Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Huligani napali vozača na liniji 74 na Bežaniji  (Pročitano 4640 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
...све је бедно и држава и друштво и све у курац!
hell yea Smile

 
@hkj
Komandant HKJ Smile



 Smile

Pa,ne,mislim,kako smo krenuli,uskoro ćemo da budemo ko El Salvador ili Somalija,jbt... Smile Smile
Meni je samo žao što ovaj vozač stvarno nije imao pištolj pa da ih izbuši sve ko švajcarski sir.
Zakona uvek ima za postene gradjane, a za bitange i probisvete nema.  Bice i toga, cekaj samo da Srbija primi jos azilanata iz tri pic'' materine pa da vidis kako ce da bude. Ima da bude ko u Francuskoj  Smile
Видим синоћ на карабурми неку црну црнкињу и риба хода и буљи у телефон сиромашно обучена и следим се јер их све више има који долазе овде.
 
"American History X" someone? 
Почети од 0:40
« Poslednja izmena: 17. Mar 2013, 22:52:09 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
cekaj samo da Srbija primi jos azilanata iz tri pic'' materine pa da vidis kako ce da bude. Ima da bude ko u Francuskoj  Smile

Znam.  Smile O happy day...       Smile

Mada,verujem da će i silni pokreti koje imamo (Stroj,Obraz,1389) da ih ''nadziru''.  Smile Ili ako ništa drugo,barem odvraćaju od dolaženja. Eto,jednom da bude neka korist i od njih.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
@taxtex
Kazem ja brate, na kraju nece biti mesta za SRBE u rodjenoj zemlji.  Tako to pocinje.
Moja omiljena scena u American History X  Smile

cekaj samo da Srbija primi jos azilanata iz tri pic'' materine pa da vidis kako ce da bude. Ima da bude ko u Francuskoj Smile

Znam. Smile O happy day... Smile

Mada,verujem da će i silni pokreti koje imamo (Stroj,Obraz,1389) da ih ''nadziru''. Smile Ili ako ništa drugo,barem odvraćaju od dolaženja. Eto,jednom da bude neka korist i od njih. Smile Smile
To ce mozda da ide u jednu ruku, ali na kraju kada nasa ljubljena EU bude umesala prstice (iako u Nemackoj NAZI pokret nikada nije otisao) bice belaja. Jadne manjine, jadni ovi, jadni ovi.  Jadni smo ti mi kada moramo da trpimo svacije izivljavanje i prejebavanje preko grbace zemlje i naroda.  Lepo je pomoci coveku, lepo je biti uljudan i kulturan, lepo je biti covek. Ali kada ti neko trazi vise od onoga sto zasluzuje, e onda to je vec nesto drugo.

Mene izludjuje to da su Srbi poceli da poprimaju najgore od svega, nista dobro da preuzmu.  Ja se secam 90-ih nismo imali toliko ispada na utakmicama, danas, ajde svi da budemo huligani jer je to mnogo tesko.  Isto i sa svim ovim crnackim sranjem. Gledam pre neki dan profil nekog mog prijatelja iz detinjstva iz Srbija, obukao se ko chamuga i sav je u tim forama, kao da je to nesto lepo, kulturno i privlacno.  Mozda sam ja seljacina, ali meni bi bilo radije da obucem jelek i opanke ma koliko to glupo izgledalo danasnjim ljudima, jer sam pocastvovan da pripadam zemlji sa toliko istorije i kulture.  Danas se bezi od toga, jer to nije popularno. 

So my straight up gangsta motherfucker niggaz, peace out...YO  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
 Дерек све објаснио што се Америке тиче.
Све је жива истина чак и сада је још горе.

Што се Србије тиче ми смо мала земља али процес је почео. Ми уствари имамо овде потпуно помешане менталитете који не подносе једнидруге. Босанци и "Хрвати" тј Срби из Крватске, Косовари и сл. То су наши Мексиканци, Арапи и црнци који отимају све што стигну староседеоцима.

У сваком случају,  ради се на томе да се што више измешају народи и расе кроз пропаганду о мултикултуралности не би ли се лакше успоставио Нови Светски Поредак услед губљења идентитета народа.
Спор али убитачан процес.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Дерек све објаснио што се Америке тиче.
 Све је жива истина чак и сада је још горе.

 Што се Србије тиче ми смо мала земља али процес је почео. Ми уствари имамо овде потпуно помешане менталитете који не подносе једнидруге. Босанци и "Хрвати" тј Срби из Крватске, Косовари и сл. То су наши Мексиканци, Арапи и црнци који отимају све што стигну староседеоцима.

