Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Huligani napali vozača na liniji 74 na Bežaniji  (Pročitano 4641 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Raven,slažem se skroz,posebno sa ovim

Citat
Jadni smo ti mi kada moramo da trpimo svacije izivljavanje i prejebavanje preko grbace zemlje i naroda.  Lepo je pomoci coveku, lepo je biti uljudan i kulturan, lepo je biti covek. Ali kada ti neko trazi vise od onoga sto zasluzuje, e onda to je vec nesto drugo.

Mislim,nije im dosta što već izdržavamo razne ''agencije'', trutove u politici, njihove preduzeća i službe, kriminalne propalitete, narkomane i ostale parazite,nego sad još treba da ugošćavamo svakoga ko naiđe iz neke tamo svetske vukojebine. Mislim se - idite bre tamo kod Amera,Britišera i ostalih koji su vas kolonizovali i mučili,pa se kod njih grebite. Čibe bre od nas.  Smile  Smile Sami smo sebi već dovoljan problem.  Smile


Samo što smo mi s ovime otišli u daleki off.  Smile Možda je bolje prebaciti diskusiju na neku drugu temu.
« Poslednja izmena: 17. Mar 2013, 23:50:59 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
 Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Raven,slažem se skroz,posebno sa ovim

Citat
Jadni smo ti mi kada moramo da trpimo svacije izivljavanje i prejebavanje preko grbace zemlje i naroda.  Lepo je pomoci coveku, lepo je biti uljudan i kulturan, lepo je biti covek. Ali kada ti neko trazi vise od onoga sto zasluzuje, e onda to je vec nesto drugo.

Mislim,nije im dosta što već izdržavamo razne ''agencije'', trutove u politici, njihove preduzeća i službe, kriminalne propalitete, narkomane i ostale parazite,nego sad još treba da ugošćavamo svakoga ko naiđe iz neke tamo svetske vukojebine. Mislim se - idite bre tamo kod Amera,Britišera i ostalih koji su vas kolonizovali i mučili,pa se kod njih grebite. Čibe bre od nas. Smile Smile


Samo što smo mi s ovime otišli u daleki off.  Smile Možda je bolje prebaciti diskusiju na neku drugu temu.
Mislim da nismo pobratime, mislim da je ovo bas ono sto u jednu ruku cini da ljudi prave ovakve pizdarije.  Ne-kultura, ne-obrazovanje, ne-ljudskost, ne-postovanje pocinje rusenje porodicne jedinice, a to je stiglo sa Zapada. Ja ne kazem da zena treba da bude domacica i da ne treba da se obrazuje, da i ona radi ako to zeli, ali majku mu, decu skoluje internet i TV. Onda slucaj kod nas, siromasna zemlja, nedostatak obrazovanja i discipline, i onda naravno uticaj raznoraznih grupacija, agencija...Sa tim sto se slika "opasnog baje" svodi na izivljavanje.  E sad, ubacimo taj sos od azilanata, sa mirodjijom zapadnjackog ispiranja mozga, i sta dobijemo? Dobijemo totalan haos, jer to neko zeli, to neko gura, a naravno "nashi" politicari ne preduzimaju nista putem toga jer su oni sami mafijasi ili su dovoljno preplaceni i potplaceni da ih nije briga za to.  Onda je ostao samo narod da se samodisciplinuje, a toga nema. I onda zavrsimo na ovakvim izlivima gluposti.  Srbi su lud narod, i nazalost treba im jak ular i korbac da ih dovede u formu i red, jer drugacije ne moze.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung SGH-E590
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Mada verujem da je ceo film dobar,i razumem poentu,mislim da ipak ni ovo nije dobra stvar,jer je i to jedan vid ekstrema.
Najgore je kad ljudi stvari teraju do ekstrema.Posebno još ako pritom ratuju.
Štaviše,nema ni potrebe za time. Sve se može rešiti zakonom. Doneseš zakon koji kaže da će svaki ilegalni imigrant da bude poslat natrag proizvođaču. Za ove koji su već ovde,a oće da prave svoje Islamabade,Mogadiše i ostala sranja, uvedeš određena pravila (poseban status),i najbitnije od svega - sprovodiš zakone koji im zabranjuju da se tako ponašaju i uvedeš kazne koje će svakoga odvratiti od toga. Da prave mahale i ''zajednice'',da nose šatore,da ne znaju službeni jezik,itd.
Ako ne mogu ja ''u tranzitu'' kroz grad da nosim vojnu uniformu(iz razumljivih razloga), ne vidim što bi oni pa mogli da nose šatore.Molim lepo.Oćemo da poštujemo zakon? Oćemo. Oćemo da budemo civilizovani? Oćemo. Epa,onda ima SVI da poštuju i SVI da se ponašaju u skladu sa pravilima.
Preventiva sve rešava.Onaj DB bi mogao malo da se pozabavi time,pošto u zadnje vreme ionako ne rade ništa.

