Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hitno podneti peticiju za promenu imena "Crvena Zvezda" i "Partizan"  (Pročitano 24642 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Koje crno menjanje imena. Desilo bi se isto kao i sa reprezentacijom. U svetu je neko i čuo za Jugoslaviju, ali za Srbiju i Crnu Goru niko.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Touch Cruise
To je apsolitno tacno, kad odem u inozemstvo, obicno se mucim da objasnim Srbija ili Beograd, ali kad kazem Jugoslavija... nema ko nije cuo za jugu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Debilna pomisao o promeni imena.Onog trenutka kada bi PFC promenio ime ne bi vise navijao za taj klub,niti pratio sport uopste.Inace tamo neke daleke 1990 jedan nas istaknuti "drustveno-politicki" radnik izasao je u javnost sa predlogom da Partizan izbaci crno-bele boje i koristi jedino originalne crveno-plave.U intervju je jednim novinama trvdio da za tu inicijativu ima podrsku kluba,drzave,navijaca i sirokih drustvenih masa.Nemogu da se setim tacno imena,ali znam da je u to vreme osim u upravi PFC-a,imao jednu od celnih pozicija u SAO Krajina a kasnije je bio i predsednik udruzenja izbeglca.Mislim da je u pitanju bio Borislav Mikelic ali nisam 100% siguran.
Posle par dana u izvestaju o odigranom fudbalskom kolu u V.Novostima pojavio se i tekst da su Grobari najavili da ce srusiti stadion JNA i zapaliti halu sportova na Novom Beogradu ukoliko se neko drzne da promeni klupske boje Partizana
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


905. члан форума по реду!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Bresno Polje, Trstenik, Rasinski okrug, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One M9
Pa ne znam koliko vam je poznato ali pokojni Miodrag Petrovic - Ckalja se borio da Crvena Zvezda promeni ime. Moje iskreno misljenje bi bilo da niti bi Zvezda posle toga bila Zvezda niti Partizan, Partizan. Jeste da ova dva nasa najveca kluba nose imena koj nas podescaju na doba kumunizma ali jednostavno mi ne mozemo prekrajamo istoriju stalno i da menjamo ono sto nam se ne svidja i da svaka nova vlast optuzuje staru tako sve u krug. Zvezda zivi u srcima svih delija i Partizan u srcima svih grobara tako da evontualni pokusaj promene imena bi se zavrsio kobno, zato bolje da pustimo da nasi klubovi zive i stvaraju sportske uspehe pod imenima pod kojim su osnovani, a kome se ne svidjaju njihova imena neka osnuju svoje klubove kao sto je u slucaju Partizana to uradila vojska a u slucaju Zvezde omladina
« Poslednja izmena: 14. Dec 2005, 02:50:40 od kirov »
IP sačuvana
social share

"Potreban nam je novi socijalni konsenzus, odlaganje svih sporova i sukoba, zavrtanje rukava, uvođenje reda" Dr. Zoran Djindjic
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Isqliraj , popi pivo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava Leskovac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
brate kad sam video tvoj topic nisam znao dali da se smejem ili da te zalim,Ljudi sam ovakvim razmisljanjem trebaju biti proterani iz zemlje,proslost je NASA,bezobzira kakva je.Jednom recju smesan je svako kome je ovako nesto uopse i palo na pamet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Touch Cruise
defacto si upravu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
nemam sta reci za ovu nebuloznu ideju.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Pijem, Pusim, Drogiram se cini mi se popravljam se

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3886
Zastava ARG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Apple 3G
U srcu mome yivis samo ti ZVEZDO moja ljubavi

Ne dirajte mi ime naseg najveceg kluba grobari nek rade sta oce ali zvezda ostaje jedna jedina.


""""""""" pa i HEINEKEN navija za nas sta ces vise   Smile Smile Smile""""""""""""""""""
IP sačuvana
social share
I sat back looking at the stars and began to think.. where the HECK is my roof?!
Ko voli Slobodana Milosevica manji umro nego sto se rodio
[ icon_paper  by galileo011]:Ne budi buljas
[Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponovi].Burek SK spam team®
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U srcu mome yivis samo ti ZVEZDO moja ljubavi

Ne dirajte mi ime naseg najveceg kluba grobari nek rade sta oce ali zvezda ostaje jedna jedina.


""""""""" pa i HEINEKEN navija za nas sta ces vise Smile Smile Smile""""""""""""""""""
Ne kenjaj, onaj ko je postavio ovu temu nije grobar, kakvo bre menjanje imena, ni za živu glavu, pa ne živimo u tuđmanovoj hrvatskoj, nismo mi kompleksaši, pa dudlamo-kroacija-dudlamo, PARTIZAN do groba, joj čime se mi opterećujemo Smile, srami se ti što si ovo otvorio Smile
« Poslednja izmena: 20. Dec 2005, 00:51:10 od bokiPFC »
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
To je apsolitno tacno, kad odem u inozemstvo, obicno se mucim da objasnim Srbija ili Beograd, ali kad kazem Jugoslavija... nema ko nije cuo za jugu!
[
Sta bi sa onom: "Zvezda Srbija, nikad Jugoslavija" ????/quote] Smile
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.