
vise od 150 britanskih vojnika je do sada poginulo samo zahvaljujuci americkoj "prijateljskoj" vatri...
cuo sam da je bilo i ostrih sukoba i tuca izmedju cinovnika i vojnika oko toga...
Pa bude po koja tuca, ko na svakoj dobroj utakmici  Smile
hehehe....  Smile   Smile volim ljude koji me na ozbiljnim temama umesto da se objasnjavaju,dobro nasmeju...(i ja to radim nekada...)
hehehe...dobar si...  Smile Smile  Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2008, 00:56:49 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Hvala, hvala, ironija nas je neki puta odrzala  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Naravno da ne mozes da mirno spavas, zato, beste od tog sranja. Niko ne zeli da prasta ili zaboravlja zlocine. Ja samo kazem da ne zelim biti kao oni i radovati se kada nekoga sprzis. Nema tu nista radosno, sve je to pakao, pa zato ako nisam u ratu, necu da se lozim. Onog trenutka kada budem morao biti u takvoj situaciji, voleo bih da mogu to uraditi sa sto manje strasti - obaviti proces profesionalno. Vojnik vojnika - bum, to je veliko sranje i tako, jer radi se o ljudima. O ubijanju neduznih (civila itd) necu ni da govorim, to je sramotno. Takvi nisu vojnici, i ti koji su pucali (iz bilo cega, aviona, puske, tenka, satelita...) a pri tome se smejali i odusevljavali pogotkom, to je bagra bez casti.
"Gde zivis, znasli koji je ovo vek, kakva cast?" reci cete sada Vi, a ja vam kazem prijatelji da cast uvek postoji i jednog dana sve necasno ce izbiti na videlo i sramota ce ostati na imenima takvih. "Svaka sila za vremena" je stara poslovica. I mnogo vece sile su propale a imena onih necasnih ostala su zabelezena kao takva i djaba im sve lazi sto su pricali dok su besneli i pravila zla po svetu.
Nemojmo biti glupi da prihvatimo tvrdnja da hiljadu puta ponovljena laz postaje istina. Nema sanse. Laz je uvek laz, a istina ispliva kad tad. Jedan ljudski zivot je malo vremena, jedan vek isto, milenijum - ni to nije neko vreme.
Leonida je mnooogo davno napravio podvig koji ce ostati zapamcen za vecnost, a Spartanci se nisu radovali smrti neprijatelja, oni su ih samo ubijali, jer ratnik ubija ratnika.
Sta ce ostati zapamceno za vecnost u vezi tog mosta i voza koji je spaljen - sigurno ne veliki podvig americkog pilota i sta ti ja znam, vec sramotni cin bahatih zlikovaca. Od nas zavisi. Zato ne zaboravljajmo, ne prastajmo (onima koji su to pocinili, ne njihovim kasnijim potomcima koji sa tim nece imati nikakve veze), ne prastajmo onima koji su taj rat stvorili i svim silama se trudili da se ostvari. Pa oni su ti kojima je trebalo pucnjave, akcije, ulozili toliku lovu u avione, rakete itd, oni su ti koji se raduju kada drugi eksplodira. Oni ne Mi. Oni su sakali. Mi ne bismo trebali biti.
Ne cinite gresku.
 Smile
Dobar post Papalu, kao i prethodni uostalom. Vidim voliš vladiku Nikolaja.
@hkj
nije baš situacija kod njih (SAD) kakva ti se čini. Oni (vlada SAD i američke kompanije) su pravi "umjetnici" propagande i pranja mozgova. Nemoj sad pogrešno da me shvatiš kako branim vladu SAD, već samo pokušavam realno da sagledam situaciju iz više uglova i da ostanem objektivan koliko god mogu.
Većina pripadnika američkih oružanih snaga (mornarica, marinci, kov) koji se nalaze u prvim borbenim linijama su ljudi kojima je jedini izlaz is svoje bijede vojska i angažovanje u "ratu protiv terorizma". Preko 90% njih su ljudi iz siromašnih krajeva kojima je alternativa uglavnom da rade neki bijedan posao, da budu dileri droge, članovi neke bande, sinonim za primjerno školovanje (ne dobro ili vrhunsko) im je naučna fantastika... I onda na scenu stupa propagandna mašinerija: kako su svijet i Amerika u opasnosti od terorizma, kako ga oni moraju zaustaviti... A ove je li dao Bog pa im inteligencija nije jača strana, prime se na priču i prijave se da spašavaju sve nas.
Pričao sam prije na ovom forumu, imao sam priliku da posjetim američki nosač aviona u Mediteranu, čim je završio svoje borbeno dežurstvo u Iraku. U pitanju je bio CVN-71 Teodor Ruzvelt. Posada broji 5500 ljudi, od čega je oko 300 pilota i oficira dok je mornara i vazduhoplovne podrške oko 5200. E sad, velika većina od ovih 5200 su izgledali kao pravi miševi, hrčkovi, pravi jadnici - sa prosjekom godina - vjerovali ili ne - 19 (polovini posade je ovo bilo prvo isplovljavanje u životu). Zatvoreni u utrobi broda mogu da se kreću samo unutar svog rejona. Većina po čitavu sedmicu ne ugleda sunce. Izaći na palubu je privilegija koju velika većina njih ima samo 2 puta - pri svečanom isplovljavanju i uplovljavanju u luku.
Sa njima je najlakše komandovati, njih je najlakše namamiti, a ponovo su jeftina radna snaga koja se ništa ne pita, i zna onoliko koliko im se kaže.

Snimak pokazuje da amerikanci dobijaju ono što zaslužuju. Samo, nažalost velika je vjerovatnoća, a to u ratu često i biva, da u ovakvim situacijama strada neko nedužan (ne govorim da je posada hamera bila nevina) - ovaj IED/RPG (što god da je) nije postavljen/stigao na pravu adresu, na žalost. Neko se veliki prepucava preko leđa ovih jadnika, i iz toga izvlači ogromnu korist.
A mi se smijemo i uživamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:02:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.