Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 63 64 66 67
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hocu da zapocnem forum / sajt / portal - Sta mi preporucujete?  (Pročitano 333221 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Bijeljina
OS
Windows XP
Browser
Chrome 38.0.2125.104
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Pozdrav,
želim da pokrenem sajt, imam ideju kako bi sajt trebao da izgleda mada to što sam zamislio uopšte ne mora da izgleda baš tako, sve zavisi kakvu ću skriptu naći da mi se sviđa (na samom sam početku i neću žuriti, glavna preokupacija trenutno mi je da prvo nadjem odgovarajuću skriptu). Mislim da će trebati dosta truda da se uloži da bi moja vizija tog sajta bila ostvarena, ali se plašim da možda će sav taj moj trud pasti u vodu i uopšte neće biti prihvaćen, ili će biti prihvaćen veoma malo. Fokusirao bih se čak da bude na engleskom jeziku jer je veća ciljna grupa a i zbog još razloga koje vam ne moram pisati

Moje pitanje vama je da li je u praksi izvodljivo i na koji način prije nego što sve počnem, da ispitam tržište da vidim koliko bi uopšte bilo interesovanje i da li je veliki novac u većini slučajeva glavni faktor koji bi pogurao sajt, mislim pogurao da ga izreklamiram jako dobro ili su se i ostali načini pokazali kao efikasni?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Samsung S5
Citat: jgjgjgjgjg link=topic=68738. msg11672911#msg11672911 date=1414078455
Pozdrav,
želim da pokrenem sajt, imam ideju kako bi sajt trebao da izgleda mada to što sam zamislio uopšte ne mora da izgleda baš tako, sve zavisi kakvu ću skriptu naći da mi se sviđa (na samom sam početku i neću žuriti, glavna preokupacija trenutno mi je da prvo nadjem odgovarajuću skriptu).  Mislim da će trebati dosta truda da se uloži da bi moja vizija tog sajta bila ostvarena, ali se plašim da možda će sav taj moj trud pasti u vodu i uopšte neće biti prihvaćen, ili će biti prihvaćen veoma malo.  Fokusirao bih se čak da bude na engleskom jeziku jer je veća ciljna grupa a i zbog još razloga koje vam ne moram pisati

Moje pitanje vama je da li je u praksi izvodljivo i na koji način prije nego što sve počnem, da ispitam tržište da vidim koliko bi uopšte bilo interesovanje i da li je veliki novac u većini slučajeva glavni faktor koji bi pogurao sajt, mislim pogurao da ga izreklamiram jako dobro ili su se i ostali načini pokazali kao efikasni?

Cao mozes da krenes sa hostgator javi mi se da ti posaljem pozivnicu.  
Mozes da napravis webstranicu na wordpress ili joomla postavis adsense naravno nista preterano kao sto sam ja postavio cisto da otplatim trosak :)

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Vas stomatolog

Zodijak
Pol
Poruke 10
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Najmanji je problem napraviti sajt, ja imam 4 sajta ali zarada nije nikakva. Ako znas engleski, nemacki napravi sajt za vecu ciljnu grupu meni je cena klika u Srbiji 2 centa.
IP sačuvana
social share
Vaš stomatolog
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Деда још није умро..... а када ће..... не знам ;)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Pozdrav, situacija je sljedeća:

dodjeljena mi obaveza da komuniciram sa dečkom koji irađuje (treba da izradi) novi sajt za jedno udruženje građanja. Na prvom radnom sastanku sam shvatio da se on i baš i ne razumije u izrade sajtova (vjerovatno je tu i tamo odradio koji) i njegov prijedlog sajta je potpuno neprihvatljiv jer je identičan našem dosadašnjem sajtu (koji smo mi sami skuckali tako što smo kupitli templejt za Wordpress). On je čak templejt za Wordpress našao negdje krekovan ili šta već. Ono što je nama neophodno jeste da jedan dio sajta ne bude public, nego da mu se pristupa sa jedistvenim šiframa korisnika, naših članova. Sajt ukupno ne bi morao da ima više od deset stranica.

Koji je vaš prijedlog? Da li je zaista Wordpress adekvatan odabir?
Možete li me uputiti na koje stvari prilikom pregovaranja treba da obratim pažnju?

Treba li da kažem da je novac ponuđen za izradu sajta 700€?

Hvala
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.125
wordpress je najbolji najlaksi i najbrzi za rukovanje a ima dosta tema
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Nije nego!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ne znam.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 53
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.111
mob
Nokia 3410
Kreni sa flat wp-om... Pa posle udji u pricu sa plugin-ovima i temama, ne verujem da ce ti trebati bio sta drugo
posle toga...
IP sačuvana
social share
Exit light, enter night.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11.5
Browser
Safari 601.6.17
mob
Apple iPhone 6s
Ne znam da li je ovo prava tema za moje pitanje, ali da ne otvaram now.
Pitanje je.
Hocu da srusim jedan forum, jel ima neki tutorijal?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Mac OS X v: 10.10
Browser
Safari 600.1.25
mob
Nokia 6120
Ima, ali o tome necemo pricati na ovom forumu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11.5
Browser
Safari 601.6.17
mob
Apple iPhone 6s
nista onda
« Poslednja izmena: 17. Jul 2016, 13:55:43 od slavisaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Zastava Podgorica
Ćao narode :)

Nazalost zaboravio sam detalje mog starog accounta, ali šta je tu je.

Otvorio sam jedan sajt koji će da obuhvati što više hostinga na Balkanu, da prezentuje njihovu ponudu, dodatne usluge i slično. . obuhvatiti osnovne pojmove kod hostinga, čega se čuvati. .

Pošto sumnjam da je ovdje dozvoljeno ostavljanje linkova, ako bi neko želio da mu pošaljem porukom link pa da mi da neki savjet ili predlog za sajt, to bi bilo idealno :)

Hvala unaprijed :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 63 64 66 67
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.