Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hitno podneti peticiju za promenu imena "Crvena Zvezda" i "Partizan"  (Pročitano 24434 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Sto se tiche petokrake ima je i Heiniken... Smiley A svi vole Heiniken,zar ne? Smile

IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p900
Citat
o boze Smile

zamisli derbi od sledece sezone orlovi bg protiv bg zvezda :p Smile

zasto uopste menjati? To je proslost voleli mi nju ili ne. . . Ni cska iz moskve nije promenio ime,pa zasto bi ga mi menjali posle 60 godina Smile
pa vidi. . . . . . Moskva mi bas i nije neka adresa. . . . . . . Ali cak ni u moskvi, nema tima koji se zove krasnaja zvezda ili komsomolac Smile. . . . . . .
samo srbija fura jos taj fazon. . . .
i jaki su ti navijaci koji bi prestali da navijaju za klub, samo zbog promene imena. . . . Sta da se zvao heroji udbe? ? ? ? ?
i dalje bi obozavali ime? ?

malo mi muka od te demagogije. . . . Satro svi pravoslavni vernici, pa jos i ravnogorci, a svi obozavaju partizansko ime crvena zvezda. . . . Smile



[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

Odakle tebi ideja da sam ja Ravnogorac???Dalje,ti si verovatno bio jako mali kad sam se ja shibo sa navijacima drugih klubova po celoj Jugoslaviji.Shibo sam se za Partizan,ne za neke Orlove ili sta vec.
I najzad,najvise volim takve sto palamude ovuda,a stadion su videli samo na slikama sa foruma.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Svojevremeno je gradonacelnik Rima pozvao gradonacelnika jednog naseg grada u posetu... kako to ide pozvao ga je u obilazak grada... pokazujuci spomenike uz svaki je davao opise a neretko su oni bili vezani i za tamne periode istorije italije, bilo u doba fasizma, bilo pre... na pitanje naseg coveka kako/zasto to nisu porusili odgovor je bio "Da je svaka vlast menjala / rusila sve sto su protivnici pravili, ja vama danas ne bih imao sta pokazati".
Crvena Zvezda je uvek bila i ostace Crvena Zvezda, ako promene ime kluba pljunuli su po svemu onome sto su pravili decenijama, Partizan to vec radi izmenom time sto navijaci potenciraju promenu grba tj skidanje zvezde iz sredine. Ako francuzi mogu imati Crvenu Zvezdu, ne vidim zasto neki iskompleksirani zatucani Srbin ima nesto protiv toga imena.
Ni jedan narod koji nesto vredi ne brise i ne skriva svoju istoriju, ispravlja greske koje je pravio, ali ime kluba svakako nije greska.
Ko je toliko opterecen prosloscu treba lepo da se ili odseli ili da promeni tim za koji navija.
E, vidis, donekle se i slazem sa tobom......ne treba se odricati, niti kriti svoju istoriju...

Samo, zasto se onda sada svi, mahom, distanciraju od vremena socijalizma, Tita, nesvrstane politike SFRJ.....
Svi , sada sa podsmehom i gadjenjem govore o vremenima, u kojima su, vecinom, iskolovani, dobro leceni, useljeni u solitere u kojima i danas zive.......
SAda je brooka reci da je to bilo dobro vreme, nigde vise partizana....svi bili u chetnicima....pa ipak...

samo su imena dva kluba dogma, koja nije podlozna bilo kakvoj pomisli o promeni......cak je i onaj ko se usudi da kaze kako je apsurdno , po mome, da se bilo koji klub zove npr. Partizan (previse je to politicki obojeno ime za fudbalski klub)
odmah drzavni neprijarelj.

