Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:23:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hosting vase misljenje  (Pročitano 15825 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Nije interesantno slusati vas kako lupate gluposti... do neke granice moze da bude zabavno, od neke granice je prosto mucno
Citat
Normalno da smo agresivni i nekulturni prema nekome ko prvi nekulturno izjavljuje da zna sajt koji je hostovan kod nas i koji loše radi a neće da kaže o kom se sajtu radi "iz principa"...
Vi apsolutno nikada nemate prava da budete nekulturni, drski i agresivni prema potencijalnoj musteriji... tako nesto moze samo dete od 15 godina koje je kupilo server i hoce da prodaje hostinge da izjavi.

To nije naša potencijalna mušterija, jer ne bi gazio po nama i našem radu i trudu i izgovarajući neke neosnovane optužbe da jeste.
A neznam ko je ovde klinac od 20 godina koji ima svoj forum i misli da sve zna, u našem timu je najmlađi čovek 5 godina stariji od vas. Trebali bi ste malo da preispitate prvo svoje ponašanje...

Citat
Citat
Da ste probali naš hosting ne bi ste tako govorili, već bi ste nas preporučivali svima kao što naši klijenti često i rade, ali nije ni bitno.
Ono nije hosting.. ono je parodija na hosting pakete Smiley

Zašto ste onda vi sami na početku ove teme predložili Loopia hosting koji ima pakete od 5 i 10 GB, mi imamo pakete od 2 do 30 GB a tvrdite da mi imamo malo bandwitha a preporučujete hosting koji ima 3 puta manje po većoj ceni, tako da ovde sami sebi skačete u usta... No comment...


Mislim da je suludo da se ova rasprava dalje nastavlja.


Pozdrav,
Dream Hosting

IP sačuvana
social share
[Zabranjeno je reklamiranje u potpisu]
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
To nije naša potencijalna mušterija, jer ne bi gazio po nama i našem radu i trudu i izgovarajući neke neosnovane optužbe da jeste.
To je covek koji je postavio link do vas, koji je bio zainteresovan za vase usluge sve dok nije imao uvida u to sto radite i kako se ponasate.

Citat
A neznam ko je ovde klinac od 20 godina koji ima svoj forum i misli da sve zna, u našem timu je najmlađi čovek 5 godina stariji od vas. Trebali bi ste malo da preispitate prvo svoje ponašanje...
Da vidimo.. ja znam da radim svoj posao.. sa svoje 2 ruke i 10 prstiju sam napravio nesto sto vas 20 da se skupi sa svim doktoratima i magistratima ne bi mogli ni da zamislite a kamoli da izvedete...
Ja koji ne lupam gluposti kad pisem za razliku od vas i ekipe koja izjavi:
Citat
10 GB je na primer više nego dovoljno za jedan ogroman interaktivan sajt
Citat
to naravno zavisi o kakvom se sajtu radi, naravno da nije dovoljno za ogroman forum ili portal
Ja znam koliko znam, i sa time koliko znam napravio sam jebeno mnogo Smiley a to sta i koliko vi znate dovoljno demonstrirate.. i to sta ste napravili Smiley

Citat
Zašto ste onda vi sami na početku ove teme predložili Loopia hosting koji ima pakete od 5 i 10 GB, mi imamo pakete od 2 do 30 GB
Loopia je daleko profesionalnija od vas u svakom smislu, a to koliko nudi uz koji paket je mnogo korektnije od onoga sto vi nudite. Odnos 200mb i 10 gb je mnogo realniji za onu cenu kostanja od toga da vi dajete prostora koliko volis ali ne i nacin da se taj prostor iskoristi za bilo sta drugo sem backupa eventualno. Loopia ne naplacuje 100 din besplatnu registraciju .co.yu domena, imaju besprekoran rezime i support i ne idu po drugim forumim ai pricaju gluposti.

Citat
preporučujete hosting koji ima 3 puta manje po većoj ceni, tako da ovde sami sebi skačete u usta... No comment...
Hm... 200/10 u odnosu na 1000/30 ... to je tri puta i u ceni i u ponudi, samo malo vise prostora ima sto je naravno kao sto vec rekoh notorna glupost.