У сваком случају, ради се на томе да се што више измешају народи и расе кроз пропаганду о мултикултуралности не би ли се лакше успоставио Нови Светски Поредак услед губљења идентитета народа.
 Спор али убитачан процес.
Ja sam protivnik multikuratizma i ostalih gluposti.  Dash olosu jednu ulicu, oni naprave 5 blokova okolo gheto, i to je tako cool.  Otimacina ce tek da pocne.  Pa naravno, obrises ljudima istoriju, svest, kazes im kako je lose biti Etnocentrican bla bla bla i onda ljudi ne znaju ni ko su ni sta su,

IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Погледај ове алахуекбер мороне шта раде односно шта им се дозвољава


Треба да их испребијају тако да ниједна кост не може да срасте више.
« Poslednja izmena: 17. Mar 2013, 23:13:48 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini

 Што се Србије тиче ми смо мала земља али процес је почео. Ми уствари имамо овде потпуно помешане менталитете који не подносе једнидруге. Босанци и "Хрвати" тј Срби из Крватске, Косовари и сл. То су наши Мексиканци, Арапи и црнци који отимају све што стигну староседеоцима.

У сваком случају,  ради се на томе да се што више измешају народи и расе кроз пропаганду о мултикултуралности не би ли се лакше успоставио Нови Светски Поредак услед губљења идентитета народа.
 Спор али убитачан процес.

Nema ništa od toga. Ljudi nisu glupi a ni slepi. Nikada nisu ni bili, samo su bili onemogućeni da kažu šta misle zbog nametnute politike koja je više razarala nego spajala. Kao ljudi imamo izbor: da pričamo o huliganima, pišemo im povelje i stavljamo na naslovne strane ili da ćutimo i protiv istih se borimo.

Kao država isto imamo izbor: da svaku stvar nazovemo pravim imenom i pokažemo joj svoje mesto ili da je ćuškamo od jednog do drugog dok se ta ista stvar u medjuvremenu već raspada i širi kancer na zdrave ćelije.

Mi smo deo tima bez obzira ko nas vodio, uvek imamo odluku. Još samo da toga postanemo svesni a ne za sve što se dešava tražimo krivca u nekom petom činiocu, ma ko da on bio.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ma kazem ja, bice dzamija i u BG-u kako je krenulo

 Што се Србије тиче ми смо мала земља али процес је почео. Ми уствари имамо овде потпуно помешане менталитете који не подносе једнидруге. Босанци и "Хрвати" тј Срби из Крватске, Косовари и сл. То су наши Мексиканци, Арапи и црнци који отимају све што стигну староседеоцима.

У сваком случају,  ради се на томе да се што више измешају народи и расе кроз пропаганду о мултикултуралности не би ли се лакше успоставио Нови Светски Поредак услед губљења идентитета народа.
 Спор али убитачан процес.

Nema ništa od toga. Ljudi nisu glupi a ni slepi. Nikada nisu ni bili, samo su bili onemogućeni da kažu šta misle zbog nametnute politike koja je više razarala nego spajala. Kao ljudi imamo izbor: da pričamo o huliganima, pišemo im povelje i stavljamo na naslovne strane ili da ćutimo i protiv istih se borimo.

Kao država isto imamo izbor: da svaku stvar nazovemo pravim imenom i pokažemo joj svoje mesto ili da je ćuškamo od jednog do drugog dok se ta ista stvar u medjuvremenu već raspada i širi kancer na zdrave ćelije.

Mi smo deo tima bez obzira ko nas vodio, uvek imamo odluku. Još samo da toga postanemo svesni a ne za sve što se dešava tražimo krivca u nekom petom činiocu, ma ko da on bio.
Nisu?  Ja bih rekao da jesu, ako ne slucajno onda sigurno namerno.  Pa ko ce da se bori protiv njih kada ih zakon stiti, to jest vlada u Srbiji jedino sto radi je da pomaze ovom problemu da raste, a ne da se smanjuje.  Mi odavno vec nemamo nikog nasheg na vlasti, imamo pljackase, ubice i kriminalce na vlasti.  A druga strana tog novcica je da narodu je ovo ok, jer jednostavno nece da se bore ni za sta vise. 

Ma da, imamo odluku da izaberemo izmedju tvrdog govneta i proliva, u prevodu uvek imamo govno.  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Kada bih ti rekla kako je pao Berlinski zid, ne bi shvatio. Zato neću, a i nije za ovu temu jer zadire pomalo u parapsihologiju.

Kakve džamije, kakvi bakrači, nema od toga ništa.
Vera, zemljače, vera je čudo.  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Kada bih ti rekla kako je pao Berlinski zid, ne bi shvatio. Zato neću, a i nije za ovu temu jer zadire pomalo u parapsihologiju.

Kakve džamije, kakvi bakrači, nema od toga ništa.
Vera, zemljače, vera je čudo. Smile
Prosvetli me.

EU, EU je jos vece cudo
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.