Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:28:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Kada bi ti najbolji prijatelj priznao da je gay, kako bi postupio prema njemu?
izbjegavao bih ga
ostao bi moj najbolji prijatelj
pretukao bih ga u gradu
pomogao bih mu da se izlijeci
mislio bih da je zarazen HIV-om
plasio bih se da me ne zavodi
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Homoseksualan, lesbo/gay  (Pročitano 30662 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46919
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ne ulazim u prostor manastira. To sto sam rekao je u smislu poimanja duse.

Veliki pjesnici moderne su bili homoseksualci. E vidite, veoma je jednostavno od umjetnika napraviti homoseksualca. U drustvu su uvjek postojali ljudi koji su bili osjetljivi od ostalih, kod kojih je osjetljivost presla granicu normalnog. Ti ljudi su svakako sa viseg polozaja posmatrali svjet koji ih okruzuje i imali shodno tome vece mogucnosti. ALi baratati sa tim opasno je, jer sto se na vise nivoe penjemo, opasniji ce biti nas pad. Zelim reci da covjek mora da tezi Bogu. Covjek strada ili zarad ljubomore ili zarad gordosti. Svi homoseksualci su duboko u sebi ljubomorni. To nije spolja da se moze primjetiti, vec nakantano ko zna od kad duboko u dusi covjeka. Kategorija zelje je druga karika u lancu ljudskih vrjednosti, odmah poslije zivota. A evo sta izaziva ljubomoru:
           1) Vezanost za emotivne odnose
           2) Vezanost za zelju za uzivanjem
( postoji i zelja iz koje se radja gordost i zove se volja, ali ona ne izaziva homoseksualnost )

 U stvari, ova druga stavka je glavna i iz nje izlazi prva. Muskarca zeni privlaci seksualno osjecanje. To je zelja za produzenjem vrste, tj. zivota. Obojen je konstruktivnim porivom. Sto vise uzivamo u zivotu, vise smo vise vezani za njega. Ako smo previse vezani za njega, onda se on gubi tako da homoseskualac ne moze da ga produzi. Ali to opet ne  dovodi to   homoseksualizma vec cinjenica da su ti ljudi van svih ostali po kolicini culnosti koju mogu da prime od okoline, sto dovodi do zakljucka da oni vise i uzivaju, sto ce opet da im blokira uzivanje prije nego ostalima. Oni zamecu Gospodnji put sa tim, to gusi ljubav u njima, dusa stradava i dolazi do h.............  Homoseksulac je duboko nezadovoljam sa sobom. Da se vratim na pjesnike. Pjesnikov  pogled na neki predmet ili pojavu za par stepenica je visi nego nas. Ali ako je samo ta culnost osnovan svrha zivota neminovno mora da dodje do kraha.    

Ponavljam najvaznije: Homnosekusalnost je bolest duse, a ne tjela niti uma. Dusa homoseksualca je duboko zapela  u zavisnost od zelje za uzivanjem sto predstavlja jak izvor ljubomore. Stvar je u tome sto je njihova culnost daleko iznad nase. To ne bi izazvalo probleme da se oni okrecu Bogu, ali se oni se okrecu vlastitoj zelji, sto je velika nevolja za dusu. Tako se homoseksualnost javlja metla koja ce pokusati da cisti blato uzivanja koje je samo sebi postalo cilj. Da nema toga dusa bi se nasla u prilici da trajno bude ostecena, sto Bog ne dozvoljava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
@MM, moj ti je savet da se nikada ne bavis debatom u takmicarskom smislu, ne bi dobro prosao.

