Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ženu terao da gleda kako joj siluje ćerku  (Pročitano 1125 puta)
10. Feb 2016, 14:03:11
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 601.3.9
mob
Apple iPhone SE 2020
HOROR KOD SUBOTICE Ženu terao da gleda kako joj siluje ćerku



D. D. je pretio da ima metak za svakog u kući...

Devojčica je tek pre dva dana priznala očuhovim polusestrama da je pod stalnim pretnjama bila silovana još dok je porodica živela u mestu u blizini Subotice (identitet žrtve i mesto poznati redakciji).

Slučaj je prijavljen policiji, gde je devojčica izjavila da je bila prisiljavana na seksualne odnose i da ju je očuh poslednji put napao prošlog četvrtka. U subotičkoj bolnici je pregledana i konstatovane su povrede, a monstrum je uhapšen i određen mu je pritvor do 48 sati.


- Sa njim sam bila 12 godina, a posle toga kada sam prvi put pokušala da je spasem i kada me je čupao za kosu i tukao ključevima i lancem zapretio je da će ubiti i mene i moje troje dece. Maltretirao je i moja dva sina, a ako nije imao alkohola, torture su bile strašne - priča majka silovane devojčice.

Ona kaže da je svesna da zbog svega što je njena ćerka preživela ona snosi deo odgovornosti.

- Znam da sam kriva, ali toliko sam ga se plašila i sad se bojim da će ga pustiti i da će nas sve pobiti. Terao me je da gledam kako siluje moju ćerku, a posle je i sa mnom spavao. Jednom sam se poverila prijateljici i kada su ga nazvali i rekli da prestane da me maltretira, pretukao me je još više. U četvrtak mi je rekao da je već odavno spremio metak za mene i decu. Izbacivao me je iz kuće i sate sam provodila na hladnom. Verujte, nisam imala kome da se obratim - pravda se majka devojčice, koja bi posle silovanja trčala do kupatila i u suzama govorila majci da je jako boli.

- Zahvalna sam njegovim polusestrama kome se dete poverilo. Znam da sam kriva što sam dozvolila da mi ćerka to doživi. Selim se, a ne znam gde. Nemam kuda, moramo otići. Deca su na sigurnom, čujemo se, ali strah od monstruma ne prolazi - kaže majka.

U Višem javnom tužilaštvu u Subotici kažu da u radnjama D. D. ima elemenata krivičnog dela silovanja, a poznanici porodice kažu da znaju da je majka primalac socijalne pomoći i da teško živi.

Silovatelj se nakon određenja pritvora nalazi u Okružnom zatvoru u Subotici, a u bačkotopolskom Centru za socijalni rad kažu da njihovo odeljenje u Malom Iđošu radi na predmetu svojih korisnika novčane pomoći.

- Obavljeni su razgovori sa majkom i decom i jedino što za sada možemo reći je su deca saglasna da budu smeštena u poznatoj okolini gde su bezbedni – kažu u Centru u Malom Iđošu.

„Blic“ saznaje da se devojčica u odnosu na celokupnu situaciju izuzetno dobro drži. Majka je prvi put do sada ljudima sa kojima se i ranije sretala kao korisnik socijalne pomoći ispričala da je oko dve godine znala šta se dešava u kući, ali da iz straha i zbog pretnji da će ubiti decu i nju nikome nije ništa rekla. Trenutno ona nema mogućnosti da bude sa decom, jer je svoju kuću u Malom Iđošu prodala pre dve godine, ali je u telefonskom kontaktu sa njima. Sagovornik koji je upoznat sa detaljima slučaja navodi da se socijalni radnici maksimalno trude da pruže podršku i deci i majci, jedino je nejasno zbog čega je majka toliko dugo trpela nasilje i seksualno zlostavljanje ćerke pošto se slobodno kretala.

- Ne znamo kako će sud i tužilaštvo reagovati na izjave majke koja tvrdi da je bila nemoćna i da nije imala kome da se obrati za pomoć. Dolazila je u CZSC, ali ga nikada nije spominjala, niti su ga socijalni radnici ikada zatekli u njenoj kući u Malom Iđošu, a kasnije u kući u Lovćencu gde su zajedno živeli. U selu svi pričaju samo o tome, ljudi se zgražavaju, ali većina osuđuje i majku – kaže izvor „Blica“.

U opštini Mali Iđoš su upoznati sa slučajem od pre nekoliko dana i kažu da će učiniti sve da zaštite decu.

- U dogovoru sa Centrom za socijalni rad, ukoliko bude bilo potrebe, opština će učiniti sve da se deca zaštite i budu na sigurnom. Ukoliko bude trebalo njihovo izmeštanje spremni smo da im obezbedimo smeštaj. Lično sam u šoku, jer je nepojmljivo da neko može nešto tako da uradi – zaključuje Marko Rovčanin, predsednik opštine Mali Iđoš.

Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 10. Feb 2016, 14:03:22 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.4.4
mob
I-mate 30 Pro
80% nasilja se desava u porodici...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows
Browser
Chrome 48.0.2564.103
Ne suditi idiotu vec iscupati sve nazivo i da se pati dok umire  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Cuvar medveda

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 81
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.103
i  majku i oca  u zatvor treba oterati nema druge ... Koliko je otac kriv toliko je i majka ....

Jadna devojcica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.82
Ima jedan slučaj, kada je seriski ubica naterao devojku (ne njegovu, nego je ženskog roda, pa zato kažem devojka) da ga prati kolima, do mesta gde je mučio.
Sad ćeš ti reći "pa što nije samo skrenula do najbliže policiske stanice?"
Ali eto nije... To već ostavljam Markovim i Banbinimim kolegama da procene.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.103
ja tu majku nikako ne razumem. kad samo ne bi smo bili takve kukavice, svet bi bio mnogo lepse mesto

Ne suditi idiotu vec iscupati sve nazivo i da se pati dok umire  Smile Smile
ajde ne lupaj
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.