Citat
Mislim da je suludo da se ova rasprava dalje nastavlja.
Mislim da je bilo suludo sto ste od pocetka ulazili u ovo kad sami sebi uskacete u usta.
I ne nazivajte one koji su iznad vas klincima, narocito ako su sem po poziciji i po mnogim drugim merilima iznad vas.. malo je nedolicno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2
Ja iako ima svoje hosting servere ima sajt hostovan na Dream Hosting serverima. Pored svega toga, ja ih samo mogu pohvaliti
za stabilan server i odlicnu tehnicku podrsku. Mozda su paketi mali ili slicno u poredjenju sa cenom moje ili bilo koje druge usluge
mislim da nije potrebno osudjivati necije usluge. Iskreno nemam nista sa njima osim sto sam korisnik usluga doticnih i ja sam stvarno
zadovoljan uslugama. Ovde govorim o kvalitetu usluge ne o cenama ili ponudi. Hvala na razumevanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma ok je sve to, bio sam ja, pregledao, pregledao 10ak domena koji su tu hostovani, sve je to ok, al ti sajtovi kad se sve skupi nemaju 1/5 poseta koje recimo ima ovaj.. server pod takvim opterecenjem kakvo to pravi moze da bude nestabilan samo ako ga nepismen covek odrzava..
Nek nude oni kakvu god zele uslugu, i nek to kupuje ko misli da mu treba, ali ovakve rasprave i ubedjivanje da je bas to to sto nekom treba kad je vise nego jasno da nije... to zvuci malo bedno..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
@SerbianFighter

Kod nas je paket sa 5 GB protoka uz koji se dobijaju i 2 x statistika i 3 x MySQL baze 1.950 dinara sa uračunatim porezom

Kod Loopie je paket sa 5 GB protoka 2.676 dinara sa uračunatim porezom + 2 x statistika (2 x 500 din) + 3 x MySQL baza (3 x 500 din) = 5.176 din dobijete skoro isto kao i kod nas za samo 3 puta više para.

Kod nas je paket sa 15 GB protoka uz koji se dobijaju i 3 x statistika i 10 x MySQL baza 4.850 dinara sa uračunatim porezom

Kod Loopie je paket sa 10 GB protoka uz koji se dobija 1 x statistika i 1 x MySQL baza 5097 dinara sa uračunatim porezom što bi opet bilo + 2 x statistika (2 x 500 din) + 9 x MySQL (9 x 500) = 10.097 dinara naravno to je i dalje sa 5 GB protoka manje nego kod nas.


Tako da je opet sve što ste izjavili nažalost pogrešno.

IP sačuvana
social share
[Zabranjeno je reklamiranje u potpisu]
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Problem je samo sto u realnom zivotu to ne funkcionise tako kako ste vi zamislili, ljudi kupuju ono sto ima treba a ne ono sto vi kazete da im treba.
E vidite, zato Loopia ima (samo sto se .yu domena tice) 591 hostovan, na prema 8 vasih, sto je oko 74 puta vise, a i ona i vi ste od relativno skoro tu.
Ok, imaju oni jacu reklamu, ne ponasaju se ovako kako se vi ponasate sa ovim besmislenim raspravljanjem po forumima na kojima vas neko spomene, tu su malo duze i sve je to ok... ali to svejedno ne znaci da mozete opravdati razliku od 74x.
Znam im preko 20 korisnika i svi su prezadovoljni onime sto su platili, ne kaju se ni sekunde.. vi sve skupa ni nemate 20 korsnika...
Oni daju jednu statistiku, vi dajete tri.. zasto?! Cemu to? Cemu to sluzi uopste u tri varijante? Samo bespotrebno opterecuje server kad prezvakava log.
Dajete 9 mysql baza.. sta ce to nekome? Samo mi objasnite.. i kako on to moze da potrosi kad sta god da instalira ne moze da dovede bog zna kakvu posetu jer ce vam probiti bandwith.
To je isto kao kad na sajmu automobila za okvirno slicne pare mozete da kupite Floridu sa Klimomi gomilom gluposti i Polo bez ikakve dodatne opreme.. Lud covek moze da izabere Floridu... sreca po vas takvih je ovde jos uvek dovoljno.
Dakle, cene se ne gledaju tako kako ih vi gledate, cene se gledaju po onome sto nekome treba, a to nisu 3 statistike i 9 mysql baza, to moze eventualno da bude po jedno od tih sa opcijom da se dokupi jos jedna baza ako nekome treba.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8

Ja neznam da li vi stvarno toliko ne shvatate da niste u pravu ili u čemu je problem.