Dajes primer pesnika (povecan intenzitet osetilnosti), i tako objasnjavas homoseksualnost kao bolest duse. Sta je lose u toj argumentaciji? Smile Za pocetak to sto homoseksualci nisu samo umetnici, vec i zemljoradnici, bravari, mehanicari, pekari...mislim da shvatas poentu, da ne nabrajam do sutra. Kada pri tom pogledas (i prihvatis) cinjenicu da populacija vrhunskih (a i prosecnih) umetnika u celokupnoj svetskoj populaciji ne prelazi 3-4 posto (i to u nekim regionima vise a u nekim manje) tvoja argumentacija zapada u problem, tacnije receno netacna je. Smisli nesto bolje da objasnis neobjasnjivo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Na ovo nemam komentar. Milion puta upotrebljen argument u raznim javnim debatama koje sam vodio, i naravno, milion puta osporen. Kako? Homoseksualizam je odnos dve psiho-fizicki zrele osobe koje daju svoj pristanak tom njihovom cinu/vezi...sta god. Pedofilija je krivicno delo seksualnog zlostavljanja maloletne osobe koja je psiho-fizicki nezrela (zakonski ne ispunjava uslov godina za stupanje u seksualne odnose), a i ne postoji saglasnost oba ucesnika tog (gnusnog) cina, vec samo volja jednog.

Хоћеш да кажеш да нема педера испод 18 година?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
Hocu da kazem da ne volim kada neko izvrce moje reci, samo da bi mogao da upotrebi  Smile smajli. Ja sam ukazao na razliku izmedju homoseksualizma i pedofilije, kako je to ama bas nikakvo poredjenje. Pokazi mi u kom sam ja to delu napisao da nema homoseksualizma ispod 18 godina, i ja cu prihvatiti da tvoj gornji post nije samo napisan radi reda. Smile

A ako hoces tako da sitnicaris (kao nisi shvatio sta sam rekao), onda te ja pitam da li je svako preko 18 sposoban da donosi odluku o seksualnim odnosima? Ne, jer se trazi psiho-fizicka zrelost, a ne samo fizicka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Навео си да је педерство различито од педофилије само зато што су оба "учесника" психо-физичко зрела.
За психичку зрелост неком су потребне деценије а физичку ћемо узети као 18 година (мада је и то дискутабилно за појединце).

Е сад ја тебе питам је ли логично по томе да педеризам испод 18 година буде поистовећен са педофилијом?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
Zamena teza ti ne ide lose, ali naravno da nije logicno. Moraces bolje da se potrudis.

Pedofilija je (po definiciji) svaki odnos sa maloletnom osobom (cak i da ta osoba pristane, cinjenica je da nije svesna na sta pristaje  Smiley 1 ) . Da ne ulazimo u podelu na starije i mladje maloletnike... Odnos dva maloletna homoseksualca nikako nije pedofilija, kao ni odnos dve maloletne osobe od npr. 16 godina. Onda bi mi svi u nekom delu naseg zivota bili pedofili, a to je suludo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
moram da priznam da vi veoma mudro raspravljate o problemu homosexualizma. medjutim , nekako ipak kad god se oni pomenu ,meni odmah padne na pamet prostor ogradjen bodljikavom zicom, prugasta odela sa ruzicastim trouglom, vuchjaci koji zavijaju i reze, strazari i strazarske kucice, veliki dimnjak .... Smile Smile
ne znam shta je to , profesionalna deformacija valjda .. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia E72
Hm, smešno. Pa mene ne zanima sport ali me to ne čini pederom...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
nekako ipak kad god se oni pomenu ,meni odmah padne na pamet prostor ogradjen bodljikavom zicom, prugasta odela sa ruzicastim trouglom, vuchjaci koji zavijaju i reze, strazari i strazarske kucice, veliki dimnjak .... Smile Smile

Ме 2  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46919
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
@Cuulrooner

Takve debate me ni neinteresuju. Zanima me samo da budem sto blize znanjima koja ce pomoci meni i drugima. Ova teorija koju sam spomenuo u praksi je obrala rezultate i zato je i spominjem. Pomogla je bolsenicima.

Ja sam umjetnike spomenuo samo kao primjer. Zanimanje ne utice na covjekovu polnu naklonost. Svako moze imati povecanu culnost. Taj potencijal umjetnici koriste, za razliku od ovih drugih koje si spomenuo kojima to nije ni na kraj pameti.

Evo jos jos nekih karakteristika homoseksualaca:

- ogroman culnost i osjetljivost

- agresivnost koja blokira pomenuto promjenom polne naklonosti

- duboko u sebi su izuzetno ljubomorni

- normalne veze po njih mogu biti kobne

I da jos nesto kazem, mladic koji je rodjen u porodici ateista mnogo je skloniji homoseksualizmu.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:28:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.