Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:20:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hladjenje emocija ...  (Pročitano 11303 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N97
Samo jedan amandman ... nemoj nishta da je pitash, da joj dajesh izbor i tako to ... nego lepo, toljaga u glavu i pravac pecina ... ili ti po standardima 21.-og veka ... ruka oko struka, pogled i osmeh koji ne prihvataju ne ... and french her shto bi rekli braca amerikanci ...

e jesam poeta ...  Smile ... ali sam ozbiljan
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Spreman sam na sve, doslovce sve bih uradio za nju .   .   .    Kupio sam joj gomilu poklona, jako pazljivo odabranih, sa gomilom simbolike.   .   .    ali ne zelim da pomisli da hocu da je kupim, pokloni su kupovani i birani i pre nego je problem nastao .   . 


ovo mi se posebno svidelo  Smile


jako lepo razmislljas ,optimista si i cini se da zelis da se boris za vasu vezu,sto je jako  pohvalno . nemoj da mnogo razbijas glavu ovih desteak dana,
tvoje je da ucinis ono sto ti srce nalaze , a to si vidim i naumio. ukoliko se devojka zaista ohladila i ne zeli da nastavi vezu , nemoj da padas u bedak,
pokusaj da ostanes u dobrom optimisticnom raspolozenju jer ko zna za sta je to dobro -mozda naleti devojka tvojih snova (a ti slobodan)
    Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Moguce je da se malo hladi, ali isto tako je Veoma moguce da emocije ponovo prorade....mada, uvijek postoji i ona druga strana, da je shvatila, za vrijeme koje je sama, da joj mozda po necemu ne odgovaras. nemoj da se lazemo....to je zivot.

Romantika je neizbjezna, zato ne stedi na osjecanjima!

I da, sretno... Smiley     Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i780
"Ko zna zasto je to dobro" ... hmmm ... Uvek sam smatrao ovu izjavu neuspesnim izgovorom nesposobnih ljudi da postignu sta su zeleli.
Ne stidim se svojih osecanja, niti se plasim da ih pokazem. Uvek dajem sebe 100 % jer smatram da ako pokusavam da sebe zastitim loseg, necu doziveti punu emociju.
Znam, mislim da znam, sta cu raditi kada dodjem, kada je vidim, ali ovaj preostali period mi je tezak... Stalno preispitujem sebe, svoje postupke ... i razmisljam sta reci, uciniti kada se cujemo ... Kako da je navedem da me ne zaboravi, da se ne otudji u potpunosti... Znam da je razmisljanje iracionalno, jer na to ne mogu uticati, ali to je jace...
Da li joj cesto slati poruke, da zna da postojim, ili je to moze i iznervirati, dosaditi i izazvati kontra-efekat ... Da li joj reci sta osecam u svakom trenutku, ali je to moze zaboleti jos vise, jer ona to ne oseca ... i tako u nedogled...
Dani su mnogo dugi u poslednje vreme...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
LG Google Nexus 5
to je ono sto ja kazem da veza na daljinu ne moze opstati ...

ko zna ... u vezi ste samo mesec dana, ali da li je ti poznajes stvarno dobro ili je to tvoja zaslepljenost???

ja ni jedan par nisam videla da je opstao iz ljubavi ... svi oko mene su raskinuli posle godinu dana ... a imali svi planove zajednickog zivota ...

sem kad je u pitanju korist ...

IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i780
Pa, pazi ... ja mislim da je poznajem ... ali ... ja sam ovde izolovan od svog, zivota, prijatelja... ne mogu sa sigurnoscu reci da ja nisam nju idealizovao ...
mislim da nisam, ali ... sve je moguce... ziv sam covek ...
Zato i kazem ... ja sam spreman da probamo sve ispocetka... bilo je lepo, nista nije stalo izmedju nas... otvoren sam za opciju da je moguce da bude lepo, moguce da se razidjemo ... ali da ta opcija postoji i da zavisi samo od nas dvoje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia E
to je ono sto ja kazem da veza na daljinu ne moze opstati ...

ko zna ... u vezi ste samo mesec dana, ali da li je ti poznajes stvarno dobro ili je to tvoja zaslepljenost???

ja ni jedan par nisam videla da je opstao iz ljubavi ... svi oko mene su raskinuli posle godinu dana ... a imali svi planove zajednickog zivota ...

sem kad je u pitanju korist ...


pa ja na onoj temi rekoh da je zaljubljenost kategorija za decu do 20-e godine posle toga se sve svodi na interes i kompromis, al ajde sad Smile

@aki 20
Brate radi kako te pamet i razum uce sta da ti kazem to sto ti zelis da cujes ovde zove se proricanje sudbine i nagadjanje sacekaj lepo kad dodjes ovde sednite popricajte vidi sta da ti kazem drugo Smile
« Poslednja izmena: 08. Dec 2008, 13:42:03 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
LG Google Nexus 5
pa ja na onoj temi rekoh da je zaljubljenost kategorija za decu do 20-e godine posle toga se sve svodi na interes i kompromis, al ajde sad Smile


a ja ne vidim kako mogu s nekim provesti ostatak zivota zbog interesa ... a zaljubiti se covek moze i u 50-tim godinama i 60-tim ...


IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Meni iskreno to njeno hladjenje zvuci kao da je nasla drugog jer ne mogu da shvatim da joj je stalo do tebe, a da nece da se bori.
Drugi scenarij je da joj tesko pada razdvojenost i da joj je lakse raskinuti sad nego poslije, mada mi opet nije jasno zasto bi to radila ako ti neces zauvijek biti u inostranstvu vec samo tri mjeseca.

U svakom slucaju, ponasaj se normalno, zovi je onoliko koliko si je i prije zvao, pricaj normalno i ne opterecuj se.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia E
pa ja na onoj temi rekoh da je zaljubljenost kategorija za decu do 20-e godine posle toga se sve svodi na interes i kompromis, al ajde sad Smile


a ja ne vidim kako mogu s nekim provesti ostatak zivota zbog interesa ... a zaljubiti se covek moze i u 50-tim godinama i 60-tim ...



ne vidim ni ja kako neko moze ali ljudi su razliciti zar ne? ovaj drugi deo tvog odgovora necu da komentarisem jer ne delimo isto misljenje ja u ta zaljubljivanja patnje i slicno ne verujem tako da i nisam bas kometentan za raspravu na tu temu Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:20:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.