Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvati opet divljali Srbija opet ćuti!  (Pročitano 11451 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@malaj

Jasno je da se slažemo u osuđivanju huliganstva, jer to nije uobičajeno ponašanje i jer to samo šteti i klubu i državi i odnosu među narodima i drago mi je zbog toga. Vjerojatno shvaćaš zašto ne želim ulaziti u političke rasprave i hvala na razumijevanju.
Moram ovdje spomenuti ono što sam zaboravio u svim ovim pisanjima, a to je pravi sportski duh rukometaša, a onda i svih onih sportaša koji dolaze u Zagreb ili Beograd. Mislim da su se i jedni i drugi ponijeli vrlo profesionalno i fer i kad je bilo najvažnije ostali hladne glave. Inače je odlika sportaša da budu "osjetljiviji" i da zastupaju fer play, bez obzira koliko to ponekad bilo teško, što zbog ponosa, što zbog okoline. Mislim da su oni u ovoj priči bili potpuno zanemareni i zato trebamo početi odbacivati sve ono što je zasjenilo sportsko nadmetanje i reći: svaka čast sportašima.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Kasno se ukljucujem na ovu temu, ali vidim da ste podosta odmakli od prave teme pa cu ja dati jedan kratak komentar na temu o divljanju navijaca. Malo sam citao vase postove ne sve ,ali vecinu. Smatram da nista ne moze opravdati huliganstvo BBB u na rukometnoj u takmici. Isto tako nista ne moze opravdati kada Srpski navijaci divljaju kada Hrvtaski timovi gostuju u Srbiji. Za ispad BBB iskljucivo su odgovorni organizatori i policija. Nekada je ne m guce zaustaviti razjarenu masu, ali uvek se moze organizovati tako da se sve prodje sa minimialnim ekscesima. Iznenadilo me je tvoja tvrdnja koni da su novinari trebali doci sa drugim tablicama. To je besmisleno pogotovo jer Hrvtaska gazi velikim koracima ka clanstvu u EU i mora pokazati da je demokratska drzava. Tvdenje malaja kao Banjalucanin mogu ti potvrditi kako je bio obezbedjen dolazak Pape, iako su mnogi pretopstavljali i bili ubedjeni da nece doci jer se nebi moglo organizovati obezbedjenje jer bi bilo suvise rizicno. No sve je proslo tako glatko i profesionalno bez ijednog ekscesa. Dakle samo su organizatori odgovorni i policija i niko vise!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@costa
Već sam napisao da ne volim ne odgovoriti, pa ću ukratko samo ponoviti ono što sam već napisao. Jasno je da ne podržavam huliganstvo i događaje prije utkmice i rekao sam da je policija zakazala, a iznio sam ono što bih ja učinio. Sigurno na utakmicu u Beograd ne bih išao sa Zg tablicama. Možete mi govoriti da je to predrasuda, ali zašto bih izazivao nekoga, jer netko taj čin može doživjeti kao izazivanje i provokaciju. Ne svi, ali nekolicina, a kako nekolicina može biti gora od svih i poslijedice mogu biti gore. To je samo moje mišljenje: bolje spriječiti nego liječiti.
Osiguranje utakmice i dolaska državnika, konkretno pape, slično je samo u riječi osiguranje, a po svim karakteristikama nije ni slično, a kamoli isto. Ali razumijem zašto ste izvukli tu analogiju i rekao sam na početku da je policija zakazala.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.