Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:41:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hp pavilion dv9000 problem  (Pročitano 10256 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.133
moze li neko da kaze sta bi sa ovim laptop-om . . . . . . . . meni se desio isti problem. . . znam da je tema stara ali ako procitate odgovorite obavezno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia c6
precesljaj temu negde sam pisao za slican problem bilo je par resenja u samoj hp podrsci i na youtube ali ne znam da li je pomoglo jer se clan koji je imao problem nije javio evo nasao sam ipak je bio u pitanju acer
ali mozda vam pomogne
http://www.youtube.com/watch?v=iHkGkw9EE8c
e da vec je pisano problem je sa losom serijom integrisanih cipova grafike cela serija je imala iste probleme
evo i resenja na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=bnkQNmKauEc
« Poslednja izmena: 15. Mar 2011, 19:31:17 od geolog3 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Ne mogu da se slozim da je HP los.Jednostavno ta serija je losa........Ima par serija koja se vrti sa istim problemom a ovaj model je jedan od tih......Koliko se secam na tom modelu je ploca bagovita i grafika.Jbg svakom proizvodjacu se desi bug.Mada HP je poceo mnogo da sere u poslednje vreme sa nekim modelima ali jbg i dalje imaju vrhunske serije lapova.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
hp je dobar ali mora da se sredi hladjenje i to odmah po uzimanju laptopa inace ode sve u .. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson k800i
vec sam pisao o ovom modelu Smiley hladjenje ne da mu je slabo nego nema hladjenje...tjs hladjenje ne dodiruje grafiku uopste koje nastavlja do procesora.. imas negde sam vec postavio koje ti je jedino resenje za to.
http://www.youtube.com/watch?v=bnkQNmKauEc
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
meni nije potreban tutorijal ... neam laptop i ako nekad budem uzimao uzecu i 3x skuplji samo ne HP ..prvo kad uzimas laptop .. GOOGLE i trazi po modelu dali je dobar i da li dobro hladi i trece i najvaznije .. kako se rasklapa Smiley posle samo odes i kupis taj model i uzivas Smiley
« Poslednja izmena: 16. Mar 2011, 17:22:05 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
meni nije potreban tutorijal ... neam laptop i ako nekad budem uzimao uzecu i 3x skuplji samo ne HP ..prvo kad uzimas laptop .. GOOGLE i trazi po modelu dali je dobar i da li dobro hladi i trece i najvaznije .. kako se rasklapa Smiley posle samo odes i kupis taj model i uzivas Smiley


Slazem se  Smile Smile Istina 100%.S time da je ovo i jedan veliki minus za HP jer ovaj laptop uopste nije lomina.Sta vise spada u dosta dobre modele po hardveru i izradi.Mislim normalno ima skuplji ali opet nije neka lomina za 30 000 din pa da razumes da crkava ploca.Btw kod HP-a treba debelo paziti.Dosta su se pokvarili i imaju lose hladjenje i nekvalitetne ploce.Treba kod HP-a naci model koji ne pravi sr...
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
ma hp je "marka" ...dok recimo lenovo ili neko drugi prave dobre modele .. ali to je LENOVO ... nije HP...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia c6
meni nije potreban tutorijal ... neam laptop i ako nekad budem uzimao uzecu i 3x skuplji samo ne HP ..prvo kad uzimas laptop .. GOOGLE i trazi po modelu dali je dobar i da li dobro hladi i trece i najvaznije .. kako se rasklapa Smiley posle samo odes i kupis taj model i uzivas Smiley
Apsolutno Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:41:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.