Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hoću svoj deo, nećete me prevariti  (Pročitano 4576 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
zajebalo se ministarstvo,pederastija jeste bolest
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Веровао или не, и СЗО каже да није. А двапут ништа је ништа - црва није ни било...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
A koja je svrha ove teme?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
ko o cemu on o pederima ..kao da mu je krivo ako svaki dan ne raspravljamo o njima pa nam forsira te teme  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 6300
Ти педери уствари пате од мањка пажње јер их сви избегавају па се стало и свуда намећи, траже нека своја права, а уствари овај Аздејковић прима паре од некога за све ово што ради.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Sony 
Ja mislio neka HC tema o Maratoncima , i o Mirku , a kad ono još jedna o pozadincima.... Samo da te napomenem klićo , ja sam svoju bejzbol palicu prodao , u Šapcu organizuju 6 autobusa da voze ljude u Beograd da razbijaju paradu , a tek koliko ih samih ide , tako da pazi glavu ako se nađeš u blizini , a verovatno hoćeš....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Ma taj nece ni da ide na paradu nego nam samo konformise ovde po forumu Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia ispo iz modu
A koja je svrha ove teme?


Батине.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Svi naši licemeri


Nekad davno, kad je još postojala vojna obaveza, muškarci su svašta radili kako ne bi išli u vojsku i rat. Pucali sebi u nogu, sekli prste, tražili vezu kod lekara da budu nesposobni, lažirali ravne tabane, bežali iz zemlje... Kako se približava 10. oktobar i gej parada, mnogi koji su je podržavali smišljaju razloge zašto su baš tog dana morali tetki da odnesu lek. Tako ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar Čiplić neće da ide bez ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića, a on neće bez Slavice Đukić-Dejanović, kojoj baš tog dana dolazi seljanka iz Svrljiga da joj donese sir, pa nije u mogućnosti da dođe. Ono što je poražavajuće jeste da organizatori Parade ponosa non stop pričaju kako je ona važna za evropske integracije, kako je to dokaz da je Srbija demokratska država, kako će Beograd pokazati duh metropole i da će doživeti turistički bum, kako bi se ti državni funkcioneri, koji su od reda podržali gej paradu, odlepili iz svoje fotelje i prošetali ulicama Beograda. Paradu već prate svi mogući epiteti osim gej. To je državna parada, policijska, evropska... što je propust samih organizatora koji o gej pravima uopšte ne govore. Ali, nisu oni tema ovog teksta, već oni koji će biti preko puta, s one strane kordona.

Ko su gospoda koja se protive održavanju gej parade? To su vam dragi moji srpski licemeri. Prvi među njima su srpski desničari i nacionalisti, koji, da ne bi opet išli u zatvor, pričaju kako nemaju ništa protiv gej populacije, ali su protiv gej parade zato što je nametnuta od strane Evropske unije i što je podržava domaći režim. U gomili slogana koji su nastali ovih dana najinteresantniji je „Kako ćemo odbraniti Kosovo, ako ne odbranimo Beograd". Ovaj slogan savršeno dočarava frustriranost srpskog mačo nacionaliste koga su svi u regionu tukli i nije ostao niko od koga bi bio jači i na kome bi mogao da se iživljava, osim na pederima i lezbejkama. Naravno, opet imamo istu podelu da nacionalističke vođe inspirišu nasilje, ali konstantnu pričaju o mirnom protestu i da su protiv nasilja, dok mlade usijane glave obavljaju prljavi posao. Interesantno je da srpski nacionalisti sebe smatraju modernim vitezovima, koji nemaju problem da tuku slabije od sebe i to deset prema jedan. Razočaravajuće je da ti isti desničari i nacionalisti mnogo više promovišu „homoseksualizam" nego organizatori parade. Pre neki dan izlepili su Beograd plakatima na kojima je prikazan eksplicitan gej seks, da sva deca lepo vide, kao deo kampanje protiv gej parade. Neko ko se toliko bavi gej paradom i „homoseksualizmom" nije čitav u glavu.

