Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:56:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hladjenje emocija ...  (Pročitano 11305 puta)
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
LG Google Nexus 5
ee nisam dodala, a htela sam ... reko' to se podrazumeva .. ne mislim da isto zaljubljivanje  20-tim i 60-tim ... ali ti mogu reci da postoji, jer upravo prisustvujem dogadjajima 2 ljudi koji su zajedno vec godinu, a imaju po 60 godina ... i njihovo ponasanje ...


a ovu devojku ne mogu bas da shvatim ... verovatno ne zeli neku ozbiljnu vezu ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
sa poklonima ćeš ju samo forsirati i uplašiti
a isto tako i sa milion poruka i poziva
bolje je da joj malo nedostaješ
jer ako joj nisi nedostajao, ako to ona nije osetila, džaba svi pokloni i poruke
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 339
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nokia 
Meni iskreno to njeno hladjenje zvuci kao da je nasla drugog jer ne mogu da shvatim da joj je stalo do tebe, a da nece da se bori.


Hvala Cesarici18 Smile,jer je ona napisala ono sto se ja dvoumim od sinoc jos,nisam htio biti previse okrutan,ali jbg... Smile
Burazeru,poznat mi je taj osjecaj koji ti sada imas,ali jbg,budi musko,stisni zube izdrzi ove preostale dane...i,sacekaj malo s tim pozivima i poklonima,udari na ceznju.Drugog rjesenja nema. Smile
« Poslednja izmena: 08. Dec 2008, 14:37:04 od pontifex_maximus »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i780
Hmmmm, to je prvo sto je i meni palo na pamet, ali mislim da nije niko drugi u pitanju ...
Imamo dosta zajednickog drustva, cujemo se svaki dan nekoliko puta. Pre podne radi, popodne je kuci...  Mada, kao sto rekoh ... da je htela, mogla je da me otkaci odmah, bez razmisljanja, da joj nije na neki nacin stalo do mene. Zar ne ?
Drugo, ona je rekla, sacekace, pa cemo pricati i videti ... ali njeno razmisljanje u pravcu neuspeha je problem... Moje misljenje je da je vezano za neka predjasnja iskustva i ranije veze, ali ja sam pokusao samo da joj objasnim da su svi ljudi razliciti, pa samim tim i veze... i da iako mozda ima slicnosti sa nekom prethodnom vezom, NIJE isto...
Pre mislim da je predugo odsustvo ucinilo svoje i da mehanizam odbrane radi svoje... da se zastiti ... lakse je, manje boli ...
Mislim, samo pokusavam da razumem ...
Verovatno da ni moje razmisljanje pod svim ovim okolnostima nije najracionalnije, ali ... zato sam se i obratio vama ... da probam da vidim sto objektivnije situaciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 339
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nokia 
Mogla je da je htjela,ali nije.Pitas li se mozda zasto nije?! Mozda zato sto se pojavio neko drugi ko ne djeluje tako siguran kao ti,neko s kim nije izvjesna buducnost kao sto izgleda s tobom?!Volio bih da grijesim,ali decko,igra se s tobom.Daj Boze da grijesim,najiskrenije ti to zelim,ali ne vjerujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Bolje da je jedan dobar vibrator medju tim poklonima jer cini mi se da ti u te vode ne's zalaziti (simbolika je isto na mestu)... Smile
Joj al sam  Smile nesto danas Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Hmmmm, to je prvo sto je i meni palo na pamet, ali mislim da nije niko drugi u pitanju ...
Imamo dosta zajednickog drustva, cujemo se svaki dan nekoliko puta. Pre podne radi, popodne je kuci...  Mada, kao sto rekoh ... da je htela, mogla je da me otkaci odmah, bez razmisljanja, da joj nije na neki nacin stalo do mene. Zar ne ?
Drugo, ona je rekla, sacekace, pa cemo pricati i videti ... ali njeno razmisljanje u pravcu neuspeha je problem... Moje misljenje je da je vezano za neka predjasnja iskustva i ranije veze, ali ja sam pokusao samo da joj objasnim da su svi ljudi razliciti, pa samim tim i veze... i da iako mozda ima slicnosti sa nekom prethodnom vezom, NIJE isto...
Pre mislim da je predugo odsustvo ucinilo svoje i da mehanizam odbrane radi svoje... da se zastiti ... lakse je, manje boli ...
Mislim, samo pokusavam da razumem ...
Verovatno da ni moje razmisljanje pod svim ovim okolnostima nije najracionalnije, ali ... zato sam se i obratio vama ... da probam da vidim sto objektivnije situaciju.
Uh, previše analize.  Smile Ja sam mislila da su samo žene sklone takvim detaljnim analizama ''A šta ovo?'', ''A šta ako?'', ''A kako sad...''  Smile

Šalim se malo; nego - ne opterećuj se toliko, čoveče, previše si se upleo kao pile u kučine. A ishod ćeš, kao što sam ti već i rekla, veoma brzo i lako saznati.

Opusti se malo, ispuni ovo vreme koje ti je ostalo, nemaš ništa od tolikog razmišljanja i nerviranja.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i780
Hehe, znam ... ali neke stvari je mnogo lakse reci nego uciniti ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
"Ko zna zasto je to dobro" ... hmmm ... Uvek sam smatrao ovu izjavu neuspesnim izgovorom nesposobnih ljudi da postignu sta su zeleli.
Ne stidim se svojih osecanja, niti se plasim da ih pokazem. Uvek dajem sebe 100 % jer smatram da ako pokusavam da sebe zastitim loseg, necu doziveti punu emociju.
Znam, mislim da znam, sta cu raditi kada dodjem, kada je vidim, ali ovaj preostali period mi je tezak... Stalno preispitujem sebe, svoje postupke ... i razmisljam sta reci, uciniti kada se cujemo ... Kako da je navedem da me ne zaboravi, da se ne otudji u potpunosti... Znam da je razmisljanje iracionalno, jer na to ne mogu uticati, ali to je jace...
Da li joj cesto slati poruke, da zna da postojim, ili je to moze i iznervirati, dosaditi i izazvati kontra-efekat ... Da li joj reci sta osecam u svakom trenutku, ali je to moze zaboleti jos vise, jer ona to ne oseca ... i tako u nedogled...
Dani su mnogo dugi u poslednje vreme...

znas kako aki- nekad je bolje po nas da nas neko nece .ja ti to kazem iz ove perspektive i uverena sam u istinitost tvrdnje .kada sam se god divlje borila
za nekoga i kada me taj neko nije hteo (uzasan osecaj ) tada kada sam ja imala zelju i volju da pravimo nas mali svet , vreme je bilo to koje je pokazalo
da je to ipak tako trebalo i da ja tu nisam mogla nista da ucinim . jedina stvar koju nemamo pravo traziti od drugoga je ljubav i naklonost.jednostavno 
nemamo prava.ja to tako negde mislim . ne kazem da ne treba sve da ucinis i das od sebe zarad vas dvoje ,ali nekada je bolje za nas sto nam se ne ostavre neke zelje, pogotovo ljubavne zelje . to je ono sto sigurno znam . isto tako , ti kad budes sve od sebe dao -mozes biti miran i spokojan i
okrenuti se sebi i svojim obavezama . evo sada sam upravo kupila jedan divan magazin (za zemske ) i znas sta pise na koricama ??
 
« Poslednja izmena: 08. Dec 2008, 19:59:14 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



 hajde aki jbm-u misa , moram da idem -pusti sada  erotku  Smile Smile



 izvinjavam se na krsenju pravilnika  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:56:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.