Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Tattoo™ powered by Android™  (Pročitano 131147 puta)
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S7
moja nova masinica Smile sve pohvale za tattoo, jedine probleme imam sa gpsom al dobro, dace se i to srediti Smile
IP sačuvana
social share
....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w550
Jel neko provalio kako ide dodavanje kontakata na HTC Widget "People" kada se stavi na desktop? Imam 3 kontakta na kojima je dostupno slati sms, mail i poziv, dok koji god sledeći da dodam moram da izaberem default radnju, ili poziv, sms, mail...
IP sačuvana
social share
Da je kupus dobar zec bi imao 100 kila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC 
ne znam da li sam te najbolje razumeo, ali novi kontakt dodajes tako sto kliknes na "peoples" widget zatim na "add contact"
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w550
ne znam da li sam te najbolje razumeo, ali novi kontakt dodajes tako sto kliknes na "peoples" widget zatim na "add contact"

Jeste, ali mi onda traži da izaberem default operaciju, ako stavim da je pozivanje onda je dovoljno da samo kliknem na kontakt i odma se poziva... Npr. za "Peru" sam stavio 2 broja telefona i 2 e-mail adrese, kada ga dodajem on traži da izaberem default operaciju, i samo će ta radnja biti moguća, neću moći da vidim sve "Perine" brojeve i adrese. A ja od ranije imam 3 kontakta kad kliknem na njih onda mi daje sve mogućnosti. Ne znam da li se razumemo?
IP sačuvana
social share
Da je kupus dobar zec bi imao 100 kila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC 
lose formulises pitanje, al ajd' da probam.

Recimo ubacujes novi kontakt u imenik, nazvacemo ga Jelena jer zvuci lepse nego Pera. Kao sto vec rekoh novi kontakt se ubacuje tako sto idemo na peoples> add contact. Sad skroz gore gde pise name upisujes "Jelena", ispod se nalazi contact type gde ti nudi da izaberes google, SIM i phone, odmah ispod upisujes broj telefona a ipod email adresu. Iduci na dole nudi ti da izaberes posebnu melodiju kad te Jelena zove, da smestis Jelenu u neku grupu i tako dalje...
E sad, ako ti Jelena kaze da ima jos jedan broj ili ti da broj fixnog ti skrolaj skroz dole gde pise add more information i upisi i te brojeve.
 Vazno: onaj broj koji si prvo upisao ti je podesen kao default, a to znaci da kad kasnije budes zvao Jelenu tako sto ces kliknuti na phone na glavnom ekranu i kliknuti "Jelena" on automatski poziva onaj prvi broj a ne fixni ili neki drugi ako ti je dala.
Kasnije jednostavno, ako hoces, mozes da izaberes drugi broj da ti bude default ili sto bi englezi rekli primarni.

PS Jel si siguran da imas HTC Tattoo?
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 16:07:00 od avanguardia »
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w550
Samo ti probaj da staviš na ekran HTC Widget "People" i u njega dodavaj omiljene kontakte i prilikom dodavanja ćeš videti o čemu pričam/pišem.
Do sad sam skontao da mi je i one kontakte gde sam mogao da vidim sve informacije, izabrao kao default poziv, ako sam ga pozivao iz widget-a, ili poruku ako sam nju slao.
Jel ima neki program za print screen? Pa ću postaviti u čemu je problem. Mada mislim da nema rešenja. Izgleda je zamišljeno da taj widget funkcioniše da ti tu staviš osobe sa kojima se najviše dopisuješ ili zoveš. Pa ti on odma tu radnju i daje za njih, da sam posle ne moraš da biraš.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 20:08:43 od srdjoraj »
IP sačuvana
social share
Da je kupus dobar zec bi imao 100 kila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC 
Samo ti probaj da staviš na ekran HTC Widget "People" i u njega dodavaj omiljene kontakte i prilikom dodavanja ćeš videti o čemu pričam/pišem.
to sam i uradio, inace ne bih pisao.

ne znam u cemu je problem kod tvog telefona, ja kad udjem u widget peoples i kliknem na nekog u imeniku on mi pokaze sve brojeve te osobe i mail adresu i mozes da biras koji ces broj od te osobe zvati, da li ces joj poslati sms ili email.

Izgleda je zamišljeno da taj widget funkcioniše da ti tu staviš osobe sa kojima se najviše dopisuješ ili zoveš. Pa ti on odma tu radnju i daje za njih, da sam posle ne moraš da biraš.

potpuno netacno. peoples kod androida ti je u stvari imenik ili phonebook sto bi rekli oni nasi. dakle peoples nije mesto gde su, kako ti tvrdis, samo omiljene ili osobe koje najvise zoves vec je to kompletan imenik svih kontakata.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 21:16:14 od avanguardia »
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
SonyEricsson w550
Ma skontao sam kako funkcioniše, samo mi ovde ne možemo da se skontamo. Meni imenik normalno funkcioniše, nego kada stavim na desktop widget i tu stavljim omiljene kontakte onda treba da odaberem i radnju koja će se obavljati za dati kontakt. Idi na jedan desktop koji ne koristiš i dole desno klikni na "+" pa HTC Widget i odaberi People, videćeš o čemu pričam/pišem.

http://www.htc.com/uk/howto.aspx?p_id=283&id=28&f=t
« Poslednja izmena: 17. Dec 2009, 07:54:01 od srdjoraj »
IP sačuvana
social share
Da je kupus dobar zec bi imao 100 kila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
HTC 
Ma skontao sam kako funkcioniše, samo mi ovde ne možemo da se skontamo. Meni imenik normalno funkcioniše, nego kada stavim na desktop widget i tu stavljim omiljene kontakte onda treba da odaberem i radnju koja će se obavljati za dati kontakt. Idi na jedan desktop koji ne koristiš i dole desno klikni na "+" pa HTC Widget i odaberi People, videćeš o čemu pričam/pišem.

http://www.htc.com/uk/howto.aspx?p_id=283&id=28&f=t


vec sam ti rekao da sam to uradio i sve savrseno funkcionise, bas onako kao kad udjem u peoples iz menija
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S7
vi malo mesate widget people i aplikaciju people.
« Poslednja izmena: 17. Dec 2009, 16:31:46 od žmuci »
IP sačuvana
social share
....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.