Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:46:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hp Compaq q610-nesto je crklo  (Pročitano 2962 puta)
22. Nov 2010, 18:20:35
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Prije 2-3 dana slusam mjuzu na lap topu(prikovcan na mini liniju).Odjednom pokazuje da je baterija prazna(i bila je prazna),ja ubacam punjac i nastavljam 5 minuta kasnije lap top se ugasi.Ja pogledaj i vidim da se lap top ne puni,probam na drugi lap top ,nece....Uzmem drugi punjac,sa njim radi normalno.POnesem punjac u servis(posto je lap top pod garanciju) i oni mi daju punjac iz servisa dok im ne stigne novi.ALi sada lap top ne pokazuje obavestenje da je baterija prazna...Ako pokazuje da ima manje od 50% baterije ,lap top se automatski gasi i moram da ubacim punjac.Sad mu baterija traje jedno pola sata umjesto nekih 3 Smile

E sad sumljam na bateriju Smile  Ili je mozda to tog punjaca iz servisa?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
A kada izvadis bateriju i ukljucis punjac kako se ponasa?
« Poslednja izmena: 22. Nov 2010, 18:45:31 od geolog3 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
HTC Desire
Pa da li je to isti punjac, mozda je slabiji, pa mu treba vise vremena da napuni bateriju.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Problem je u tome sto se baterija napuni za 20 min,na laptopu svijetli zelena lampica koja pokazuje da je pun...Ja sam ga ostavio citavu noc da se puni,ujtro je baterija dosla do 50% za 10 min i lap top se ugasio(a pokazuje da ima 50% pune baterije u windowsu).Kad krenem da ga upalim svitska zuta lampica koja detektuje da je baterija prazna.Onda ga stavim na punjac i on se "napuni za 20 min" i ista prica Smile Smile Punjac iz servisa je isti,samo je izgreban pa zato cekaju novi da im stigne.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
Koliko je star laptop? nekada ili stalno ljudi  drze laptop na punjacu sa baterijom koja je na njemu ako ga koriste za kucnu upotrebu a laptop za to bas i nije predvidjen i zbog dodatnog zagrevanja baterija mnogo brze izgubi performanse zato sam te pitao  kako se ponasa  kada je samo na punjacu da li ima probleme da otklonis i to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Koliko je star laptop? nekada ili stalno ljudi  drze laptop na punjacu sa baterijom koja je na njemu ako ga koriste za kucnu upotrebu a laptop za to bas i nije predvidjen i zbog dodatnog zagrevanja baterija mnogo brze izgubi performanse zato sam te pitao  kako se ponasa  kada je samo na punjacu da li ima probleme da otklonis i to
Lap top nema jos 5 mjeseci,ne drzim ga stalno na punjac...dok je na punjacu radi dobro Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
znaci da je baterija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
znaci da je baterija
Da ga nosim?Pitanje je hoce li imati bateriju da mi daju? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia E71
Otisla ti baterija, ja sam imao slican problem doduse moj lap top je bio mnogo stariji ali je imao iste simptome.Pa ako je jos uvek pod garancijom moraju da ti daju novu bateriju jer to ipak hardverski kvar.
« Poslednja izmena: 23. Nov 2010, 13:58:22 od spaled »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
ok Smile  A sad bas vidim kako su kvalitetni ovi laptopovi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:46:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.