Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Horor: Lift dečaku smrskao obe ruke  (Pročitano 10212 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
uh,strasno...  Smiley 1  Smile

OK, 24 časa je takođe objavio vest.

po meni on nije nista bolji od ova dva,al ajde...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia E72
Strasno...

Eto, valjda roditelji sad posavetuju svoju decu da se iz zaglavljenog lifta ne izlazi
dok se pomoc ne pozove i neko ne zakoci lift...  Smile

« Poslednja izmena: 28. Mar 2011, 14:14:31 od Vrazic »
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Dečak koga je priklještio lift stabilno





Zdravstveno stanje dečaka, koji je juče bio priklješten u liftu, je stabilno i za sada nije vitalno ugrožen, izjavio je jutros specijalista dečje hirurgije u Institutu za majku i dete Aleksandar Vlahović.

Povrede mališana su zbrinute i operacija je juče obavljena u Institutu, a dečak se nalazi na odeljenju intenzivne nege, rekao je Vlahović.

On je najavio da će se stanje mališana pratiti i dalje, jer mora da se kompletira dijagnostika i "da se u daljem toku hospitalizacije vidi kako će se stvari odvijati".

Otac povredjenog dečaka Milan Bulajić kaže za S media portal da je dečak dobro, samo je malo uplašen i nedostaju mu braća.

Milan se zahvaljuje doktorima, vatrogascima i svim ljudima koji su učestvovali u spašavanju njegovog deteta.

"Više ne mogu ni da rasudjujem kako treba. Samo bih plakao, plakao i plakao... Voleo bih da se nikom nikada ne dogodi ovo što se njemu desilo. Gledajući ga onako nemoćnog i zaglavljenog u liftu...Uh", rekao je Aleksin otac, Milan.

Portparol Kliničkog centra Srbije Drago Jovanović izjavio je prethodno da je dete reanimirano, da ima teže povrede i da je prebačeno u Institut za majku i dete.


Gradsko stambeno: Lift je bio ispravan
Lift u ulici Miće Radakovića u Zemunu, u kojem je juče teže povredjen jedan dečak, bio je ispravan, što je sprečilo još veću tragediju, saopštilo je Gradsko stambeno.

Iz tog preduzeća su upozorili da bi deca mladja od 12 godina lift trebalo da koriste isključivo uz pratnju roditelja ili nekog starijeg i apelovali da osobe koje se zaglave u liftu ne pokušavaju same da izadju, već da staloženo i bez panike sačekaju stručnu službu da ih bezbedno izvede iz lifta.


Portparol Kliničkog centra Srbije Drago Jovanović izjavio je prethodno da je dete reanimirano, da ima teže povrede i da je prebačeno u Institut za majku i dete.

Pripadnici Vatrogasno-spasilačke brigade Beograd hitnom intervencijom spasili su juče dete koje je bilo priklješteno u liftu, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.

Posle oslobadjanja, povredjeno dete je prevezeno u Urgentni centar na zbrinjavanje, a Sektor MUP-a za vanredne situacije apeluje na gradjane da ne puštaju decu da koriste lift bez pratnje starije osobe.

Beogrdski vatrogasci spasioci su sa šest vozila i opremom za tehničke intervencije - od momenta prijema informacije u roku od šest minuta izašli na lice mesta.

Posle dolaska na mesto dogadjaja, isečene su šarke i vrata lifta su skinuta, pa je, uz pomoć ekipe za servis liftova, lift spušten, a dete oslobodjeno.

Brigu o detetu potom su preuzele ekipe hitne pomoći, pa je mališan prevezen u Urgentni centar na zbrinjavanje.

Izvor: Smedia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone SE 2020
Znaci, mali se oglusio o upozorenja, isao liftom umesto peske i na kraju razbio vrata lifta i pokusao da izadje...

Hm... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Tattoo
Znaci, mali se oglusio o upozorenja, isao liftom umesto peske i na kraju razbio vrata lifta i pokusao da izadje...

Hm... Smile
Bez obzira,dete je to,inače liftovi su nam u raspadu,to niko ne održava. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa za to su krivi vlasnici zgrada koji ne zele ni dinar da uloze u odrzavanje zgrade...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Tattoo
Pa za to su krivi vlasnici zgrada koji ne zele ni dinar da uloze u odrzavanje zgrade...
Odakle da ulože,održavanje zgrade nije mali trošak,to država treba da radi.


Ne možeš u jednoj zgradi da skupiš od svih stanara par stotina dinara za čistačicu,a da ne govorim o nekim ozbiljnijim parama.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne mozes da skupis jer nece da daju, a ne zato sto nemaju.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Tattoo
Ne mozes da skupis jer nece da daju, a ne zato sto nemaju.. Smiley
U pravu si da ima onih koji neće da daju,ali za većinu bi bio problem da izdvoji 100-200 evra za nešto ozbiljnije.To država treba da radi,pa da deo troškova stanari plate na rate kroz infostan ili nešto slično.

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Apple iPhone SE 2020
Zasto da radi drzava?
Pa drzava im je prodala stanove za kutiju sibica i sada su oni vlasnici zgrade, tj. liftovi, hodnici, fasade su u zajednickom vlasnistvu...
Ono sto, pak, drzava, tj. grad rade... je sto pokrecu akcije u kojima stanari i grad zajednicki snose troskove renoviranja i opravke liftova, krovova, instalacija,fasade i tako to... pri cemu su stanari duzni da uloze 30 do 50 %, a ostalo daje grad...
Ni oko toga ne moze da se postigne saglasnost..

Zakljucak... Neki definitivno nisu za zivot u gradu ili u civilizaciji... najbolje bi bilo pustiti ih na livadu... tamo bar nista nece morati da placaju..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.