Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:27:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hosting vase misljenje  (Pročitano 15827 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8

Hmm.2Gb do 30 Gb protoka nije stvarno za profesionalnu upotrebu za bilo kakav interaktivan sajt.Naravno na to mislim ne tipa sajta 20 Jpg slika ,O nama ,Reklama , i gde smo....ti sajtovi zavrasavaju kako inace zavrsavaju.Drugo oni se refresuju mozda svakih 2 nedelje itd da ne davim.Poenta je da sve vise domacih provajder bez ljutnje ukljucujuci i vas daje mizerne pakete za kolicinu novca sa kojom mozete da kupite daleko bolji paket i od vaseg najaceg za manju svotu novca.Sticajem okolnosti nasao sam server od 250.00 GB/Mesecno 3GB Mesta na hardu Kao i mySql.PhP itd itd i za to je cena 106E, odnosno 8000 i kusur dinara.
Ono sto zelim da kazem da je vreme da domaci provajderi krenu u korak sa svetom.Posto ja radim na BK televiziji imam malo privilegija na Eunetu , e sad ukljucujuci i sve te moje takozvane privilegije popuste itd cene su i njima astronomske.Niko ne trazi da se bude jeftin kao Verat , jer znamo kako on radi,vec prosto krenite ljudima da nudite prave stvari.Konkretno ja sam prvo video vasu ponudu i postavio sam na vise foruma misljenje drugih ljudi.Svi su se slozili oko jednog .....mali protok.

Ok, očigledno potpuno naznanje sa vaše strane. 10 GB je na primer više nego dovoljno za jedan ogroman interaktivan sajt, a 20 ili 30 GB za 2 ili 3 ogromna komercijalna sajta bez problema.

Citat: Herros
Drugo sto sam primetio to je jedan forum koji se hostuje kod vas sad necu da ga reklamiram.On radi tom brzinom da mogu komotno da se vratim na 56K i opet da cekam da se odradi SQL upit po 5 minuta itd.Znaci pravite gresku kao i neki vec dobro poznati provajderi.

To je prostim jezikom rečeno, laž, ili ste pomešali forum o kome pričate jer je to nemoguće, mi čak imamo i forume na engleskom na koje pristupaju 90 % stranci sa veoma dobrim internet linkovima i sve im radi maksimalnom brzinom, čak smo dobili i pohvale sa strane naših klijenata. Svaki naš server je povezan 100 MB linkom na internet i radi se o Intel Xeon ili Opteron serverima.

Citat: Herros
Prosto i jednostavno dolazimo do jednog zakljucka ,vi ne mozete izdavati zaseban server sa protokom od 300Gb itd itd za 200 E mesecno ovde jer su i nasi ljudi krenuli da se okrecu inostransvu.Kao sto sam vec rekao ,vecina mojih prijatelja koji su bili na nekim domacim serverima odavno su presli na strane ,vi gubite posao , a mi ipak dobijamo uslugu na kraju koju zelimo.Ja bih rado ulozio svoj novac kod nasih provajdera ,ali sta vredi kad ili derete ili ne radite kako treba.
Naravno nemojte ovo da shvatite licno , jer da je i Beotel,Sezam ili bilo ko drugi postovao ovde ja bih mu ovo rekao.

Prosto i jednostavno dolazimo do zaključka da vi pričate napamet.

Probajte naše usluge pa onda pričajte, svi naši klijenti su veoma zadovoljni našom uslugom.

IP sačuvana
social share
[Zabranjeno je reklamiranje u potpisu]
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Ok ocigledno ste vi to shvatili licno.Druga stvar to nije LAZ , jer ja ne lazem.
Citat
Ok, očigledno potpuno naznanje sa vaše strane. 10 GB je na primer više nego dovoljno za jedan ogroman interaktivan sajt, a 20 ili 30 GB za 2 ili 3 ogromna komercijalna sajta bez problema.

Zavisi koliko kome treba.Zasto je to ne znanje ako sam dobio vise ,a platio manje to je za mene bolje.......ili to nije vazno?

Citat
To je prostim jezikom rečeno, laž, ili ste pomešali forum o kome pričate jer je to nemoguće, mi čak imamo i forume na engleskom na koje pristupaju 90 % stranci sa veoma dobrim internet linkovima i sve im radi maksimalnom brzinom, čak smo dobili i pohvale sa strane naših klijenata. Svaki naš server je povezan 100 MB linkom na internet i radi se o Intel Xeon ili Opteron serverima.

To je prostim recima vasa reklama koja izlazi iz vasih usta ....molim dajte link da vidim ko vas to toliko hvali?

Citat
Prosto i jednostavno dolazimo do zaključka da vi pričate napamet.

Probajte naše usluge pa onda pričajte, svi naši klijenti su veoma zadovoljni našom uslugom.

Nista to nije napamet to je gorko iskustvo.Koliko vidim ni vi nemate kontakt telefone ,adresu itd.Profesionalizam vam je ravan nuli.
Evo gde sam morao da pitam za kontakt
http://forum.dream-hosting.org/viewforum.php?f=3&sid=3905486586886998d86e95325c70330e





IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Ok ocigledno ste vi to shvatili licno.Druga stvar to nije LAZ , jer ja ne lazem.

Zavisi koliko kome treba.Zasto je to ne znanje ako sam dobio vise ,a platio manje to je za mene bolje.......ili to nije vazno?

