Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 49 50 52 53 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Desire  (Pročitano 150909 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
gde mogu da nagem free mape Garmin ili neke druge recite koje su dobre

Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
gde mogu da nagem free mape Garmin ili neke druge recite koje su dobre

Pozdrav


    -free mape za Garmin legalno ne postoje,krekove na ovom sajtu javno ne možeš dobiti...

Svako sledeće pitanje vezano za navigaciju postavi   ovde :

http://forum.burek.com/pregled-symbianwindows-mobilejava-programa-za-gps-navigaciju-t298373.1270.html
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC Bravo
Ipak nisam mogao da izdrzim dugo bez brzine i funkcionalnosti koju pruza Gingerbread, tako da sam, cim sam video da je ispravljen jedini problem koji je za mene bio neprihvatljiv:
Citat
Fixed googles boot-loop issue
(P.S. - ovo je 'ladno bila Google brljotina u izvornom kodu 2.3.3 Smile ), presao na najnoviji Oxygen koji zaista radi bez greske za sada. Smile Cak su developeri izgleda uspeli da rese jos jedan problem koji pogadja dobar deo vlasnika Nexus S i One. Ovu brzinu i nenormalno trajanje baterije treba osetiti. Smile

No, naravno, Teppic's ROM uvek ostaje na memo kartici za svaki slucaj, kao apsolutno pouzdano ali i dosadno resenje za ne-daj-Boze. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Da li je neko radio unroot ovog telefona i vratio ga na stanje kao kad ga je uzeo kod provajdera?
Pocelo je malo da me nervira ovo sto s vremena na vreme na par sekundi nisam dostupan ili mu treba vremena da posalje poruku, pa sam razmisljao da ga vratim na "unroot stanje" i da porazgovaram sa ljudima u Telenoru. Sad trenutno koristim samo WCDMA i mozda mi se samo jednom desilo, dok mi je na GSM-u sporo radio net i desavalo se cesce da zabaguje.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
LG G2
Ipak nisam mogao da izdrzim dugo bez brzine i funkcionalnosti koju pruza Gingerbread, tako da sam, cim sam video da je ispravljen jedini problem koji je za mene bio neprihvatljiv:
Citat
Fixed googles boot-loop issue
(P.S. - ovo je 'ladno bila Google brljotina u izvornom kodu 2.3.3 Smile ), presao na najnoviji Oxygen koji zaista radi bez greske za sada. Smile Cak su developeri izgleda uspeli da rese jos jedan problem koji pogadja dobar deo vlasnika Nexus S i One. Ovu brzinu i nenormalno trajanje baterije treba osetiti. Smile

No, naravno, Teppic's ROM uvek ostaje na memo kartici za svaki slucaj, kao apsolutno pouzdano ali i dosadno resenje za ne-daj-Boze. Smile

meni kad krenem zamenu softvera (oxygen) jednostavnom sistem ne vidi kernel vec samo instalaciju  sistema
znaci li to daa mmoze i bez kernela
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC Bravo
@cvrle_bg, ne znam da li si pre ovog telefona koristio neki smartphone, ali situacija je sledeca: na GSM mrezi normalna je stvar da si ponekad nedostupan ako je u toku prenos podataka (tj. koristis net, bilo aktivno, bilo da je u toku neka pozadinska sinhronizacija), dok 3G naravno ima neke naprednije standarde, ukljucujuci simultani voice + data. Istina, ne mogu da tvrdim da se o tome radi kod tebe, posebno jer si jedini koji se ovde javljao sa tim problemom. Mozda i postoji neki hardverski problem, pa ne bi bilo lose da to i proveris. Racunaj da ce telefon biti u servisu jedno 40-ak dana verovatno.

@yocasylver, ako sam te dobro razumeo, pokusavas da posebno instaliras kernel. Nema potrebe za tim - prilikom instalacije Oxygen-a (kao i kod svakog ROMa), dobijas i prateci kernel. Ja dosad nikad nisam menjao kernel koji ide uz odredjeni ROM.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
@cvrle_bg, ne znam da li si pre ovog telefona koristio neki smartphone, ali situacija je sledeca: na GSM mrezi normalna je stvar da si ponekad nedostupan ako je u toku prenos podataka (tj. koristis net, bilo aktivno, bilo da je u toku neka pozadinska sinhronizacija), dok 3G naravno ima neke naprednije standarde, ukljucujuci simultani voice + data. Istina, ne mogu da tvrdim da se o tome radi kod tebe, posebno jer si jedini koji se ovde javljao sa tim problemom. Mozda i postoji neki hardverski problem, pa ne bi bilo lose da to i proveris. Racunaj da ce telefon biti u servisu jedno 40-ak dana verovatno.

Meni je do skoro bio automatski izbor mreze GSM/WCDMA i tad se to desavalo, evo sad sam nekih nedelju dana na WCDMA i trenutno nemam tih problema. Videcu jos, a pitao sam za unroot, jer me interesuje, ako odlucim da ga nosim u servis, da vratim na fabricko stanje bez root-a, kako ne bih izgubio garanciju.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC Bravo
Ne znam kako se radi unroot jer mi nije trebalo, ali imas na xda fine tutorijale.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Video sam, ima na istom onom sajtu na kom ima i video tutorijal za root-ovanje telefona, ali cisto da pitam, da vidim da li je neko to radio, pa da mi prenese svoja iskustva. Za sada cu ostaviti ovo WCDMA, pa ako on bude pravio problem, nosim tel u Telenor, pa nek ga srede.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 50
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC Desire
Pojavio se novi System upgrade 2.29.405.2.
Juče mi se pojavilo na fonu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 49 50 52 53 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.