I što je najbolje,ili najgore,to sve može da se odradi tako da čak i u očima (licemernog) zapada izgleda kolko-tolko legitimno. Jer,prosto,prvi put kad zinu,ti im pokažeš Ustav. Drugi put kad zinu, podsetiš ih na to kako pojedine zemlje tek postupaju sa ilegalcima,i,još bitnije - podsetiš ih na to da Srbija, za razliku od tih drugih, nikome ništa ne duguje,niti je dužna da nekog izdržava. Treći put kad zinu,pokažeš im slike iz njihovih gradova i plodove ''multikulturalizma''.I kraj rasprave.

Al teško da će biti išta od toga,jer em što ovde svi imaju veća prava od Srba,em što ovde tzv. ''vođe'' (tako se valjda zovu oni virusi u Skupštini i vladi) postaju pametni i sposobni tek pošto nastane sranje,a onda je već kasno.
« Poslednja izmena: 18. Mar 2013, 00:38:46 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Mozda hkj, kada ti i ja i jos par likova sa ovoga foruma budemo srusili ovo govno od vlasti, pa onda fino po kratkom postupku, inace ovako samo nas sranje ceka iza ugla.

U pravu si, extremi ne vode nicemu dobrom, to onda postane problem a ne resenje. 

Kako je krenulo ustav ce biti na latinici  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ja sam uvek za.  Smile  Smile Ozbiljno.

Samo što su za to jaaako male šanse jer tek par stotina desetina hiljada ovde iskreno i kompletno zna,odnosno kapira da su sve to ista govna i da treba ih treba sve skinuti i proterati,pa tek onda praviti nešto. A ne da skidamo npr. Voju da bi došao moj Velja, jer ja Velju volim jer je narodni čovek,voli da cepa rakiju i sekretarice. 
Ovo navodim samo kao primer razmišljanja većine srpskih glasača koji žive u nekim zabludama i tripuju kako je baš njihov voljeni _____ taj koji je pošten i sposoban.
Nema bre,kad se radi deratizacija,radi se do kraja.  Smile Da ništa ne preživi.  Smile Inače će opet da bude najezda.

Što se ćirilice tiče, mada nisam od onih koji je često koriste(malo navika,malo zato što već dovoljno ružno pišem  Smile Smile), jesam za to da se službeno i javno više koristi i forsira jer i ona kao i jezik polako izumire,pa tako kad prođeš centrom grada vidiš latinice i engleskog do mile volje,ali ćirilice i srpskog nigde.
« Poslednja izmena: 18. Mar 2013, 00:58:49 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ja sam uvek za. Smile Smile Ozbiljno.

Samo što su za to jaaako male šanse jer tek par stotina hiljada ovde iskreno i kompletno zna,odnosno kapira da su sve to ista govna i da treba ih treba sve skinuti i proterati,pa tek onda praviti nešto. A ne da skidamo npr. Voju da bi došao moj Velja, jer ja Velju volim jer je narodni čovek,voli da cepa rakiju i sekretarice. Ovo navodim samo kao primer razmišljanja većine srpskih glasača. Kad se radi deratizacija,radi se do kraja. Smile Da ništa ne ostane. Smile

Što se ćirilice tiče, mada nisam od onih koji je često koriste(malo navika,malo zato što već dovoljno ružno pišem Smile Smile ),jesam za to da se službeno i javno više koristi i forsira jer i ona kao i jezik polako izumire,pa tako kad prođeš centrom grada vidiš latinice i engleskog do mile volje,ali ćirilice i srpskog nigde.
Ok, sad jos samo da dodjemo do kinte da monetarno poguramo akcije Smiley

Nazalost mislim da si potpuno u pravu po tom pitanju, jos pogotovo kada imamo nekoga dole na politici kao Nidzu, on je bas ono Demokrata, Evropljanin koji smatra da sad ima prava i da nema kradje na izborima.  Ako je vecina kao on, onda ce nam trebati mnogo vremena i resursa za sve to, ali dobre stvari se ne prave preko noci.

Sto se tice cirilice, podrzavam 100% jer to je istina da je sve manje u opticaju, a to je zalost. 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
 Е па онда момци пишите Ћирилицом аман заман..Навикли сте на латиницу али лако је, пребациш кад пишеш на Срском-вратиш кад пишеш на Енглеском... Alt>Shift.   
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Е па онда момци пишите Ћирилицом аман заман..Навикли сте на латиницу али лако је, пребациш кад пишеш на Срском-вратиш кад пишеш на Енглеском... Alt>Shift.
Mislim da se to ovima kod mene na poslu ne bi svidelo.  Kad se samo setim kad sam ostavio Fejsbuk na Srpskom  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.