Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Horor: Lift dečaku smrskao obe ruke  (Pročitano 10211 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
O održavanju zgrade treba i dužni su da vode računa, sami stanari.
Sada što stanari neće da odvoje po par stotina dinara u okviru zajedničkih troškova je stvar naše kulture, neodgovornosti i teranja nekog inata.


Kojih par stotina dinara? Da... za ciscenje da... ja pre neki dan dao (odnosno moji) 600 dinara zbog nekog sranja sa kanalizacijom... nije samo to "daj 100dinara za ciscenje"... a i narod nema para da kupi ono najpotrebnije nego gledaju TV da vide dal ima nesto na snizenju... a onda dodje neko i kaze da "narod NECE da da novac".

Gromobrane na zgradi nemamo... odnosno imamo, al nisu u zemlji... i sta sad, narod nece da plati za gromobran? Djavola...

Koleginica od moje keve pozvala majstore nesto da joj srede na brzaka a muz joj dao 150 dinara da ode na pijac jer sve otislo na majstore.

A za ove sto kazu da drzava nije nadlezna za sve ovo...

Imali smo pre mozda 2 godine veliki pozar... dve njive koje su tik pored zgrade sa sve jelkama pored groblja... sve to izgorelo... otisao plamen i na groblje... plamen na visini vise od polovine zgrade... a mi stojimo na zgradi i samo cekamo da zahvati i bandere i sve sjebe... to ne bi narod iz zgrade platio jer nije nadlezan... a sta da je zahvatilo zgradu? Ko bi to platio?


A sto se tice deteta... prvo, dobro je sto je dete u redu... a drugo... sta je sa roditeljima? Njih lepo kazniti drakonski... dete ima 9 godina pobogu a vozi se samo liftom.

A sto se tice zivota u zgradi... vala smucio mi se... sve bih dao da imam kucu. Ne zbog toga sto pesacim do 4. sprata, nije mi problem... vec zbog paprike.
« Poslednja izmena: 31. Mar 2011, 04:43:12 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Citat
a sta da je zahvatilo zgradu? Ko bi to platio?

Ako su vatrogasci pravovremeno stigli a pozar je svejedno zahvatio zgradu, onda stanari. Ko je osiguran - super, ko nije - jebi ga.

Ako su kasnili (imaju vremena dolazaka propisana) onda imas pravo da tuzis onaj organ koji je nadlezan za rad vatrogasaca, jer je kasnjenje prouzrokovalo stetu. Mislim da su za njih nadlezne opstine.

Citat
A za ove sto kazu da drzava nije nadlezna za sve ovo...

Naravno da nije. Jbg ljudi, odlucite se, hocemo li zajednicku ili privatnu svojinu, socijalizam ili kapitalizam?

Ne moze se kukati sa jedne strane kako smo nikakvo drustvo, kako se drzava mesa u sve i ima upliv u sve drustvene sfere itd. a cim se nesto desi odmah skociti - gde je drzava?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone SE 2020
Hocemo kapitalizam u kome se drzava brine o nasem djubretu, a mi samo skidamo kajmak... Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Jbt, eto mi teme za doktorske... Soc-kapitalizam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone SE 2020
SveCki standard... bato...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 
Tepachenko kakvo sranje sa kanalizacijom?  Smile Ukom ono gradu ti zivis?  Smile

Ja jutros zvala "ekipu" detetu ispala igracka u wc solju, zacepilo se sve.....reskli doci oko 11, stigli u 11:00 odcepili, gurali onu sajlu,da napomenem bez ijedne kapi prosute pored wc solje , da li mi nesto da potpisem, kazu :"Gospodjo mi smo duzni da Vam odzavamo zgradu, placate kroz racun" JKP Stan. Svaka im cast  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
a sta da je zahvatilo zgradu? Ko bi to platio?

Ako su vatrogasci pravovremeno stigli a pozar je svejedno zahvatio zgradu, onda stanari. Ko je osiguran - super, ko nije - jebi ga.

Ako su kasnili (imaju vremena dolazaka propisana) onda imas pravo da tuzis onaj organ koji je nadlezan za rad vatrogasaca, jer je kasnjenje prouzrokovalo stetu. Mislim da su za njih nadlezne opstine.

Citat
A za ove sto kazu da drzava nije nadlezna za sve ovo...

Naravno da nije. Jbg ljudi, odlucite se, hocemo li zajednicku ili privatnu svojinu, socijalizam ili kapitalizam?

Ne moze se kukati sa jedne strane kako smo nikakvo drustvo, kako se drzava mesa u sve i ima upliv u sve drustvene sfere itd. a cim se nesto desi odmah skociti - gde je drzava?



Nisam ja rekao da drzava treba da brine o odrzavanju zgrada.

A vidis, ovo nisam dosad znao... da vatrogasci imaju propisana vremena dolazaka... cek sad, pitam onako laicki... ako ti pozoves vatrogasce u 13:43h... i sta sad, imaju na primer propisano da moraju da dodju do 13:52h ili sta?
I ako dodju u 13:54h... pokupimo stvari samo i izadjemo... pustimo da nam zgrada izgori... i lepo nam naprave novu Smile

Tepachenko kakvo sranje sa kanalizacijom?  Smile Ukom ono gradu ti zivis?  Smile



U Mladenovcu gradu Smile

Ma zapusila kanalizacija... gamad krenula da sere 15 u isto vreme... oce to Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2011, 23:17:56 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Vrovatno to vreme nije strogo utvrđeno već se koristi neka opšta formulacija (razumno vreme, vreme koje je uobičajno potrebno i sl.), a sudovima se ostavlja da o tome odlučuju u svakom konkretnom slučaju, ceneći sve okolnosti.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.