Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvatska je loša reklama Evropske unije koja tone u fašizam  (Pročitano 8295 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Blesav si ako nislis da je to odobravano.

Pa i ne.

Blesavi su oni koji su se sa cirka 30 godina zakašnjenja dosetili da se valja integrisati u EU (iako su pomenuti interval koristili za opstrukciju istog procesa) jer ako nije odobreno onda je unija u rasulu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
gdje je losa reklama.. Smile
to je super reklama..
eno kod nas se prima ..tj nije kod nas nego kod ovih ustaskih ulizica dodikovih... Smile

eno ih na rtrs-u ima ih vise nego  rba... Smile

sinoc patrizan igra ..nema prenosa na dodikovom javnom emiteru lazi...rtrs-u... Smile
nego se prenosi rijeka... Smile
mi u srpskoj gledamo hrvatske predstavnike u evropskim takmicenjima.. Smile
jebes srpske predstavnike .. Smile to su cetnici  Smile

kod nas u srpskoj je za dodika hrvatska iznad svega... Smile
dodik kad ujutru ustane pvo zapjeva' lipa nasa'... Smile

eno neki dan je dodikov izdajnicki prohrvatski klan snsd ...podrzao kandidaturu mostara za prestonicu kulture
iako je i banjaluka bila nominovana...ali  banjaluku ko jebe...tu su srbi... Smile
mostar treba podrzati ...oni su bas kulturni... Smile

a da cujes od dodika  da osudi porast ustastva u hrvatskoj ...pretnje...pljuvanje po srbiji..srbima itd..
to nikad neces cuti..
barem niko nije cuo za ovih 21 g posle rata... Smile
sem naravno po nekim  manifestacijama..ali tada mora...

ali dobro..treba ga razumiti..vuce korjene iz hrvatske..pradjed mu je bio hrvat...
a i saradjivao je s njima tokom rata ....msm po pitanju .svercova...
i na koncu distribuise paprike i jabuke na trziste hrvatske... Smile
ustase makljaju dodikove papike i jabuke...a dodik slaze novcanice i smeje se... Smile
to ti ej srbenda da ga nema na planeti  Smile coek pravi  Smile pecednik republike srpske  Smile

cak su digli hampu sto je ivanic zamjenio ambasadore..
mos mislit ...drzno se ivanic...da posalje  hrvata za ambasadora u hrvatsku...a srbina u srbiju.. Smile
ne moze to..treba dodikovac da ide u hrvatsku... Smile
ali srecoim ivanic imao muda ...pa je tu glupu praksu jednom zanavjek prekinuo... Smile

Smile
« Poslednja izmena: 29. Sep 2017, 13:26:30 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083

Španci su nas bombardovali 1999. Njihovi su bombarderi bacili prve bombe na Beograd.
pa?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
prva bomba je pala u kulu...

u bazu jso...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija

Španci su nas bombardovali 1999. Njihovi su bombarderi bacili prve bombe na Beograd.
pa?

pa.... ko im jebe mater ...nek se i oni malo kolju ... Smile


inace spanci su ucestvovali u agresiji ali ako  moze da posluzi kao 'izvlaka' ..i ako me  sjecanje dobro sluzi...
najmanje su bombi prosuli na srpsku republiku i srbiju...

a sto se tice ustasa...da ..spanski dobrovoljci i placenici su ratovali i u hrvatskoj...protiv jna..i protiv vojnika i naroda rsk...

tako da..ko im jebe mater... Smile
« Poslednja izmena: 29. Sep 2017, 14:25:59 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ma svi su ucestvovali u agresiji... tako da ko im svima mater.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Citat
Учите стране језике и бежите главом без обзира, то бих могла поручити деци
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
RTRS: Rijeka im bliža od Beograda

Ljudi moji da li je to moguće? Mnogi su se sinoć sjetili pokojnog Mladena Delića i njegove čuvene rečenice gledajući na nesrpkoj televiziji prenos utakmice Rijeka - Milan u Ligi Evrope, a da istovremeno nije bilo prenosa Partizana i Zvezde!

   

Prosto je nevjerovatno i neshvatljivo da gledaoci u Republici Srpskoj, od kojih najmanje 95% navija za Zvezdu ili Partizan, nije moglo da gleda nastup svojih timova u Evropi jer je RTRS uživo prenosio nastup fudbalera Rijeke u vrijeme dok je igrao Partizan.

I veliku pobjedu Zvezde u Kelnu gledaoci u Srpskoj nisu mogli da gledaju, kao i utakmice reprezentacije Srbije na nedavno završenom Svjetskom prvenstvu u košarci, jer RTRS nije obezbijedio prenos.

Republika Srpske je na koljenima ako je spala da njen tzv. „Javni servis“ koji prenosi utakmice hrvatskih timova a bojkotuje nastup najtrofejnijih srpskih klubova u Evropi.

Do prije samo nekoliko godina nešto slično bi bilo nezamislivo, kao što je nemoguće da hrvatski javni servis prenosi utakmice Vojvodine a da nema prenosa Dinama ili Hajduka.

Kroatizacije Republike Srpske je u toku, što je dio velikog plana i tajnog dogovora Milorada Dodika sa svojim mentorima i nalogodavcima u Zagrebu.

Okupirani RTRS je jedan od glavnih oslonaca procesa tihe kroatizacije Srpske, a kulminacija je dostignuta skandaloznim intervjuom novinara Vladimira Bekića sa Miroslavom Tuđmanom, u kojem se on Srbima podrugljivo smijao u lice tvrdeći da su agresori, zločinci koji su počinili genocid, krivi za rat, razaranje i krvavi raspad Jugoslavije.

Nakon skandala sa bojkotom Zvezde, Partizana i reprezentacije Srbije, dok medijski prostor na ekranima dobija Tuđman, hrvatski sportisti i političari, za očekivati je da građani Republike Srpske masovno prestanu plaćati pretplatu nesrpskoj televiziji zvanoj RTRS sve dok se ona ne oslobodi okova, i ponovo postane istinski i slobodni Javni servis Republike Srpske koji će promovisati srpski a ne hrvatski sport, kulturu, istoriju i tradiciju.

eto kome pogoduje porast proustastva...fasizma itd.... Smile

vise i ne kriju da su vise prohrvati nego srbi... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Oticice i Srpska, bice to Hrvatsko sve, bez oluje ovoga puta.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Svi mi izumiremo. Cekaju se garavi surferi sa dina pa da zemlja opet cuje smeh dece... I lelek mujezina
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.