Naravno da je važno, ali je važno da cena bude realna, jer ako nije kada se budete opekli sa tim strancima, neznam na kojoj ćete planeti onda da tražite hosting. Inače mogu vam dati i link za hosting koji ima 600 GB mesečno za još manje para ako vam je to samo važno. Neznanje sa vaše strane je što ćete videti kada taj server bude postao preopterećen a vi u panici tražili novi hosting na drugoj planeti... tada ćete shvatiti da ipak niste bili u pravu i da prevaranti nisu samo u našoj zemlji. A mi se trudimo da to popravimo u našoj zemlji.

Citat
To je prostim recima vasa reklama koja izlazi iz vasih usta ....molim dajte link da vidim ko vas to toliko hvali?

Naravno da nećemo dati linkove sajtova naših klijenata jer se to kosi sa našim pravilima o privatnosti naših klijenata.
A mogli bi ste vi da date link tog foruma za koji kažete da znate da je hostovan kod nas pa da utvrdimo o čemu se radi i ko govori neistinu.

Citat
Nista to nije napamet to je gorko iskustvo.Koliko vidim ni vi nemate kontakt telefone ,adresu itd.Profesionalizam vam je ravan nuli.
Evo gde sam morao da pitam za kontakt
http://forum.dream-hosting.org/viewforum.php?f=3&sid=3905486586886998d86e95325c70330e

To je iz razloga što bi telefonska podrška u ovom trenutku morala da poskupi naše usluge što nikako ne želimo. Mi i ovako putem support deska pružamo trenutno bolju podršku od mnogih drugih hosting provajdera koji imaju telefone ili mobilne telefone na koje se obično ne javljaju.

P.S. Vaše pitanje smo obrisali sa našeg foruma jer smo vam odgovorili ovde.

IP sačuvana
social share
[Zabranjeno je reklamiranje u potpisu]
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ok, očigledno potpuno naznanje sa vaše strane. 10 GB je na primer više nego dovoljno za jedan ogroman interaktivan sajt, a 20 ili 30 GB za 2 ili 3 ogromna komercijalna sajta bez problema
Sve, sve, ali ovo je zaista notorna glupost.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Apsolutno nemam komentar vise u vezi vaseg servera,znanja,iskustva itd.
Vidim koliko znate i sta znate ,ali ok.Ako ima jos neko neki pravi predlog ili link neka postavi ,a ako ne SF zamolio bih te da obrises kompletan post.

Pozdrav!!
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Citat
Ok, očigledno potpuno naznanje sa vaše strane. 10 GB je na primer više nego dovoljno za jedan ogroman interaktivan sajt, a 20 ili 30 GB za 2 ili 3 ogromna komercijalna sajta bez problema
Sve, sve, ali ovo je zaista notorna glupost.

Pa kao sto sam rekao u prethodnim postovima, to naravno zavisi o kakvom se sajtu radi, naravno da nije dovoljno za ogroman forum ili portal, ali za 90 % komercijalnih sajtova je itekako dovoljno.

@Herros
Mogu samo da zakljucim da ipak lazete koliko god bilo prosto to reci to je ipak cinjenica, sve sto ste izjavili je iz neke balkanske zavisti a i dalje niste rekli o kom je forumu rec koji je navodno hostovan kod nas a navodno lose radi...

IP sačuvana
social share
[Zabranjeno je reklamiranje u potpisu]
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne, to ne zavisi o kakvom se sajtu radi, kakav god da je u pitanju ta izjava je notorna glupost.
Kao i ovaj komentar koji samo potvrdjuje ono sto smo malopre citirali i obojili.
A sto se tice onog pateticnog dela komentara upucenog Herrosu... to je zaista tuzno
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Hmm necu iz principa postavljati link na ka kom forumu ,jer ni vi niste pokazali sve te vase pohvale.Druga stvar dal sam  ja balkanac ili nisam vi to neznate vi ste nekulturni i agresivni.


Vasa politika ovde nema smisla jer niste domacin ovoj diskusiji,kad budem znao ko je dream hosting i gde postojite mozda cu vas shvatiti ozbiljnije do tada zdravo.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8

Hmm iz principa nećete reći, tako nešto smo i očekivali. Normalno da smo agresivni i nekulturni prema nekome ko prvi nekulturno izjavljuje da zna sajt koji je hostovan kod nas i koji loše radi a neće da kaže o kom se sajtu radi "iz principa"...

Da ste probali naš hosting ne bi ste tako govorili, već bi ste nas preporučivali svima kao što naši klijenti često i rade, ali nije ni bitno.


Pozdrav,
Dream Hosting
IP sačuvana
social share
[Zabranjeno je reklamiranje u potpisu]
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije interesantno slusati vas kako lupate gluposti... do neke granice moze da bude zabavno, od neke granice je prosto mucno
Citat
Normalno da smo agresivni i nekulturni prema nekome ko prvi nekulturno izjavljuje da zna sajt koji je hostovan kod nas i koji loše radi a neće da kaže o kom se sajtu radi "iz principa"...
Vi apsolutno nikada nemate prava da budete nekulturni, drski i agresivni prema potencijalnoj musteriji... tako nesto moze samo dete od 15 godina koje je kupilo server i hoce da prodaje hostinge da izjavi.

Citat
Da ste probali naš hosting ne bi ste tako govorili, već bi ste nas preporučivali svima kao što naši klijenti često i rade, ali nije ni bitno.
Ono nije hosting.. ono je parodija na hosting pakete Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:27:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.