Oni daju neograničen broj domena u paketima što je stvarno smešno i nerealno, ali kod nas možete sa paketom od 15 GB protoka hostovati 3 domena i za sva 3 imati statistiku dok kod njih možete hostovati "neograničeno" domena a dobijate samo jednu statistiku i jednu bazu a kod manjeg paketa od 5 GB ne dobijate ni jednu statistiku ni bazu, dok kod nas možete hostovati na takvom paketu 2 domena i imati statistiku za oba domena i dobijate i još 3 baze.

Takođe opet sve ostalo pričate napamet ali ćemo vam i to pojasniti. Mi postojimo manje od 4 meseca dok oni postoje više od 2 godine, uz to trenutno imamo 142 korisnika tj. ukupno 165 domena.

U svakom vašem postu ste rekli sve protiv nas i potpuno napamet, tako da vas poslednji put molimo da ne govorite napamet kada neznate i niste u pravu. Hvala.

IP sačuvana
social share
[Zabranjeno je reklamiranje u potpisu]
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Takođe opet sve ostalo pričate napamet ali ćemo vam i to pojasniti. Mi postojimo manje od 4 meseca dok oni postoje više od 2 godine, uz to trenutno imamo 142 korisnika tj. ukupno 165 domena.
Ok, objavite ih. Vrlo jasno preko statstike .yu domena moze se doci do brojke 8 kod vas i brojke 591 kod njih.
Isto tako, sve bude jasno cim neko otvori vas forum i zapita se gde su te stotine korisnika kad tu ima svega nekoliko postova i clanova.
Nigde ne stoji da necete objaviti adrese sajtova koje hostujete, necete objaviti licne podatke, a to sa imenom sajta nema nikakve veze.
Simple statistics yu domena: (edu.yu , co.yu, org.yu, etc)
Dunex: 37
Loopia: 591
Verat: 6114
Sezampro: 1158
Beotel: 1468
Hosting.co.yu : 87
Dream-hosting: 8
Hostingmania: 23
etc.


Citat
Oni daju neograničen broj domena u paketima što je stvarno smešno i nerealno, ali kod nas možete sa paketom od 15 GB protoka hostovati 3 domena i za sva 3 imati statistiku dok kod njih možete hostovati "neograničeno" domena a dobijate samo jednu statistiku i jednu bazu a kod manjeg paketa od 5 GB ne dobijate ni jednu statistiku ni bazu, dok kod nas možete hostovati na takvom paketu 2 domena i imati statistiku za oba domena i dobijate i još 3 baze.
I dalje mi nije jasno kakva to tri sajta mogu da budu a da ne potrose ono sto nudite kao bandwith.

Citat
U svakom vašem postu ste rekli sve protiv nas i potpuno napamet, tako da vas poslednji put molimo da ne govorite napamet kada neznate i niste u pravu. Hvala.
Sve sto ste vi rekli u prilog vasoj ponudi je jeftina demagogija.
Toliko, a posto ja nemam vremena za ovakve gluposti, a korisnik koji je trazio savet, dobio je sta mu treba i od vas i od ostalih, temu zakljucavam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
mob
Apple iPhone 4
Ovaj sajt se hostuje na jednom od DuNeX Web Hosting servera i pogledajte statistiku za jedan mesec:

http://www.mandrake3d.com/webalizer/web/usage_200504.html

Lepo se vidi da je sajt potrosio oko 120Gb transfera u tom mesecu. Korisnik je Profi Hosting paketa koji dozvoljava 150Gb mesecno. Zajedno sa .com domenom na godinu dana paket kosta 59EUR.

Ajmo sad ovako, govorim za dream-hosting i najveci paket od 30Gb protoga mesecno.

1 GB dodatnog mesečnog protoka: 79 din / mesečno

Znaci, da je taj korisnik kod vas kupio taj hosting i platio 10.500 din i 950 din za domen, sto je ukupno 11450 din.
Razliku u protoku u toku tog meseca platio bi 7110 dinara.
Da u ostalim mesecima nema preko 30Gb transfera, njemu bi taj paket za tu godinu izasao 18560 din.

Na DuNeX-u je platio 59 EUR = 4950 din. i svakog meseca moze da prevuce 150Gb, a placa skoro 4 puta manje.

Mozete da nam zamerite sto ne dajemo vise prostora ali za svaki nas hosting paket imamo backup za poslenjih 5 dana, tako da za paket od 300Mb, nama je potrebno 1800Mb prostora, a ne znamo sta vi radite po pitanju backup-a podataka u slucaju da otkaze hard disk i da morate poceti sve od nule.
« Poslednja izmena: 11. Avg 2005, 06:54:51 od NenadS »
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:23:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.