Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Sensation  (Pročitano 80018 puta)
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
mob
HTC ONE
hvala telep za informaciju , ja se sve nadao da postoje folderi kao na nokiji (primljene,poslate,draftovi,izveštaji o dostavi)  Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Nemam pojma mozda i moze (mada sumnjam), ali posto ja ne saljem poruke ne bi znao za to. U stvari moze da se vidi

« Poslednja izmena: 06. Maj 2012, 14:58:52 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
mob
HTC ONE
Te "Folders" ja nigde ne vidim  Smile gde si ga našao na go sms ?

Za Gorilla Glass na njihovom sajtu piše Gorilla "Glass is available on these HTC products: Sensation" dok recimo na gsm areni ne piše ništa.

Na Task menadžeru mi piše:

Ukupna memorija 583 MB , iskorišćeno 426 , slobodno 157  nešto mi to malo ...
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Svajpujes u levo i onda kliknes na folders ikonicu, ili da instaliras https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pansi.msg&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5wYW5zaS5tc2ciXQ.. tu imas po defaultu da se pali u tom "klasicnom" pogledu.

Za RAM se ne brini, osim ako ti ne ubija previse aplikacije u pozadini. Ako hoces vise slobodne RAM memorije instaliraj neki AOSP ili CM ROM.
« Poslednja izmena: 06. Maj 2012, 21:02:53 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
mob
HTC ONE
Sredio sam imenik (konačno) i imam oko 100 fotografija dodeljenih za kontakte , uradio sam sinhronizaciju sa guglom ali tih sličica nema kad otvorim imenik u gmailu  Smile   jel to tako ili ???  e još nešto kad bekapujem kontakte na memorijsku karticu dali se bekapuju i te slike kontakata , nisam hteo da sinhhronizujem sa fejsom jer te sličice budu u prilično lošoj rezoluciji , (to sam video kod drugara) .  :|

Edit: zanimljiva stvar se desila , slike koje sam danas dodao uz kontakte vide se u gmailu a stare koje su bile od ranije ne vide se  Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2012, 17:15:45 od zoreli »
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
mob
HTC ONE
Ljudi da li je neko uspeo zalepiti foliju na ekran , meni ne uspeva a nisu uspeli ni u prodavnici gde sam kupio , jednostavno neće da drži folija na onim ovalnim ivicama ekrana a da izrezujem foliju neću to nema šanse izrezati kao u fabrici , da li možda znate gde ima folija da se uzme a da pokriva samo ravan deo ekrana baz ovalnih ivica i tastera?



Ljudi kakav je vama zvuk u slušalici prilikom razgovora ?  primetio sam da je na Nokiji N8 zvuk prilikom razgovora glasniji i dublji   ... na HTCu čujem sagovornika ok ali ipak tebalo bi da je malo glasniji  Smile kako je kod vas ?
« Poslednja izmena: 11. Maj 2012, 00:25:12 od zoreli »
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 11.62
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Ljudi da li je neko uspeo zalepiti foliju na ekran , meni ne uspeva a nisu uspeli ni u prodavnici gde sam kupio , jednostavno neće da drži folija na onim ovalnim ivicama ekrana a da izrezujem foliju neću to nema šanse izrezati kao u fabrici , da li možda znate gde ima folija da se uzme a da pokriva samo ravan deo ekrana baz ovalnih ivica i tastera?

Ja sam zalepio foliju i ona je bila malo kracija da bude samo po ravnim delovima zapocinje od gorni deo tacno preko logo htc i zavrsuje na doljni deo odma ispot tastere
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Da li ste imali problema sa prašinom ispod ekrana, i koliko bi koštalo čišćenje u servisu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Da li 4G verzija ima podrzanu frekvenciju za nasu mrezu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
mob
Nokia N86
Danas je izasao novi update (70ak MB), nemam pojma sta je novo Smiley

@Milanno: Trebalo bi, 4G i obican bi trebalo da su potpuno isti, samo sto 4G ima jednu antenu vise.
« Poslednja izmena: 02. Jul 2012, 13:05:56 od nikola987 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.