Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvatska za pomirenje u vezi sa zločinima u Drugom svetskom ratu  (Pročitano 11717 puta)
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia n80
Citat
pa i u krajini 1990-te bjese oko% 80 90% srba pa ne sjecam da je neko rekao to je njihovo Smile
prije ili poslje protjerivanja Hrvata... Smile

1990 i godine prije 1990 sam imao u mislima
znaci prije Smile
siguran sam da su i slovenci i hrvati kad su dosli u istru protjerali domace
niko nikom ne dozvoli da mu uzme zemlju bez konflikta
Samo u određenim mjestima...a ni blizu famozne granice turskih osvajanja... Smile

istim pravom su se Srbi poslužili kad su došli na područje današnje Srbije...al zar ćemo se vraćat sve do doba kad su amebe plutale?  Smile
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
onda bi samo u odredjenim mjestima u istri imali slovence i hrvate dok ih danas imamo na mozda 95 % teritorije a italijane na 5% Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia n80
onda bi samo u odredjenim mjestima u istri imali slovence i hrvate dok ih danas imamo na mozda 95 % teritorije a italijane na 5% Smile
Man se biologije...nejde te... svi znaju da Hr amebe su milenijima ovdje bile...a i pračovjek je po pećinama šahovnicu riso.... Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
onda bi samo u odredjenim mjestima u istri imali slovence i hrvate dok ih danas imamo na mozda 95 % teritorije a italijane na 5% Smile
Man se biologije...nejde te... svi znaju da Hr amebe su milenijima ovdje bile...a i pračovjek je po pećinama šahovnicu riso.... Smile Smile Smile Smile
Niko ne spori da je nekad postojalo pleme hrvata i hrvatski jezik koji se dosta razlikovao od danasnjeg srpskog kojim pricate.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Niko ne spori da je nekad postojalo pleme hrvata i hrvatski jezik koji se dosta razlikovao od danasnjeg srpskog kojim pricate.

Ma naravno. Kako je vojvoda?
IP sačuvana
social share
Domoljub.
Danke Dojčland.
Obavezno pročitati: "Moj život s Francekom"(Ankica Tuđman)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia n80
onda bi samo u odredjenim mjestima u istri imali slovence i hrvate dok ih danas imamo na mozda 95 % teritorije a italijane na 5% Smile
Man se biologije...nejde te... svi znaju da Hr amebe su milenijima ovdje bile...a i pračovjek je po pećinama šahovnicu riso.... Smile Smile Smile Smile
Niko ne spori da je nekad postojalo pleme hrvata i hrvatski jezik koji se dosta razlikovao od danasnjeg srpskog kojim pricate.
Ako zbog uvjerenja lakše spavaš noću....a onda slobodno i misli dalje...ko sam ja tii san remeti... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
onda bi samo u odredjenim mjestima u istri imali slovence i hrvate dok ih danas imamo na mozda 95 % teritorije a italijane na 5% Smile
Man se biologije...nejde te... svi znaju da Hr amebe su milenijima ovdje bile...a i pračovjek je po pećinama šahovnicu riso.... Smile Smile Smile Smile
Niko ne spori da je nekad postojalo pleme hrvata i hrvatski jezik koji se dosta razlikovao od danasnjeg srpskog kojim pricate.
Ako zbog uvjerenja lakše spavaš noću....a onda slobodno i misli dalje...ko sam ja tii san remeti... Smile Smile Smile
Ma kad ste i Teslu proglaslili hrvatom Smiley verova ili ne i ja sam se istripovao da sam hrvat Smiley
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia n80
onda bi samo u odredjenim mjestima u istri imali slovence i hrvate dok ih danas imamo na mozda 95 % teritorije a italijane na 5% Smile
Man se biologije...nejde te... svi znaju da Hr amebe su milenijima ovdje bile...a i pračovjek je po pećinama šahovnicu riso.... Smile Smile Smile Smile
Niko ne spori da je nekad postojalo pleme hrvata i hrvatski jezik koji se dosta razlikovao od danasnjeg srpskog kojim pricate.
Ako zbog uvjerenja lakše spavaš noću....a onda slobodno i misli dalje...ko sam ja tii san remeti... Smile Smile Smile
Ma kad ste i Teslu proglaslili hrvatom Smiley verova ili ne i ja sam se istripovao da sam hrvat Smiley
Smile
Tesla se rodio u Hrvatskoj, u mjestu Smiljan kod Gospića, u srpskoj obitelji..ćaća mu bješe pravoslavni svećenik.

Neznam kolko će drugi članovi blagonaklono gledat tvoje odricanje srbpstva i prelaženje u hrvatstvo.... Smile Smile
Pošalji molbu i možda dobiješ državljenstvo...ili reci da si politički azilant... Smile Smile
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
onda bi samo u odredjenim mjestima u istri imali slovence i hrvate dok ih danas imamo na mozda 95 % teritorije a italijane na 5% Smile
Man se biologije...nejde te... svi znaju da Hr amebe su milenijima ovdje bile...a i pračovjek je po pećinama šahovnicu riso.... Smile Smile Smile Smile
Niko ne spori da je nekad postojalo pleme hrvata i hrvatski jezik koji se dosta razlikovao od danasnjeg srpskog kojim pricate.
Ako zbog uvjerenja lakše spavaš noću....a onda slobodno i misli dalje...ko sam ja tii san remeti... Smile Smile Smile
Ma kad ste i Teslu proglaslili hrvatom Smiley verova ili ne i ja sam se istripovao da sam hrvat Smiley
Smile
Tesla se rodio u Hrvatskoj, u mjestu Smiljan kod Gospića, u srpskoj obitelji..ćaća mu bješe pravoslavni svećenik.

Neznam kolko će drugi članovi blagonaklono gledat tvoje odricanje srbpstva i prelaženje u hrvatstvo.... Smile Smile
Pošalji molbu i možda dobiješ državljenstvo...ili reci da si politički azilant... Smile Smile
Nije rodjen u hrvatskoj, onda nije ni postojala hrvatska, a rodjen je gde su vecina bili srbi.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia n80
Citat
Nije rodjen u hrvatskoj, onda nije ni postojala hrvatska, a rodjen je gde su vecina bili srbi.
Zanimljivo da se ponosio s svojom srpskom majkom i pazi sad Hrvatskom zemljom...a ono Austrougarska... Smile Smile Smile

Gledaj jedan drugarski savet... Smile Smile....ako zbilja misliš ić po državljanstvo bolje malo ponovi....može ti doć ko ispitno pitanje... Smile Smile Smile



Ova tema u biti nema nikakve veze s onim što stoji u naslovu...pa ako želiš možemo nastavit u birtiji...pod uvjetom da plaćaš pijaču... Smile

 
« Poslednja izmena: 05. Jan 2009, 14:12:43 od mad_max_21 »
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.