Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Sensation  (Pročitano 80219 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 264
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Samsung 
Dešava mi se da se telefon ugasi sam od sebe. Da li neko zna rešenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Volvo je zakon

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1639
Zastava Podgorica
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung A5 (2017) Duos
Pozz ljudi, da ne bi listao stranice unazad, da li bi mi neko mogao reci kako se ovaj telefon pokazao? Imam mogucnost da uzmem Sensation za male pare, pa me interesuje koje su njegove mane? Da li ima problema sa procesorom? Kakva je kamera? Displej? Hvala unaprijed.
IP sačuvana
social share
Volvo 744 TDIC SOLD, 1989. ; 1997. - 2000.
Volvo 855 GLT + LPG Estate SOLD, 1996. ; 1998. - 2020.
Volvo V70 D5 SOLD, 2004. ; 2013. - 2021.
Volvo XC70 D5 SOLD, 2007. ; 2017. - 2021.
Nissan Pathfinder DRIVING, 2007. ; 2019. -
Volvo XC70 D5 DRIVING, 2015. ; 2021. -
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
pa
Pozz ljudi, da ne bi listao stranice unazad, da li bi mi neko mogao reci kako se ovaj telefon pokazao? Imam mogucnost da uzmem Sensation za male pare, pa me interesuje koje su njegove mane? Da li ima problema sa procesorom? Kakva je kamera? Displej? Hvala unaprijed.
[/quote

Pozz ljudi, da ne bi listao stranice unazad, da li bi mi neko mogao reci kako se ovaj telefon pokazao? Imam mogucnost da uzmem Sensation za male pare, pa me interesuje koje su njegove mane? Da li ima problema sa procesorom? Kakva je kamera? Displej? Hvala unaprijed.
generalno nije los,ako mozes da ga uzmes za manje para od galaxy s2 onda uzmi,ako su im cene slicne uzmi s2,taj telefon i dalje kida,sta reci kada s3 koristi istu grafiku kao s2
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
HTC Sensation
Pozdrav ljudi,imam mali problem pa bih molio da mi neko pomogne ako zna..

NAime o cemu se redi, u firmi imam Wifi  i ja imam sifru i sve to,medjutim da bih pristupio internetu potrebna su mi proxy podesavanja u telefonu,ja znam koja mi je proxy adresa i port ali problem je u tome sto ja ne znam gde se ta podesavanja proksija u mom telefonu nalaze.

Guglao sam i pokusavao svakojake zajebancije ali nije uspevalo,jer izgleda da na mom telefonu tih podesavanja nema  Smiley 1

Malo mi je glupo da zaista toga nema a u dosta da kazem losijim telefonima talkva podesavanja normalno postoje..

Unapred zahvalan...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
Zastava Ниш
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
HTC U 11
Kakva je razlika između z710e, xe, 4g? Pokušavam da instaliram neki novi ROM ali mi nudi samo xe i 4g a ja imam z710e. Do sad sam imao neki insertcoin pa je počeo da brljavi i pokužavam da mu ubacim revolution hd 7.2. Završi instalaciju i prilikom restarta prijavi logo beats audio i tako stoji 10 minuta. Jel da čekam još ili nema ništa od toga?... ili da mi preporučite neki drugi ROM...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
Zastava Ниш
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
HTC U 11
Klinac je igrao igricu, telefon se pregrejao i nije reagovao više ni na dodir ni na dugme za isključivanje pa sam mu izvadio bateriju. Sad kad ga uključim upali se ekran samo ovako i ništa više ne reaguje. Ne reaguje ni na volume down+power  Smile

Da mu nismo sržili procesor???   Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_6415.JPG
(1884.94 KB, 2272x1704)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.193 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.