Kad smo već kod tih koji nisu čitavi u glavu, ne možemo da preskočimo huligane. Oni svoje poruke šire putem tribina na kojima prikazuju svoje umotvorine kao što su: „Bebe nek se rađaju,poruka je severa, nećemo da Srbija bude zemlja pedera", „Dok narod umire od gladi i bede, pederi vam po kabinetima sede", „Narod gladan, proteran, izdan... a vi bi sa 'ponosom' da šetate"... U poslednjoj paroli narod su Srbi sa Kosova, ali ono što je interesantno, dok je „narod gladan, proteran, izdan..." huligani navijaju i nedeljno troše sate i sate gledajući sport i fudbal, a da ni u jednom trenutku ne pomisle da bi možda mogli da nateraju klubove da deo prihoda od utakmica daju u humanitarne svrhe ili da se grupno jedan dan bave sezonskim poslom i zarađeni novac pošalju tom narodu o kome toliko brinu. Naravno, to nije njihova obaveza, ali kad se već morališe onda se postavlja pitanje, a šta ste vi uradili po tom pitanju. Pre svega po pitanju tih beba?



Moji omiljeni licemeri su svakako vernici. Oni ne propuštaju priliku da ne spomenu Adama i Stevu, Sodomu i Gomoru, da je homoseksualnsot greh i da gej parada promoviše nemoral. Njima ni u jednom trenutku ne pada na pamet da sebe kritikuju zbog grešnog seksa pre braka, zbog grešne mastrubacije ili da se organizuju i da tuku one što promovišu nemoral jer dele grešne kondome 1. decembra. Ne, zašto se baviti sobom, kad je lakše baciti kamenje na drugoga. Vernici često govore kako homoseksualnost ugrožava porodicu, a da će gej brakovi ugroziti heteroseksualne. Prošle nedelje američki režiser John Watters se osvrnuo na takve stavove i rekao da ako žele da zaštite heteroseksualni brak, treba da zabrane heteroseksualne razvode, a ne gej brakove.

Kad smo već kod licemera ne smemo izostaviti našu divnu gej-lezbejsku populaciju, jer u poređenju sa svim pređašnjim grupama, prednjače u licemerju. Iste poruke koje gej-lezbejska zajednica dobija od homofoba, (četiri zida, zašto izazivate i paradirate svoju seksualnu orijentaciju i sve što ide s tim), ona ponavlja pripadnicima te iste zajednice koji im se ne dopadaju. Tako da su na tapetu transvestiti, feminizirani gej muškarci, ljubitelji S&M-a, promiskuitetni, egzibicionisti... i pokušavaju da ih sklone od očiju javnosti. Gej aktivisti su često na tapetu njihove kritike, jer im se ne sviđa da ih baš takvi ljudi predstavljaju i zameraju im višak kilograma, višak seksualne slobode, višak feminiziranosti... Takvo ponašanje vodi ka tome da gej-lezbejska populacija sama sebe zatvara u četiri zida, autocenzuriše i preteruje u trudu da se dopadne većini i deli se na dva dela, one koji imaju više šanse da budu prihvaćeni od većine i na one koji imaju manje ili nikakve šanse. Ovi drugi osim homofoba moraju da se čuvaju i same gej-lezbejske zajednice koja želi da ih marginalizuje i odbaci.

Na kraju ne smem nikako da zaboravim sebe. Licemer sam jer sam prošle godine previše kritikovao organizatore, a ove godine previše ćutao. Iako su se organizatori promenili, prošlogodišnji i ovogodišnji imaju nešto zajedničko. I jedni i drugi su gola govna. Licemer sam jer sam odlučio da me se oni ne tiču i da ću otići na paradu iz inata, jer me oni preko puta mnogo nerviraju i što mi je više muka da se pomeram i ostavljam im prostor da budu stoka. Ja stižem, a vi me čekajte.

Predrag M. Azdejković

www.azdejkovic.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
A koja je svrha ove teme?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

klića.jpg
(74.91 KB, 640x480)
« Poslednja izmena: 28. Sep 2010, 16:13:37 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.