Samo iznosim svoje misljenje o eventualnoj promeni naziva, sto u sustini ne menja nista....isti klubovi, isti igraci, isti navijaci, isti stadion, iste klubske boje.....i ne smatram da me to automatski deklarise kao zatucanog Srbina, ili kandidata za selidbu.
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Samo, zasto se onda sada svi, mahom, distanciraju od vremena socijalizma, Tita, nesvrstane politike SFRJ.....
Svi , sada sa podsmehom i gadjenjem govore o vremenima, u kojima su, vecinom, iskolovani, dobro leceni, useljeni u solitere u kojima i danas zive.......
Zato sto su stoka. To je karakteristika veceg dela ovih naroda i narodnosti.
Citat
samo su imena dva kluba dogma, koja nije podlozna bilo kakvoj pomisli o promeni......cak je i onaj ko se usudi da kaze kako je apsurdno , po mome, da se bilo koji klub zove npr. Partizan (previse je to politicki obojeno ime za fudbalski klub)
odmah drzavni neprijarelj.
Da li mislis da Novi Sad treba da promeni ime posto vise nije Novi?
Da li New York treba da promeni ime da ne bi podsecao na York u slucaju politickih razilazenja sa englezima?
Biti Partizan nije vezano ni za Srbiju ni za SFRJ vec za tip ratovanja. Zna se ko je i kako osnovao klub i ne vidim apsolutno nikakvu potrebu za ponasanjem kakvo je sad na snazi a to je da partizan ne izbija iz crkava i patrijarsije i sl gluposti. Ko veruje treba da ide, ali mesati spotsku zajednicu u sve moguce ne bi li se oprali.. jadno i bedno. Da nije bilo te vojske, te zemlje i tog naroda partizan ni ono sto je postigao ne bi.
Ima klubova kojima je svet i dres... nece sponzora na njega da stave ma koje pare bile.. a ti pricas o promeni imena..
Citat
Samo iznosim svoje misljenje o eventualnoj promeni naziva, sto u sustini ne menja nista....isti klubovi, isti igraci, isti navijaci, isti stadion, iste klubske boje.....i ne smatram da me to automatski deklarise kao zatucanog Srbina, ili kandidata za selidbu.
Jel ti navijas za Partizan i Zvezdu ili za crveno belo / crno belo bezlicno oblicje koje nose hiljade klubova u svetu?
Tvoje misljenje je tvoja stvar i moze biti kakvo god hoces.. ali ovakve izjave kakva je u naslovu te definitivno kvalifikuju za promenu zemlje ili kluba jer meni kao zakletom navijacu crvene zvezde , a verovatno i mnogim navijacima partizana je apsolutno neprihvatljivo da klub menja ime, grb ili boje. Postali smo prvaci evrope kao Crvena Zvezda i apsolutno necuveno bi bilo da se to promeni.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
...Kompleksi po strani,Zvezda u srcu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Bilo bi zanimljivo da i Beograd dobije HSK Gradjanski  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Pa ja sam ovo cuo na tribini nasoj severu , a verujem ni na jugu nema mesta poslitici. Klub bi se zvao Crvena Zvezda da smo svi mi fasisti ime je jedno. Sluso sam price nekih Glodara da mesto crvene zvezde staviti Dvoglave orlove... ja jesam nacionalista, bio sam na ravnoj gori(mada vise nikad necu otici), moj deda je bio partizna major u titovoj vojsci sa brdom onih ordenja cak sa 2 koje mu je tito licno urucio. Kao sto ne bih voleo da neko blati sliku mog dede i ako sam ja za 180 stepeni drugaci od njega i sve sto je on predstavljo meni je odvrtano, imena koja su nosila slavu nase zemlje, Srba Srbije nije bitno Jugoslavije nikad se nece promeniti. sada da se nehvalim Red Star Belgrade je svetski poznato sportsko ime kakva peticija treba da se potpisuje za promenu imena za koje zna citav svet, kad bi se ime promenilo.........
Vise se osvrcem na zvezdu sto je i normalno ali Delije kao borci protiv komunizma za svoj simbol su predstavljali Nebesku Zvezdu a ne petokraku.
Naravno i partizan je poznato ime u svetu nista manje od zvezde jedine stvari po kojima nas neko zna u svetu su ta 2 kluba.Ne znaju nas glavni proizvod, a nema italiana koji ne zna gde su igrali Miha, Juga, Dejo ....nema amera koji nije cuo gde su igrali divac i sale danilovic.

Kakva promena ime klub navijaci su postali veca svetinja od starih kompleksa u koje ubrajam bezanje od prslosti ma kakva ona bila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
Pazi derbi za neku godinu: Fk kokarda vs. Četnik? Ma smešno bre!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
-Kakvo menjanje imena???Pa kada neko pomene Crvenu Zvezdu ili Partizan politika tj komunizam mi nije ni poslednja stvar na koju pomislim u tom trenutku,vec dva nasa najveca kluba koja su nas oduvek prezentovala u evropi i svetu.Ja nisam za to iz prostog razloga sto je to po meni totalno glupo.Kada Hrvati onako zagrizeni ne zele da menjaju "crveno ime kluba" zasto bi mi to radili.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Touch Cruise
Odreci se imena "Crvena Zvezda" ili "Partizan", znaci odreci se brenda koji vredi milione $!
Treba biti dovoljno glup cak da padne nekom na pamet da promeni ime! A takvu peticiju bi mogao da potpise samo neko ko nema veze sa sportom, ekonomijom, patriotizmom i blago je retadiran Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.