Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:34:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HP laptop problem  (Pročitano 3373 puta)
02. Jan 2010, 15:22:45
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Imam problem sa svojim laptopom, HP Pavilion v6. Model na slici


Naime, odjednom mi je zakazala funkcija da preklapanjem ekrana kompjuter automatski ide u sleep mode. Cak nemogu da ga posaljem u sleep ni tipkom F5 ili iz Start menija, znaci jednostavno mi ne funkcionise taj sleep, monitor se zatamni kao sto bi i trebao, ali sve drugo normalno nastavlja sa radom (CD drive, ventilator itd.), i nemoguce ga je vise povratiti iz tog stanja (a prije se vracao automatski dizanjem ekrana ili pritiskom na bilo koju tipku na tastaturi), vec je jedini spas restart Smile Moze li mi iko pomoci?? OS je Vista Home Premirum  Smile Smile Smile radio sam update svega moguceg ali nista ne pomaze
Hvala Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 
skeniraj sa nekim AV-om, racunar, i uradi repair registry-ja
« Poslednja izmena: 02. Jan 2010, 16:19:30 od zamlata »
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Virus nije garant, jer imam sve moguce zastite, licencirane i sa najsvjezijim update-ima, a i nisam bas bio na mjestima gdje sam ga mogao pokupiti. Probacu ovo sa registry-em Smile Inace sve funkcionise kako treba, ali me jako nervira ovaj problem sa sleep-om Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
nisu ti dobri drajveri za grafiku...

skini sa oficijelnog sajta, najnoviji update drajvera i software za vistu... Wink

ako je pre radilo lepo... to samo znaci da si reinstalirao sistem... i nisi ubacio dobre drajvere...  Smile

da ne filozofiram previse, posle formata, i ubacivanja viste ponovo, nisu dobri drajveri za graficku, ili sam software nije dobro podesen, ili je nesto petljano oko sleep moda, u power options...  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Nije reinstaliran sistem, otkako sam napavio PC taj mi je dosao i priije je sve normalno funkcionisalo, a sad ne Smile Evo upravo skidam neki update za grafiku, pa cemo vidjeti na sta ce izaci. Mada bih ja najradije obrisao ovo smece od Viste i instalirao sebi XP, ali sta je tu je Smile Smile Vista je nesto najgore sto je izaslo iz Microsofta, skoro svaki dan rade update pod 40-50 MB, a opet im uvijek nesto ne radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia C5-00
vista je toliko losa, da je prosto preskocena, i prelazi se na win 7, vista je najveci promasaj u istoriji operativnih sistema, mada Milenium nije daleko od nje, al to nije tema ... Wink

ipak ti je vista skinula neki update, koji nije stabilan, ili tako nesto, ako nisi sma petljao nista, probaj druge drajvere, procackaj malo opcije od software za grafiku, i uvek drajveri prozivodjaca, verzija za tvoj operativni sistem, nikad drajveri koje windows sam prepozna, mada mislim da je win-u 7 to lepo reseno, samo sto jos nemaju svi proizvodjaci za sve modele drajvere za 7... Wink
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Rijesio sam problem... Uradio sam System restore i "vratio vrijeme" prije nekog autmatskog update-a koji je napravljen prije 4-5 dana, a sadrzavao je neke sistemske update-ove. Sad kad radim bez tih update-ova, sve savrseno normalno funkcionise, cak mi i sam PC mnogo brze radi nego do prije par dana.
Vista=smece
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia C5-00
Rijesio sam problem... Uradio sam System restore i "vratio vrijeme" prije nekog autmatskog update-a koji je napravljen prije 4-5 dana, a sadrzavao je neke sistemske update-ove. Sad kad radim bez tih update-ova, sve savrseno normalno funkcionise, cak mi i sam PC mnogo brze radi nego do prije par dana.
Vista=smece

znao sam da ces to uraditi... e vidis, zbog ovakvih stvari, ja na windowsu nikad ne koristim update... pa nek kazu neki da nisam u pravu... nek bude da nisam... ja znam da mog win-u nista ne fali.. bez update... mada najbolje je birati sta ces instalirati od update-a, i instalirati samo security update... tako bih ja radio Wink
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Ja sam inace iskljucio automatic update, posto mi je pravio porpilicno veliki promet interneta (znalo se skidati i po 100 MB u jednom danu, pored prometa koji ja napravim surfajuci), ali eto izgleda da ga je nekako provukao ovaj put. Al nece vise sigurno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zdravo svima! kupio sam pre nedelju dana laptop HP PAVILION DV6-1250SP  i sve je bilo OK medjutim juce komp je bio ukljucen preko punjaca u struju,i u medjuvremenu nestade struja,i posle toga kad sam ukljucio komp u MY COMPUTER nema particije BECKUP prosto je nestala na kompu imam vistu instaliranu,i hteo sam da podelim particiju preko partition magica i nece pise kao da nema mesta na HD a na kompu nema uopste nista instalirano.sa kompom sam dobio jedan cd ali kad ga otvorim sve neki nepoznati fajlovi,sa kompom nisam dobio cd vistu.
molim za pomoc gde na nadjem tu BECkUP particiju?
kako da podelim hard disk posto nemam veze sa vistom do sad sam koristio XP?
i kako instalirati vistu kad mi nisu dali cd sa vistom?
sta ima na tom cd-u koji je doso s njim a na njemu sve neki nepoznati fajlovi?
HVALA SVIMA UNAPRED NA POMOCI !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:34:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.